Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 03, 08:15)
Leisiu  sau issakyti kita nuomone---Elitini suniuka ,perspektyvini suniuka jus vargiai ,ar nupirksit LT ----- Jei yra toks veisejas ,kaip jus ji apibudinat,kurem svarbu ne pinigai,a suniuko gerove----jis issirinks pirkeja uzsienieti ,a jums ibruks daug prastesni ---vien del to,kad  Nessudarytu konkurencijos ateityje,Kalyte superine --gauti nerealu,a jei patinelius ir palieka ---tai su sutartim --neveisimui......ar dar koki velne sugalvoja doh.gif Is kokios puses hepaziuresit----veisejas tik sau i nauda ziuri biggrin.gif

nesutinku... ax.gif
mano kolege aliaskos malamutus pardavinejo tik pirkejams is Lietuvos smile.gif nes veiseja norejo matyti (net vaziavo pas pirkejus i namus),kaip jie gyvena,kokias salygas suteiks jos suniukams mirksiukas.gif tiesiog norejo dalyvauti savo isveistu suniuku gyvenime ir ateityje,stebeti ju laimejimus parodose ir tt (perspektyvus visi suniukai,jau skina laurus )
Atsakyti
Manau priėjome tą pagrindinę tiesą apie šunis su dokumentais ir be jų. Apie šunis- draugus, su kuriais norime ramiai pragyventi apie 15 metų smile.gif . Tad, tie kas renkasi jau būdami su "patirtimi" (nes jau augino šunis), žiūri ne tik, kad būtų poprierius ir šuo rankose. Jie ieško, renkasi ir tikrai randa sau gerą šunį. Kam šuo tik šuo, perka paprasčiau ir taip kruopščiai neieško. Kiti, norintys pirmą kartą auginti šuniuką manau perka daug lengviau. Patiko ir nusipirko. Ir tik kai pirks kitą šunį, tuomet jau daug tiksliau žinos ko iš šuns nori.
O šunų veisėjaii ir daugintojai dvi skirtingos kategorijos žmonių parduodančių šunis rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2014 12 03, 19:26)
Manau priėjome tą pagrindinę tiesą apie šunis su dokumentais ir be jų. Apie šunis- draugus, su kuriais norime ramiai pragyventi apie 15 metų smile.gif . Tad, tie kas renkasi jau būdami su "patirtimi" (nes jau augino šunis), žiūri ne tik, kad būtų poprierius ir šuo rankose. Jie ieško, renkasi ir tikrai randa sau gerą šunį. Kam šuo tik šuo, perka paprasčiau ir taip kruopščiai neieško. Kiti, norintys pirmą kartą auginti šuniuką manau perka daug lengviau. Patiko ir nusipirko. Ir tik kai pirks kitą šunį, tuomet jau daug tiksliau žinos ko iš šuns nori.
O šunų veisėjaii ir daugintojai dvi skirtingos kategorijos žmonių parduodančių šunis rolleyes.gif .

