Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes CLK / C SC

sveiki, gal kas vazinejate su mercedes CLK? kokia nuomone? gal zinot kas parduoda?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 05 01, 11:58)
sveiki, gal kas vazinejate su mercedes CLK? kokia nuomone? gal zinot kas parduoda?
aciu 4u.gif

mano diedas tokia turejo anksciau, tai ir as vazinedavau. afigiena masina, kas as galiu pasakyt!as nesu mersu myletoja, bet sitas modelis yra thumbup.gif man viskas patiko, kaip vaziuoja, kaip vairuojasi, o ir problemu su ja nebuvo, as tai uz sita masina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 05 01, 10:58)
sveiki, gal kas vazinejate su mercedes CLK? kokia nuomone? gal zinot kas parduoda?
aciu 4u.gif

na,ka tu nori isgirst?
super masina,vyras turi ,as turiu audi ir dzipa,
man joje tai be visu privalumu,patiko navigacine.joje daugiau privalumu,nei pas mane,ten visi duomenys su telef.ir gali viska vietoj meniu kamba,staliuka uzsakyk ,kuriam l,aikui,kada nori ir panasiai,zodziu pritrenke.
kas dar tokio moterisko patiko? na,kad gale irgi reguliojasi firminiai tik mersui budinga ta kedute,kuria tik krutini ir sedynes vartosi biggrin.gif
gale irgi atsidaro veidrodeliaia su apsvietimu,
ex,pasaka,ne masina wub.gif
nors as labiau myliu audi,bet ir mersa pamilau
Atsakyti
jau turiu dzipa smile.gif nes merso niekur tuo metu neradau...
Atsakyti
Išvaizda mašinytės super thumbup.gif tikiuos ir važiuoja super biggrin.gif
Atsakyti
superine masinyte....vaziuociau ir dziaugciaus, bet vyras kita padovanojo..labiau skirta vaikus vezioti(kai jie bus) biggrin.gif
Atsakyti
....Sveiki..... ieškau mašinos. Ko tais man patiko Meeersas C SC. Gal kas turi, arba žino šitą mašiniuką neblogai. Papasakokit, jei netingit:))))))))
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2008 11 02, 19:26)
....Sveiki.....  ieškau mašinos. Ko tais man patiko Meeersas C SC. Gal kas turi, arba žino šitą mašiniuką neblogai. Papasakokit, jei netingit:))))))))

Turiu jau pora savaiciu... komfortiska masina... limuzino klases... labai patogi, minkstai riedanti per duobes... pas mane automatas ir sportinis kupe... bet vietos viduj daug.. labai patinka elektrines sedynes...
Atsakyti
O kelintų metų ir kiek ryja. Dyzelis?
Atsakyti
QUOTE(la jūrė @ 2008 11 03, 12:33)
O kelintų metų ir kiek ryja. Dyzelis?

2003 m. benzinas. Mieste ryja apie 12l jei smarkiai spaudziu ir isijungia compressorius, o siaip apie 10.5 l mieste tvarkingai vaziuojant, autostradoje dar nebandziau... siaip pas mane variklis 1.8 compressor. bet masiniukas neblogas, graziai atrodo, minkstai rieda... net nelabai pasiulyciau atitikmeni. nieko panasaus pas konkurentus nera..
Atsakyti
Ačiū
Atsakyti
Ziuriu sena tema tik likus jau CLK tema , negi daugiau niekas ir nevazineja su sia masinyte 4u.gif
Atsakyti