Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

Maniškė tą kiekvienos mergaitės knygą skersai išilgai kokius 16 kartų perskaitė smile.gif Ir kažkaip papildomų klausimų jai kol kas nekilo..
dėl dažymosi. Tai mane irgi labai gąsdina tos vaikiškos kosmetikos ir parfumerijos "kokybė" ... Žinoma, dukra yra išbandžiusi mano kosmetiką, bet tai ir yra tik pabandymas - viešumoje nenoriu, kad ji rodytųsi pasidažiusi. Čia mano asmeninė nuomonė, kad vaikas yra vaikas, jis natūraliai gražus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etra: 20 gruodžio 2012 - 16:39
QUOTE(Etra @ 2012 12 20, 16:33)
Maniškė tą kiekvienos mergaitės knygą skersai išilgai kokius 16 kartų perskaitė smile.gif Ir kažkaip papildomų klausimų jai kol kas nekilo..


Tai vat maniškei irgi nekilo drinks_cheers.gif Tiks kažkoks nereikšmingas apie veido higieną.
Bet tai va nustebau, KODĖL nekilo g.gif Nejaugi viskas jau taip ir super aiškiai ten išdėstyta g.gif Ar dar ne viskas ten įdomu g.gif

Atsakyti
Maniskes vaikiska kosmetika "Hello kity", pirkta Norvegijoje ir tikrai brangi. Bet nesitikejau kad seseliai taip gerai "laiko" doh.gif Atrodo vaikiska kosmetika turetu gerai nusivalyti vandeniu, o cia makiazo valikliu vos nuvalem doh.gif Jei spalvos butu ne rozines ir violetines man tokie labai tiktu blush2.gif

Maniske kazkada, dar gerokai mazesne budama klause kaip ja iseme is mano pilvo. Tai as ir paaiskinau sviesiai tiesiai -mane uzmigde ir kai nejutau skausmo prapjove pilva ir iseme ax.gif Po to uzsiuvo ir viskas. Kai paklause ar skaudejo, pasakiau kad ne, nes geru vaistu dave biggrin.gif Ir viskas sita tema daugiau kalbeta nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2012 12 20, 17:36)
Tai vat maniškei irgi nekilo  drinks_cheers.gif  Tiks kažkoks nereikšmingas apie veido higieną.
Bet  tai va nustebau, KODĖL nekilo  g.gif  Nejaugi viskas jau taip ir super aiškiai ten išdėstyta  g.gif  Ar dar ne viskas ten įdomu  g.gif

Tiesą pasakius, pati tos knygos neskaičiau , negaliu pasakyt, ar ten jau taip viskas aišku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2012 12 19, 22:12)
o ka jusu vaikai dovanoja savo bendraklasiams?

su bendraklaseis keisis savo gamybos dovanomis. Pirktas tik maisiukas ipakavimui.

QUOTE(Ingėnas @ 2012 12 20, 00:45)
O kodėl tik dvi? Nesaugo?

aha, per metus dukra pamete tris telefonus. sunus tais metais viena ismaude, viena pamete, tai dabar abu dalinasi vienu telefonu, kuris laikomas namuose.
Siaip tai turiu dabar stalciuje nauja telefona, bet nezinau ar teiksiu ar dar palukesiu.

p.s. skaiciau per telefonus ir prisiminiau paskutini maniskiu isradima. Kaip galima isirasyti muzikos i telefona? Ogi pasileidi kokia daina is kompo, o telefone ijungi diktofona lotuliukas.gif

QUOTE(florete @ 2012 12 20, 00:56)
O dabar vaikai visko pilni ir jau nebezino ko nori.

negaliu su tuo sutikti. Jeigu tevai vaikus apkrauna viskuo, kad tik nereiketu su jais bendrauti, tai gal po to tie vaikai ir nebezino ko noreti... bet argi cia vaiku kalte?
As pvz savo mama stabdau, nes kaip pavyzdys - kaledoms sunui uzsake metine zurnalo prenumerata (100 lt) ir dar zyzia, ka prie prenumeratos prideti, nes gi mazai....
QUOTE(Staigmena @ 2012 12 20, 17:15)

nežinau, tos knygutės visokios apie mergaičių brendima man tokios šaltos ir baisios dar atrogo.... mano pupai kol kas net neidomu iš kur vaikai atsiranda nors apie mėnesines pasikalbėjome....

