Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

QUOTE(Germinė @ 2012 10 11, 17:48)
Sveikit  4u.gif
O pas mane pirmokas,antrokė ir trečiokė - tai duoduosi ratu nuo vieno prie kito.Ir dar mažiukė,kuri čiauška neužsičiaupdama  doh.gif

Aciu 4u.gif
Visa komplektuka turit thumbup.gif Mamai medalis first.gif
Atsakyti
Matiniai skaičiai, pvz: 1m 15 cm, 1 val. 23 min, 1 km 325 m ir pan.... va čia su atimtimi ir sudėtimi ir sunkiau nes vis pamiršta, kad reikia iš to stambiojo pasiskolinti ir ji sumažinti nu pvz: 17 m. 35 cm - 12 m. 85 cm. nu ir neatima kaip reikia.
Tikiuosi aiškiau kas tie matiniai skaičiai ax.gif
DUkra mokosi iš vadovėlio matematikos pasaulyje tai jau ir trupmenos ir daugyba iš 6
Atsakyti
Su trečioke vargstam nuo pirmų dienų.Nėra negabi,bet labai lėtų apsukų-visą dieną prasėdi prie knygų.Matinius mokėmės su ašarom.Nors žino,kiek minučių valandoje,kai verčia,parašo nesąmonę.Prie išplėstinių trijų sakinių užtruko tris valandas doh.gif O dar anglų...Dieve man padėk verysad.gif Kiti du mokiniai padaro staigiai ir gerai
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 10 12, 07:47)
O dar anglų...Dieve man padėk  verysad.gif Kiti du mokiniai padaro staigiai ir gerai


Su anglų k. tai pas mus oho kaip rimtai - buvo toks testas blink.gif Maniškė vienintelė klasėje 8 gavo (mokytoja juos vertina pažymiais savo sasiuvinuke ir vaikams pasako), aš klaidų taisyti atvirai sakant jau neapsiėmiau - tėčiui atidaviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2012 10 11, 20:05)

Tikiuosi aiškiau kas tie matiniai skaičiai  ax.gif
DUkra mokosi iš vadovėlio matematikos pasaulyje tai jau ir trupmenos ir daugyba iš 6

doh.gif nu tikrai kad aisku biggrin.gif oi cia jauciu bus ir mums keblumu, nes musiskis labai skuba, lekia, nors viska supranta. ir mokytoja vis pasako, kad skuba lekia, nori buti pirmas ir privele pilna zioplu klaidu doh.gif

QUOTE(Germinė @ 2012 10 12, 06:47)
Su trečioke vargstam nuo pirmų dienų.Nėra negabi,bet labai lėtų apsukų-visą dieną prasėdi prie knygų.Matinius mokėmės su ašarom.Nors žino,kiek minučių valandoje,kai verčia,parašo nesąmonę.Prie išplėstinių trijų sakinių užtruko tris valandas  doh.gif O dar anglų...Dieve man padėk  verysad.gif Kiti du mokiniai padaro staigiai ir gerai

namie musiskis irgi daro gan ilgai, nes per skubejima privele pilna klaidu, nors zodziu pasako teisingai, juodrasti klaidos, perrasant vel klaidos doh.gif
Atsakyti
kažkaip panašu kad jie visi labai skuba ax.gif dukryte irgi privelia klaidu tik per skubėjimą. rašė diktantą ir padarė 7 klaidas - praleidžia žodyje raidę.... ir pati mato kad žioplai.... vieną kartą padaro viską puikiai o kitą - siaubingai doh.gif beje darė anglų testą tai surinko 91 iš 100. antras rezultatas klasėje bigsmile.gif nors anglų ji ir mokosi neblogai tik čiia prasėdim prie pamokos ruošimo po 1-1,5
Atsakyti
O maniske vis dar serga doh.gif Tuoj menuo kai nelanko pamoku...Ir panasu jog negreitai dar gris i mokykla.Namuose mokytis sunku, bent jau pagrindus stengiuosi ismokint. Kad ir kaip stengiuos suprantamai aiskinti, dukra sako jog kai aiskinu as, nieko nesupranta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2012 10 21, 09:31)
O maniske vis dar serga doh.gif Tuoj menuo kai nelanko pamoku...Ir panasu jog negreitai dar gris i mokykla.Namuose mokytis sunku, bent jau pagrindus stengiuosi ismokint. Kad ir kaip stengiuos suprantamai aiskinti, dukra sako jog kai aiskinu as, nieko nesupranta doh.gif

