Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

Pas mus 2 , bet turim papildomą dar vieną,tai iš viso (3), vieni eina į informatika ,kiti į anglų...
Atsakyti
pasirodo kad tris ir pas mus pamokos. vat ka reiskia atostogos ir pasimirsta viskas doh.gif
Atsakyti
Mums gana ir dveju, ir taip krūvis milžiniškas doh.gif Nepaliauju stebetis treciokams skirta anglu kalbos programa. Negana to kad zodziai kai kurie nevaikiskai sudetingi, dabar dar ir ligu pavadinimus mokosi doh.gif Na ne tai kad ligu pavadinimai, bet tam tikru daliu skausmu pavadinimus. Mes per visa vidurines kursą tokių dalykų nesimokėm, nors buvom sustiprintoj kalbų klasėj, o cie treciokams i galva kala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 01 26, 13:32)
Mums gana ir dveju, ir taip krūvis milžiniškas doh.gif Nepaliauju stebetis treciokams skirta  anglu kalbos programa. Negana to kad zodziai kai kurie nevaikiskai sudetingi, dabar dar ir ligu pavadinimus mokosi doh.gif Na ne tai kad ligu pavadinimai, bet tam tikru daliu skausmu pavadinimus. Mes per visa vidurines kursą tokių dalykų nesimokėm, nors buvom sustiprintoj kalbų klasėj, o cie treciokams i galva kala doh.gif

taip, isties kruvis milziniskas, ir vaikams tikrai reik tevu pagalbos. as sioje vietoje izvelgiu tik viena pliusa, kad jau su vaiku ismokau to, ko pati neismokus buvau ir spragas padarius buvau. teko issiaiskinti ir ismokti kad toliau galetume kartu daryti pamokas. o kas per pavadfinimai? mes kazkaip nesimokom schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2013 01 26, 13:43)
taip, isties kruvis milziniskas, ir vaikams tikrai reik tevu pagalbos. as sioje vietoje izvelgiu tik viena pliusa, kad jau su vaiku ismokau to, ko pati neismokus buvau ir spragas padarius buvau. teko issiaiskinti ir ismokti kad toliau galetume kartu daryti pamokas. o kas per pavadfinimai? mes kazkaip nesimokom schmoll.gif

sore throat, headache, stomach ache, toothache

kad ir kiek mokiausi kartu su dukra, bet ir vel nemoku tart doh.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2013 01 26, 14:43)
sore throat,  headache, stomach ache, toothache

kad ir kiek mokiausi kartu su dukra, bet ir vel nemoku tart doh.gif

na taip sunkoki, pas mus nera kazkaip tokiu, arba nedaejom temos. reiks paziureti i prieki knygoj, gal irgi reiks mokintis. tikiuosi nereiks, nes gi jiems neprireiks dar tokiu doh.gif
Atsakyti
"Riesute " pastebiu uzduotyse klaidu g.gif

Tarkim, staciakampio ilgis - ?, plotis - 50mm, perimetras 5mm. Arba tas pats staciakampio plotas salygoje mazesnis nei krastines ilgis.

Kazkaip nepastebejau ir mato vienetu g.gif Kazin, kaip aiskinamas treciokams ploto mato vienetas g.gif Ar paliekama veiksmo israiska, pvz mXm, ar uzrasomas kaip m2 (kvadratu) g.gif Ar tiesiog pastatomi jie pries kvadrato fakta be jokiu paaiskinimu g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kaip sekasi dalyba kampu?Mums nelabai blush2.gif
Mano panytė gerbėjų naujoj mokykloj įsitaisė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2013 03 14, 16:41)
Sveikos  4u.gif Kaip sekasi dalyba kampu?Mums nelabai  blush2.gif


Reiks uzklausti. Tiesa pasakius net nezinau, ar jau dalina kampu g.gif

Dalyba su liekana teko aiskinti paciai. Ir ne viena karta. Bet atrodo iveikem biggrin.gif
Atsakyti
Pasitikslinau. Maniske dar nesimoke dalybos kampu.
Siai dienai jie daugina stulpeliu.

Idomus p. Maldeikienes pastebejimai ir palyginimai musu ir Taivano svietimo sistemu bei paciu mokymusi mokyklose. Rekomenduoju 4u.gif

Taip pat neseniai delfis patalpino straipsni del nacionalinio diktanto rasymo rezultatu. Rastingiausi vis tik suaugusieji, kurie mokyklas yra baige dar "anais" laikais.

Kyla retorinis klausimas: ka musu vaikai veikia mokyklose? Ir koks tevu vaidmuo vaiku lavinime ir isprusime?!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 14 kovo 2013 - 18:49
Na, maniškė jau senokai dalina kampu. Bet irgi, kai pirmą kartą buvo užduota namų darbams, tai ji visiškai nesiorientavo kas ir kaip - turėjau pati išmokyti... dabar dar pasitaiko , kad maišosi, kai reikia dalinti dviženklį skaičių iš dviženklio, ir kartais su liekanom grybą pjauna .
Dėl lietuvių tai rašo gerai, tik tiek, kad daktaro raštu - pati ne visada įskaito biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes


QUOTE(Germinė @ 2013 03 14, 16:41)
Sveikos  4u.gif Kaip sekasi dalyba kampu?Mums nelabai  blush2.gif
Mano panytė gerbėjų naujoj mokykloj įsitaisė  ax.gif

mes jau seniai pradejom tai mokytis, kaip cia gaunasi, mes toliau pagal programa g.gif o dalyba kampu teko paciai okyti, nes isvyke buvom keliauti sausio men, tai vat jie tada ir ejo, o as mokiau. siaip kazkaip perkando greiai, ir sake daug lengviau taip dalinti. dabar jau atsiskaite visas taisykles geometrijos, gavo puiku ivertinima. tik vat geometrija sunkiau sekesi issiaiskinti

saunu kad naujoj mokykloj geriua biggrin.gif
Atsakyti