nepasirode man saltos tos knygos. Gavo abu po viena ( viena apie mergaites, kita apie berniukus), tai perskaite abu yra. Kiek pastebiu, dar brendimas neprasidejo, bet charakteris, tai o ho ho. Apie vaikus n karta kalbeta ir zino is kur atsiranda. Yra ir nestuma, ir zindyma mate ir siaip mazo kudikio prieziura (draugai laukesi).
Taip pat abu labai su broliu pesasi - kiekvienam reikia savo virsenybe irodyti.
Del aprangos - dziaugiuosi, kad mokykloje nera uniformos. Neteko dar lt matyti normalios mokyklines uniformos... bet tas dziaugsmas neilgai truks - vidurineje bus uniformos. I mokykla dazniausiai eina su dzinsais/kelnemis. Sijona ar suknele uzmauti yra tikras issukis. Vienintelis toksai grynai mergaitiskas dalykas yra gan ilgi plaukai - augina ir kirpti neleidzia. Bet ir kazkokiu sukuosenu su plaukais daryti neleidzia - dazniausiai su uodega arba kasa vaiksto.
Berniukas zinau vienas prie jos lindo, tai buvo ant nugaros paguldytas ( karate lankoma trecius metus), o daugiau jie nera issikiriami pagal lyti... bendrauti galima tiek su tuo tiek su tuo. Na kiek girdejau, pries brolio klasiokus kartais drovi pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 12 20, 20:40)
negaliu su tuo sutikti. Jeigu tevai vaikus apkrauna viskuo, kad tik nereiketu su jais bendrauti, tai gal po to tie vaikai ir nebezino ko noreti... bet argi cia vaiku kalte?


Bent musu atveju taip nera. Bendraujam tikrai daug, ir zaislai nera perkami visi is eiles kuriu uzsigeidzia. Kaledoms buna rimciausios dovanos perkamos, bet deja kad ir kiek atrodo issvajotas tas zaislas, greitai nusibosta.

O kokia jums uniforma atrodo normali? g.gif pas mus mokykloje mergaites devi sarafanus, berniukai kelnes ir liemenes. Man tai atrodo labai normalus, daug prieziuros nereikalaujantis rubas. Patogus tiek ziema, tiek siltu metu laiku. Berniukams pas mus privaloma deveti tik liemene, kelnes nebutinai, tai irgi sakyciau galima aprengt ant bet kokio plonesnio megztuko, golfo ar marskinuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 20 gruodžio 2012 - 21:34
QUOTE(florete @ 2012 12 20, 22:28)
O kokia jums uniforma atrodo normali? g.gif pas mus mokykloje mergaites devi sarafanus,berniukai kelnes ir liemenes. Man tai atrodo labai normalus, daug prieziuros nereikalaujantis rubas. Patogus tiek ziema, tiek siltu metu laiku.

sakyk ka nori, bet prie -10 man sarafanas neatrodo normali uniforma ar tuo labiau patogi ziema ( net ir rudeni/pavasari, kai dazniau lyja).
Pas sunu mokykloje berniukams pilnas komplektas yra kelnes, liemene, svarkas, bet jisai tik per sventes prasomas. Kas dienai uztenka liemenes/svarko. Bet kad prieziura butu paprasta, neina pasakyti - paprastai skalbti neina (banzdziau tiek rankomis, tiek masina) is kart pradeda blizgeti. Tinka tik valymas. O ir visas kompletas kainavo virs 300 lt.
Normalu atrodytu liemene / tam tikros spalvos ( bet ne modelio) megztinis su mokyklos emblema. Nors greiciau sakyciau, kad jeigu nori isvengti madu demonstravimo, tai ivesti rengimosi taisykles - kaip pvz maikute/megztinis turi dengti pilva, sijonas turi buti ne trumpesnis nei... , nes kas is to, kad sijonas uniforminis, bet ilgio kaip dirzas, arba po uniforminiu svarku tik liemenele ir viskas pro iskirpte lipa ( vaizdas is rugsejo pirmosios)
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 12 20, 21:48)
sakyk ka nori, bet prie -10 man sarafanas neatrodo normali uniforma ar tuo labiau patogi ziema ( net ir rudeni/pavasari, kai dazniau lyja).


