QUOTE(dange @ 2012 08 29, 12:00)
Agatka, nejaugi reikia knygos apie išmintingą meilę, kad suprastum, jog verkiantį iš alkio kūdikį reikia pamaitinti, norintį miegoti- pamigdyti, šlapią- pervystyti Žmogus, kuris klykina kūdikį vien dėl klykinimo, arba kurčias, arba.... Bet per verkimą kūdikis praneša apie savo poreikius ir komunikuoja su ta pačia aplinka, gauna atsaką. Ir aš nemanau, kad kūdikis, kurio maisto poreikis buvo pradedamas tenkinti dar jam nespėjus išsižioti, išaugs psichologiškai sveikesnis už tą, kuriam teko 3 minutes paverkti, kol mama trynė daržovienę.
Jus ta papasakokit alfijai ar kai kurioms moterims, ypac kam per 60m pvz,juk dauguma mamu mus taip augino gal ne viska is eiles, bet buvo gydytoju rekomendacijos maitinti kas 4 val, o verkimas valo plaucius ir daug geru dalyku daro pgl Alfija ir kitus sovietu sajungos gydytojus....
Taip isaugs stabilesnis, jei pamaitinsi pries vaikui pradedant verkti, nes jau pries tai jis rodo labai daug signalu . Butent mama turi buti jautri savo vaiko siunciamiem signalams. Per mamos veiksmus jis mokinasi kiek pasaulis yra draugiskas.
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2012 08 29, 12:09)
Pozityvumo, kurio mokėtės iš knygų, net į virtualų bendravimą perkelt nepavyksta?
Ir ne, nesikabinėju. Užduodu klausimus, į kuriuos žmogui, gerai susipažinusiam su pozityvaus auginimo teorija ir sėkmingai įgyvendinus tai praktikoje, neturėtų būti sunku atsakyti.
Ir ne, nesikabinėju. Užduodu klausimus, į kuriuos žmogui, gerai susipažinusiam su pozityvaus auginimo teorija ir sėkmingai įgyvendinus tai praktikoje, neturėtų būti sunku atsakyti.
Tai gi rase,kad mokinasi, o ne sekmingai ivykde. Ir as mokinuosi Susipazinti su teorija dar nereiskia, kad ji labai lengvai igyvendinama praktikoje. Ne taip lengva keistis, bet svarbu zinoti krypti, suvokti ka reikia keisti