greiciau Jums pasveikti. ir kas jus taip uzpuole?

musiskiui siemet pradzia gan neblogai einasi, is 4 rasytu diktantu 2 pukiai parasyti, vienas su 1 klaida, kitas su 5.....ot vat tos 5 klaidos tai visai zioplos, taskeliai, varneles. ir skyrybos vertinimas puikus, nes atsiskaitymas uz skyrybos zenklus buvo....na pradejo jau jau suprasti, kad reik ir paciam stengtis, ne vien mamai reik tu mokslu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2012 10 21, 14:17)
greiciau Jums pasveikti. ir kas jus taip uzpuole?

musiskiui siemet pradzia gan neblogai einasi, is 4 rasytu diktantu 2 pukiai parasyti, vienas su 1 klaida, kitas su 5.....ot vat tos 5 klaidos tai visai zioplos, taskeliai, varneles. ir skyrybos vertinimas puikus, nes atsiskaitymas uz skyrybos zenklus buvo....na pradejo jau jau suprasti, kad reik ir paciam stengtis, ne vien mamai reik tu mokslu biggrin.gif

Aciu 4u.gif Geriausiu atveju tik plauciu uzdegimas. Laukia dar tyrimai, tikiuosi neras nieko daugiau unsure.gif
Atsakyti
ohohooooo kaip liudna verysad.gif sveikit 4u.gif siandien pupa mano iniko i knygas. skaito is karunos klubo, tai siandien jau antra baigia perskaityti.
o kaip jusu treciokeliams sekasi skaityti? ka skaitote?
Atsakyti
Elektroninis dienynas
Mokinys(ė): R......tė E
anglų k.. Mokytoja(s)
2012-10-24 ( trečiadienis ) , pirma pamoka (ii-iv kl.) Pamokos tema:
Pasitikrins žinias, rašydami testą nr. 1. Įvertinimas (mokymosi pasiekimai):
Testas Nr. 1- 25 (40). Pastaba:
Labai daug gramatikos klaidų, netaiko taisyklių, nes dažnai jų nemoka. ypač daug klaidų gramatikose. Prašome pasirašyti.
verysad.gif Ir ką man su ja daryt?Mokėsi užvakar,mokėsi vakar... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 10 24, 12:04)
Elektroninis dienynas
Mokinys(ė): R......tė E
anglų k.. Mokytoja(s)
2012-10-24 ( trečiadienis ) , pirma pamoka (ii-iv kl.) Pamokos tema:
Pasitikrins žinias, rašydami testą nr. 1. Įvertinimas (mokymosi pasiekimai):
Testas Nr. 1- 25 (40). Pastaba:
Labai daug gramatikos klaidų, netaiko taisyklių, nes dažnai jų nemoka. ypač daug klaidų gramatikose. Prašome pasirašyti.
verysad.gif Ir ką man su ja daryt?Mokėsi užvakar,mokėsi vakar... cry.gif

siulyciau is pradziu dar nepergyventi
moyktojai atrasyk, kad vaikas tikrai stengesi ir mokesi, na kad nesusidarytu ispudzio, kad nesimoko.
Juk jie dar gimtosios kalbos normaliai nemoka - taisykles ne visada pritaiko, tai is anglu jeigu tokia situacija, tai nedaryciau problemos. Reikia laiko ir praktikos.
Atsakyti