O kas tada ziema patogu? Man sarafanas labai gerai. Ziema aprengiu siltu golfu, ant jo sarafanas, kad nebutu salta kojytems-pedkelnes ir siltos megztos gedrytes. Labai silta ir grazu.Mokykloje gerdas liepiu nusiauti kad nesusiltu, bet maniske kartais pamirsta, be sake ir su jom nesilta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo florete: 20 gruodžio 2012 - 22:05
QUOTE(florete @ 2012 12 20, 23:04)
O kas tada ziema patogu? Man sarafanas labai gerai. Ziema aprengiu siltu golfu, ant jo sarafanas, kad nebutu salta kojytems-pedkelnes ir siltos megztos gedrytes. Labai silta ir grazu.Mokykloje gerdas liepiu nusiauti kad nesusiltu, bet maniske kartais pamirsta, be sake ir su jom nesilta smile.gif

man asmeniskai kelnes (petkelnes gali ir elementariai smukti, jeigu daugiau judi, arba supelsyti).
Maniske dabar eina i mokykla su kombinzoninemis kelnemis ir slidininko striuke - vietoj fizinio jie eina i lauka ir duksta sniege, o ir griztant is mokyklos pilnai tikiu, kad buna pazaidimu (tai bent galva rami). Mokykloje uzsideda dzinsus ( pernai kombinzonines kelnes buvo laisvesnes, tai tilpdavo po apacia, siemet jau nepatogu). Kol nebuvo taip salta dedavosi petkelnes/timpas ir ant virsaus dzinsai. Prie dzinsu golfas/bliuzonas/megztinis...
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 12 20, 22:34)
man asmeniskai kelnes (petkelnes gali ir elementariai smukti, jeigu daugiau judi, arba supelsyti).
Maniske dabar eina i mokykla su kombinzoninemis kelnemis ir slidininko striuke - vietoj fizinio jie eina i lauka ir duksta sniege, o ir griztant is mokyklos pilnai tikiu, kad buna pazaidimu (tai bent galva rami). Mokykloje uzsideda dzinsus ( pernai kombinzonines kelnes buvo laisvesnes, tai tilpdavo po apacia, siemet jau nepatogu). Kol nebuvo taip salta dedavosi petkelnes/timpas ir ant virsaus dzinsai. Prie dzinsu golfas/bliuzonas/megztinis...

Pas mus per kuno kulturos pamokas i lauka neveda, ir per pertraukas neina padukt. Neleidzia mokytoja. Po pamoku irgi sniege nesivolioja, eina tiesiai namo. Dzinsu ziema ir pati nemegstu nes jie "traukia: salti. Stengiuosi visada rengti taip kad kuo maziau reiketu persirengineti. O ir pedkelnes su gedrom niekad nebuna nusmuke, o suplysti gali visi rubai vienodai. Tiesa, tomis dienomis kai buna kultura mokytoja pati pasiule leist vaikus su treningais.
Atsakyti
Mano abi panos,antrokė ir trečiokė su uniformom.Auna pėdkelnes ir dedu blauzdines.Jei labai šalta,po švarku šiltesnį golfą ir apatinius marškinėlius ilgom rankovėm.Nesušala
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 12 20, 20:40)
p.s. skaiciau per telefonus ir prisiminiau paskutini maniskiu isradima. Kaip galima isirasyti muzikos i telefona? Ogi pasileidi kokia daina is kompo, o telefone ijungi diktofona  lotuliukas.gif


Maniškė taip irgi kartais daro biggrin.gif drinks_cheers.gif Nežinau, kaip susigalvojo , gal pati g.gif Be to nufotografuoja su telefonu kažką iš kompo (pvz. kokią nuotrauką, kurią nori kitiems parodyti). Yra filmavusi iš televizoriaus ir t.t.
Atsakyti