Papriestarausiu. Uzaugau su kate, bet suns pirkimui ruosiausi ir kaupiau zinias dar nuo paauglystes, kai tevai kartodavo "ne" net uzsiminus apie suni. Ir savarankiskai gyvenant, darant savus sprendimus as nepuoliau pirkti suns is pirmo veisejo parduodancio suniukus parodoje rolleyes.gif Dar 6 menesius ieskojau patinkancio veisejo. Ir turiu pazistamu lygiai taip pat ieskojusiu savo pirmojo suns. Tad ne visi perkantys suni pirma karta aklai eina moketi pinigu uz bet koki suni. Tuo tarpu yra ir puikiu pavyzdziu, kur zmones ne pirma suni pirkdami ir gerai zinodami skirtuma tarp daugintoju ir atsakingu veiseju vis tiek eina, kur greiciau ir pigiau.
Atsakyti
As irgi laukiau ilgai savo suniuko. Du metus. Pries tai, kruopsciai rinkausi veislyna. Atsiliepimus apie veisejos augintinius. Gyvenu uzsieni. Kalyte pirkau Lietuvoj, ne parodom, bet gavau SOW klases, nes is tos vados nebuvo PET. Apie kaina nekalbu. Mokejau brangiai. Neskaitant lektuvo bilietus, muita ir dar dvi keliones, kad aplankyti maziuke. Neskaitant, visa paketa "inventoriaus", maisto ir t.t. kuri gavau, iki dabar gaunu neikainuojama pagalba patarimais. Ir zinau, kad veisejai mano maziuke rupi, nei kiek ne maziau, ne man. Nes, ji yra kaip, as juokais sakau: Pirma mama mano paskutinio vaiko. biggrin.gif
Atsakyti
Kiekvienas renkasi skirtingai ir gyvenimas per sudėtingas, kad būtų viena tiesa cool.gif
Aš savo pirmąjį šunį irgi rinkausi atsakingai: lankėm specializuotas parodas, susisiekėm su patikusių šunų veisėjais, laukėm šuniuko, bet...
Nuvykom pas senelį, kur kaimynas policininkas išsivedė kalę su vada šuniukų. Nors praėjo 10 metų, iki šiol matau užhipnotizuotą sūnaus žvilgsnį į tą vieną kalytę, kuri ir man wub.gif o ir ji nuo mūsų nesitraukė
Niekas pasaulyje buvo nebesvarbu, nes radau SAVO ŠUNĮ.
Kvailai, neatsakingai? - taip
Ar gailiuosi - ne.
Ji buvo tobulas šuo visus 10 metų.
Kitą šunį ir vėl renkuosi protingai biggrin.gif

Pagrindinis pastebėjimas į šią temą, kad ne visi dokumentinių šunų veisėjai nedaugintojai.
Atsakyti
QUOTE(domante4 @ 2014 12 03, 12:31)
nesutinku...  ax.gif
mano kolege aliaskos malamutus pardavinejo tik pirkejams is Lietuvos smile.gif nes veiseja norejo matyti (net vaziavo pas pirkejus i namus),kaip jie gyvena,kokias salygas suteiks jos suniukams  mirksiukas.gif tiesiog norejo dalyvauti savo isveistu suniuku gyvenime ir ateityje,stebeti ju laimejimus parodose ir tt  (perspektyvus visi suniukai,jau skina laurus )

Pagarba jai thumbup.gif Jei jus idemiai skaitet mano postus---as sneku apie STAMBIUS VEISEJUS---kurie is veisimo sunu daro bizni .Vargiai ar LT daugeliu veisliu galima daryti bizni :lotuliukas:Haski yra viena is ju. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*Elia* @ 2014 12 04, 08:12)
Kiekvienas renkasi skirtingai ir gyvenimas per sudėtingas, kad būtų viena tiesa  cool.gif
Aš savo pirmąjį šunį irgi rinkausi atsakingai: lankėm specializuotas parodas, susisiekėm su patikusių šunų veisėjais, laukėm šuniuko, bet...
Nuvykom pas senelį, kur kaimynas policininkas išsivedė kalę su vada šuniukų. Nors praėjo 10 metų, iki šiol matau užhipnotizuotą sūnaus žvilgsnį į tą vieną kalytę, kuri ir man  wub.gif o ir ji nuo mūsų nesitraukė
Niekas pasaulyje buvo nebesvarbu, nes radau SAVO ŠUNĮ.
Kvailai, neatsakingai? - taip
Ar gailiuosi - ne.
Ji buvo tobulas šuo visus 10 metų.
Kitą šunį ir vėl renkuosi protingai  biggrin.gif

Pagrindinis pastebėjimas į šią temą, kad ne visi dokumentinių šunų veisėjai nedaugintojai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(virga @ 2014 12 03, 21:57)
As irgi laukiau ilgai savo suniuko. Du metus. Pries tai, kruopsciai rinkausi veislyna. Atsiliepimus apie veisejos augintinius. Gyvenu uzsieni. Kalyte pirkau Lietuvoj, ne parodom, bet gavau SOW klases, nes is tos vados nebuvo PET. Apie kaina nekalbu. Mokejau brangiai. Neskaitant lektuvo bilietus, muita ir dar dvi keliones, kad aplankyti maziuke. Neskaitant, visa paketa "inventoriaus", maisto ir t.t. kuri gavau, iki dabar gaunu neikainuojama pagalba patarimais. Ir zinau, kad veisejai mano maziuke rupi, nei kiek ne maziau, ne man. Nes, ji yra kaip, as juokais sakau: Pirma mama mano paskutinio vaiko.  biggrin.gif

