Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

Jei sutarties nėra, kurioje būtų apibrėžiami tam tikri punktai dėl sveikatos - nieko negalima padaryti... Tačiau sąžiningas veisėjas net ir be sutarties grąžintų bent dalį pinigų, jei paaiškėtų, kad šuniukas serga paveldima liga, kurios paveldimumą patvirtina veterinaras.
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2015 05 09, 17:58)
Aciu, Virga, uz atasakyma.
Mano suniui nei sekme, nei laime ar likimas, net ir burtininkai nebepagelbes.... Labai mylimas, taciau gyvas lavonas namuose sliauzioja...
Papildyta:
Minciu pirkti be dokumentu net nebuvo. Veiseja patikima, veislynas gerai zinomas. Suo kainavo 1200 euru. Gydymas perzenge 2200 euru. Liga - paveldima. Todel man iskilo klausymas, kokio velnio moketi uz suni 1200 euru, jei su FCI dokumentais, is gero veislyno suo, suserga. Kai tuo tarpu gali uz 600 euru su tais paciais FCI dokumentais nusipirkt. Vis tiek, iskilus ligai, gydisi, stengsies isgydyti suni ar bent palengvint kancias. Jau nekalbu apie suni be dokumentu...
Todel man idomu, o kokia SAZININGO veisejo atsakomybe? Negi uztenka uzkelti patina ant kales, nukirmint, suvakcinuot, sucipuoti suniukus, juos parduot... O toliau seimininko reikalas? (nekalbu apie traumas, erkes, infekcijas)...

Saziningo veislyno atsakomybe yra jo sazine ar kalbėjot su veisėju. Koks suniuko amzius ir kokia ta paveldima liga?
Atsakyti
QUOTE(Tifa @ 2015 05 09, 17:58)
Aciu, Virga, uz atasakyma.
Mano suniui nei sekme, nei laime ar likimas, net ir burtininkai nebepagelbes.... Labai mylimas, taciau gyvas lavonas namuose sliauzioja...
Papildyta:
Minciu pirkti be dokumentu net nebuvo. Veiseja patikima, veislynas gerai zinomas. Suo kainavo 1200 euru. Gydymas perzenge 2200 euru. Liga - paveldima. Todel man iskilo klausymas, kokio velnio moketi uz suni 1200 euru, jei su FCI dokumentais, is gero veislyno suo, suserga. Kai tuo tarpu gali uz 600 euru su tais paciais FCI dokumentais nusipirkt. Vis tiek, iskilus ligai, gydisi, stengsies isgydyti suni ar bent palengvint kancias. Jau nekalbu apie suni be dokumentu...
Todel man idomu, o kokia SAZININGO veisejo atsakomybe? Negi uztenka uzkelti patina ant kales, nukirmint, suvakcinuot, sucipuoti suniukus, juos parduot... O toliau seimininko reikalas? (nekalbu apie traumas, erkes, infekcijas)...

Tifa uzjauciu jus labai. Zinau ka tai reiskia. Mano dukters sunyte 7 men. Kinu kuoduota numire ant jos ranku. Vazinejom su ja pas vetus ir viskas veltui. Sake paveldima liga. Meningitas ar kaip cia pas mus pavadino kuris kartojasi. Ji po trecio priepuolio mire. Labai sunku buvo ir skaudu. Kaltinau vetus, kad nenustete liga is karto. Galejo persviesti galva. Galejo patikrinti, kaip reaguoja i galvos pasukima, nes ji nelake vandens, mes galvojom, kad nenori, ir tik kai pakelem bliudeli jai prie snukucio, supratom, kad ji negali palenkti galvos. Kaltinau veisejus, ar perpardavinetojus, nes ji pirko sunyte Svedijoj, bet jai atveze ja i NO. Nieko nei sakem, nei kazko tai ju klausem. As savo sunyte esu apdraudus. I draudima ieina operaciju apmokejimus ir jei sunyte mirtu draudimas man grazintu pinigus. Taip kaip kitai dukrai grazino uz jos Chihuahua visus pinigus, kai ta 4 metuku mire nuo sirdutes. Tikriausiai cia vienintelis patikimas garantas. Pas mus l. brangus gydymas NO.
Kaip gaila sunytes ir jusu. Tikekim stebuklu. 4u.gif

QUOTE(Neisha @ 2015 05 09, 23:49)
Jei sutarties nėra, kurioje būtų apibrėžiami tam tikri punktai dėl sveikatos - nieko negalima padaryti... Tačiau sąžiningas veisėjas net ir be sutarties grąžintų bent dalį pinigų, jei paaiškėtų, kad šuniukas serga paveldima liga, kurios paveldimumą patvirtina veterinaras.

As irgi esu girdejus, kad saziningi veisejai grazina nors dali pinigu. Nuo zmogaus priklauso. Vieni veisia suniukus tik del pinigu, kiti visus savo i pasauli isleistus suniukus skaito savo vaikais ir uz juos pergyvena. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 05 11, 16:27)

As irgi esu girdejus, kad saziningi veisejai grazina nors dali pinigu. Nuo zmogaus priklauso. Vieni veisia suniukus tik del pinigu, kiti visus savo i pasauli isleistus suniukus skaito savo vaikais ir uz juos pergyvena.  biggrin.gif

"Saziningi" daugintojai irgi biggrin.gif. Parduoda suniuka, tas kaip taisykle sudavudus vaistu nuo kirminu po savaites numirsta, paskambinus seimininkas be problemu praveda puse (!!!!!) sumos atgal. Akyciau geras biznis ...uz lavoneli lieka 100-200 E. Ir taip elgiasi veterinare jei ka.
Saziningiems veisejams iki "saziningu" daugintoju toli bigsmile.gif



P.s. epilepsija gal, o ne meningitas?
P.s.s galetu ir cia draust...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIVULIA: 11 gegužės 2015 - 17:27
QUOTE(VIVULIA @ 2015 05 11, 19:23)
"Saziningi" daugintojai irgi  biggrin.gif. Parduoda suniuka, tas kaip taisykle sudavudus vaistu nuo kirminu po savaites numirsta, paskambinus seimininkas be problemu praveda puse (!!!!!) sumos atgal. Akyciau geras biznis ...uz lavoneli lieka 100-200 E. Ir taip elgiasi veterinare jei ka.
Saziningiems veisejams iki "saziningu" daugintoju toli  bigsmile.gif
P.s. epilepsija gal, o ne meningitas?
P.s.s galetu ir cia draust...


