Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

Aš saviškę šįryt išgrūdau į mokyklą.... doh.gif Jau žinau, ką atklausysiu grįžusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2013 01 07, 13:41)
Skaiciuokit lengviau: suskaiciuoji kiek vaiku yra ta dalis pvz 1/3 is visu 24, kiek yra 1/4 ir t.t., o tada visus gautus skaiciukus sudedi ir atimi is 24, taip ir gaunama, kiek tu vaiku sabotavo burtu traukima  lotuliukas.gif  Nesudedinekit trupmenu su skirtingais vardikliais, kad nereiktu bendravardiklint  ax.gif


tai mes taip ir suskaiciavom. tik atsakyma uzrasem ne trupmenine israiska mirksiukas.gif , palikom iprastini varianta. biggrin.gif

juokas juokais, o, bet taciau, man, kaip suaugusiam, sudetingesnis sprendimo budas, siuo atveju, pasirode paprastesnis ir greitesnis biggrin.gif (sunkus reikalas paaiskinti sudetingus dalykus paprastai doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 07 sausio 2013 - 14:13
QUOTE(Etra @ 2013 01 07, 14:44)
Aš saviškę šįryt išgrūdau į mokyklą....  doh.gif  Jau žinau, ką atklausysiu grįžusi biggrin.gif


maniškė irgi išėjo į mokyklą ax.gif kas čia tokio baisaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2013 01 07, 15:43)
maniškė irgi išėjo į mokyklą  ax.gif  kas čia tokio baisaus  g.gif

Jei mane atostogų metu priverstų keltis 7 ryto ir kažkur eiti be reikalo, aš irgi būčiau įsiutus biggrin.gif
Atsakyti
o tai jums dar atostogos?
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 01 07, 16:08)
Jei mane atostogų metu priverstų keltis 7 ryto ir be reikalo,kažkur eiti  aš irgi būčiau įsiutus biggrin.gif

o tai kam kelei i mokykla jeigu nereikejo?
QUOTE(Staigmena @ 2013 01 07, 16:19)
o tai jums dar atostogos?

maniskei taip - i mokykla ketvirtadieni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 07 sausio 2013 - 15:37
Pirmokas jau šiandien išėjo,o antrokė ir trečiokė ketvirtadienį eis
Atsakyti
Cia matomai kiekvienoje mokykloje skirtingai.

Musu mokyklos vaikai taip pat isejo i mokykla nuo siandien, pirmadienio. Likusios dienos bus pripliusuotos prie papildomu atostogu vasario men.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 01 07, 16:35)
o tai kam kelei i mokykla jeigu nereikejo?

maniskei taip - i mokykla ketvirtadieni

Mano vaikui irgi tik ketvirtadienį. nežinau, kaip man čia taip smegenys susisuko - buvau įsitikinus, kad šiandien jau "darbo" diena biggrin.gif
Atsakyti
sweikutes
mano irgi nuo pirmadienio isejo i mokykla, ispradziu elektroniniam dienyne buvo parasyta , kad nuo 10 d, bet pakeite. o snd isvaziavo mano vaikinas su visa klase i siauliu, i sokolado fabfika smile.gif gal sokolado parves biggrin.gif
Nuo rytojau pas mus prasideda menesio gimtadieniu maratonas, sausio 11d pradesim vyro gimtadieniu, o vasario 11 d baigsim mano ( vaikiukai per viduri to menesio ) , tai vienas jau tortas laukia saldytuve ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa1986: 10 sausio 2013 - 14:23
QUOTE(rasa1986 @ 2013 01 10, 14:20)
sweikutes
mano irgi nuo pirmadienio isejo i mokykla, ispradziu elektroniniam dienyne buvo parasyta , kad nuo 10 d, bet pakeite. o snd isvaziavo mano vaikinas su visa klase i siauliu, i sokolado fabfika smile.gif gal sokolado parves  biggrin.gif


nezinau kaip seksis su sokoladu, bet va snieeeeeeeeeeeeeegoooooooooooooooo.... doh.gif biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, ar cia man tik atrodo, kad musu vaiku programos labai skuba, ar kaip???
Aisku tai nieko nekeicia, bet, siaip, smalsu.
Kuo toliau, tuo daugiau persasi mintis, kad laiko praktiniams igudziams skiriama mazoka sprendziant is temu sedetingumo.
Vakar pavarciau vadoveli, susidare ispudis, kad viso labo po dvi pamokas.
Veiksmai su mato vienetais gana sudetinga tema. Kaip ir skaiciaus dalies tema. Vos po keliu temu jau jos sujungtos i viena - tarkim 1/5m = ____mm. g.gif

Kaip jusiskiams sekasi jas isisavinti? Ar cia tik maniskes labai letai dirba smegenys, nors ji nera is silpnesniuju g.gif

Praktiskai kas dien dirbam namuose papildomai, pradedant nuo veiksmu su mato vienetais ir baigiant veiksmais su liekanom ir skaiciu dalimis. Teko savaip aiskinti ir dalyba/daugyba (misrus veiksmai) su misriais skaiciais (vienzenkliais, dvizenkliais ir trizenkliais) - painiojosi nuliu kiekyje.
Atsakyti