Ar i parodas uzsukat!Ar pasitvirtino auksta klase.Atspesiu---suniukas jusu 9grupes FCI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 04, 10:53)
Ar i parodas uzsukat!Ar pasitvirtino  auksta klase.Atspesiu---suniukas jusu 9grupes FCI biggrin.gif

Aš savojo laukiau dvejus metus. Ir sulaukiau. Idealaus sau SAVO šuns. Ir pirkau užsieny, mokėjau taip, kaip moka europiečiai. Kantrybės ir laukimo dėka rinkausi iš vados pirmoji.
Parodose lankiausi, ne vienoj. Šuo vertinamas gerai. Taip, kad standartas patvirtintas. Ar tai ir yra Jūsų minima "aukšta klasė" - nežinau. Bet pasigirti ir didžiuotis yra kuo - egzaminai išlaikyti, kurie net neprivalomi, psichikos testai, sporto varžybos ax.gif
Ir tai yra PIRMASIS ŠUO, kurį įsigijau. Tiesiog niekur neskubant, nuolat domintis ir laukiant.
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 04, 11:53)
Ar i parodas uzsukat!Ar pasitvirtino  auksta klase.Atspesiu---suniukas jusu 9grupes FCI biggrin.gif

Pirkom kalyte sau. Vyro salyga buvo, nevedzioti i parodas. Anksciau, pries mane jis turejo parodini suni, ir yra nusistates pries parodas. Jam, gaila sunio. Taip man sake.
O, man teko neformalioj aplinkoj sutikti parodu teiseja, kai Kyrai buvo 7-8 men. Labai isgyre. Ir snukuti, ir sudejima, ir plauka, dantis. Nemeluoju, nors ta pati ir as zinau. Kviete i parodas. Net, garantavo mums gerus rezultatus. Bet, kad ir as pati nenoriu jos niekur vedzioti. biggrin.gif
P.s. Su veiseja apie tai buvo aptarta. Ji, sake, jei noresim vesti i paroda, ji atvaziuos ir pades ja paruosti. Bet, nepyko, kad mes nusprendem kitaip. Nors zinau, kad veisejams svarbu, jog ju suniukai skina gerus rezultatus. Bet, dar svarbiau uz viska yra augintiniu sveikata. biggrin.gif
Atsakyti
dabar jus mergytes pasakykite man bukagalvei bukaprotei (is to cipolino multiko ) biggrin.gif jei pirkau suni airijoje uz 250 euru pagal skelbima is prasto veislyno jei galima ta kiema veislynu pavadinti, kaip ir su dokumentais, uzprasiau i kennelgate organizacija istorija mano sunelio tevu ir proseneliu (mokejau mokesti) ir gavau ta ka buvau is ''veislyno'' gavusi kopija dokumenta yrodanti kad jo tevai SU VARDAIS ir VEISLES pavad tas pats, ir jo Seneliai SU VARDAIS ir veisles pavad. jei norejau proseneliu tai jau teke butu dar daugiau moket.
tai ir yra suo su dokumentais? ar ne?
nebutinai jie turi buti kilmingi pirkti uz tukstancius. rolleyes.gif
Atsakyti
o prie ko cia Airija - Airijoj visai kita sistema. Ten ir sveikatos tyrimai, ir parodos neprivalomos. Lieyvoj - FCI sistema. Cia dokumentai irgi kainuoja iki 50lt, o ne tukstancius.
Atsakyti
ir Lietuvoje negalima pasiimti už pinigus-daugiau kartų, mažiau kartų, briedas kažkoks. Airijoje šaip liūdesys-niekas ten neprivaloma, iš esmės darai bele ką ir kaip tarybū sąjungoje susimokėjęs gauni kažkokią pažymą. Man jei tai paduotų-joki tai ne dokumentai
Atsakyti
Kenelgate, kiek žinau, yra gyvūnų parduotuvė g.gif Ar dar kažkas tokiu pavadinimu yra? Parodykite, ką Jums davė.
IKC (Irish Kennel Club) dokai atrodo taip:
user posted image
Atsakyti