O kaip pasireiskia epilepsija pas suniukus? Nes mums sake meningitas. Bet, kad cia ir kitas ligas kitaip apibudina. Pav. Mano anukui elergija ir asma. Cia pripazino egzema. Ir zinok kad gudrus kuris teisingas pavadinimas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 05 11, 21:20)
O kaip pasireiskia epilepsija pas suniukus? Nes mums sake meningitas. Bet, kad cia ir kitas ligas kitaip apibudina. Pav. Mano anukui elergija ir asma. Cia pripazino egzema. Ir zinok kad gudrus kuris teisingas pavadinimas.  biggrin.gif

Ištinka priepuoliai. Taip pat, kaip ir žmogui. Krenta iš padų, purtosi, eina putos, apsišlapina. Po priepuolio dažnai būna suirzę, netgi agresyvūs, kartais pamiršta įgūdžius.
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2015 05 11, 18:23)
P.s.s galetu ir cia draust...

Tai kad jau lyg draudzia..tik ne pigiai...
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 05 11, 18:27)
Tifa uzjauciu jus labai. Zinau ka tai reiskia. Mano dukters sunyte 7 men. Kinu kuoduota numire ant jos ranku. Vazinejom su ja pas vetus ir viskas veltui. Sake paveldima liga. Meningitas ar kaip cia pas mus pavadino kuris kartojasi. Ji po trecio priepuolio mire. Labai sunku buvo ir skaudu. Kaltinau vetus, kad

Meningitas yra infekcinė liga, o nepaveldima
Epilepsija taip pat nera paveldima liga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka**: 11 gegužės 2015 - 20:46
QUOTE(Agnnyte @ 2015 05 11, 22:22)
Ištinka priepuoliai. Taip pat, kaip ir žmogui. Krenta iš padų, purtosi, eina putos, apsišlapina. Po priepuolio dažnai būna suirzę, netgi agresyvūs, kartais pamiršta įgūdžius.

Aciu. Bet tokiu pozymiu nebuvo. 4u.gif


QUOTE(cile @ 2015 05 11, 22:35)
Tai kad jau lyg draudzia..tik ne pigiai...

Pas mus NO irgi net labai nepigiai. Bet tai ka daryti? Jei istinka beda, tada jau reikia dar didesnes sumas pakloti. verysad.gif


QUOTE(liuka** @ 2015 05 11, 22:42)
Meningitas yra infekcinė liga, o nepaveldima
Epilepsija taip pat nera paveldima liga

Zinau, kad infekcine. Bet kai vetai pasake tai, patikejau kad pas sunis kitaip. verysad.gif
Atsakyti
Aciu visiems uz atsakymus,
buvo labai netiketa sulaukti tiek asmeniniu zinuciu.
Veisejas ne Dievas, taciau pirkejas irgi nera kaltas del kai kuriu ligu, todel susidariau nuomene, kaip kad Liuka** rase, saziningo veisejo atsakomybe yra jo sazine.

[COLOR=yellow]P.S. uzklausiau ne todel, kad mano suniui iskilo problemos, ar kad jos veiseja yra bloga. Tiesiog buvo idomi kitu veiseju nuomone, ka darytu iskilus problemoms, uz ka atsako parduodami suniuka.
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 05 12, 00:18)

Zinau, kad infekcine. Bet kai vetai pasake tai, patikejau kad pas sunis kitaip.  verysad.gif

O as netikeciau, vaziuociau i kita klinika, ir NO kaip pasiklausai tokiu veju priburia vetai, kad net silpna, as suprantu, kad vet. paslaugos NO labai brangu, bet... man mano seimos narys svarbiau uz islaidas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2015 05 13, 14:29)
O as netikeciau, vaziuociau i kita klinika, ir NO kaip pasiklausai tokiu veju priburia vetai, kad net silpna, as suprantu, kad vet. paslaugos NO labai brangu, bet... man mano seimos narys svarbiau uz islaidas smile.gif

Tai ir gydem. Vazinejom i klinika kurioje uzsiregistrave buvom. Nematau skirtumo klinikose. Cia vet. paslaugos tikrai brangios, bet paslaugos tai neduok tu Dieve.
Paklausa didele. Beveik kiekviena seima turi nors po viena augintini.
Man mano jorkutei trauke dantis pieninius. Sumokejau tiek kiek puse kainos mano sunes(o ji is gero veislyno) ir iki dabar nezinau ar neistrauke ir nuolatini dantuka. Nes vieno dantuko apacioj truksta. verysad.gif
Kita musu forumiete gyvenati NO jorkui trauke dantis dar kitoj klinikoj. Paliko dali danties. Supuliavo. Gerai, kad laiku pastebejo ir isgyde. Tai va. Tokia liudna praktika pas mus. Girneles sunei noriu vaziuoti tikrinti i LT.
Atsakyti