Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

QUOTE(florete @ 2012 12 20, 12:31)
Toks vaizdas kad paauglyste prasidejus butu,bet dar gerokai anksti  g.gif


cia ne vaizdas, o panasu i paauglystes pradzia.
ji dabar gerokai nksciau prasideda ir ilgeliau uzsitesia (anot psichologu).
jei nudziugins, tai jus ne vieninteliai toki biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2012 12 20, 12:35)
cia ne vaizdas, o panasu i paauglystes pradzia.
ji dabar gerokai nksciau prasideda ir ilgeliau uzsitesia (anot psichologu).
jei nudziugins, tai jus ne vieninteliai toki  biggrin.gif  4u.gif

gerai butu jei tai tik paauglyste, o ne musu auklejimo kalte. Nevilties akimirkomis vis galvoju ka netaip darau-ir mylim ir bendraujam tiek kiek ji to pati nori, su tete saskem, kortom daznai zaidzia.Po egle siemet monopoli desim tai dar daugiau veiklos bus... Neatrodo kad truktu demesio, ar meiles. Ir zaislu turi daug...Kartais galvoju pas psichologe nuvest, bet jei ne mes vienos tokios tai gal rimtai paauglyste prasidejo jau, gal tai reikia tiesiog islaukti g.gif Fizinis brendimas jau prasidejo-ima augt krutinyte,nors pati kudute, 24 kg tik sveria.
Aciu kad paguodei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2012 12 20, 00:45)
Truputį nusistebėjau, kaip atmestinai kai kurie žmonės tas dovanas perka  cool.gif


tai va, kad atmestinai kartais būna.... kai dukra pakavo dovana, kuria gavo iš klasės draugės, tai ši rėkė, kad nežino kas ten, nes jos mama viską padarė, o vat mano dukra pati rinko dovana, tai ko pati norėtu gauti

Dėl ankstyvos paauglystės - tikra tiesa. Dabar ji gerokai anksčiau prasideda...visai kitaip viskas neibuvo musus laikais.... kitas požūris, kiti interesai.... jau mano beveik-devynmete apie berniukus kalba, jau ir nusižiūrėjusi kaip ir viena.... ech prasideda....
Papildyta:
QUOTE(florete @ 2012 12 20, 13:41)
gerai butu jei tai tik paauglyste, o ne musu auklejimo kalte. Nevilties akimirkomis vis galvoju ka netaip darau-ir mylim ir bendraujam tiek kiek ji to pati nori, su tete saskem, kortom daznai zaidzia.Po egle siemet monopoli desim tai dar daugiau veiklos bus... Neatrodo kad truktu demesio, ar meiles. Ir zaislu turi daug...Kartais galvoju pas psichologe nuvest, bet jei ne mes vienos tokios tai gal rimtai paauglyste prasidejo jau, gal tai reikia tiesiog islaukti g.gif Fizinis brendimas jau prasidejo-ima augt krutinyte,nors pati kudute, 24 kg tik sveria.
Aciu kad paguodei 4u.gif


tikrai kudute, o koks ūgis? beje mūsų mergytės tai pačiais metais gimę, tai žinok ir mano jau liemenele (na tokia kaip patrumpinta palaidinukė ant petnešęli) nešioja. tik va maniškės ūgis 138 preiš menesi buvo (per 2mėnesius 2 cm paaugo) o sveria 32 kg.

ir mums atrodo, kad dėmesio pakankamai skiriame, ir meilės.... bet va kai ima ragai lysti.... atsikalbinėja, bando vadovauti, net balsą prieš mus kartais pakelia, o šiaip atrodo nuostabi, švelni mergytė....
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2012 12 20, 12:42)
Dėl ankstyvos paauglystės - tikra tiesa. Dabar ji gerokai anksčiau prasideda...visai kitaip viskas neibuvo musus laikais.... kitas požūris, kiti interesai.... jau mano beveik-devynmete apie berniukus kalba, jau ir nusižiūrėjusi kaip ir viena.... ech prasideda....

Apie meiles tai pas mus nuo antros klases gal kalba. Dabar klasioku faceboke turi, tai tik viena tema kalba-kas ka myli doh.gif Kas grazus, kas nelabai...Maniske irgi meile savo turi. Sako uzaugus vesiu Tita, bet as jam dar to nesakau, kad neissigastu lotuliukas.gif Klausiu kodel ji, juk jis klases pestukas..Na ir kas, sako-uztai koks grazus biggrin.gif
Atsakyti
Oooooooi, mergaites.
Lyg apie maniske kalbetumet bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus per vieną klasės susirinkimą buvo socialinė pedagogė, tai irgi pasakojo apie tą ankstyvą paauglystę. Mano merginos toks charakteris, kad paauglystė gal nuo gimimo jai jau buvo biggrin.gif Šiaip irgi nėra stambi - 27kg. ir apie 140cm. ūgis, bet fizinių brendimo požymių dar nematau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2012 12 20, 12:45)
tikrai kudute, o koks ūgis? beje mūsų mergytės tai pačiais metais gimę, tai žinok ir mano jau liemenele (na tokia kaip patrumpinta palaidinukė ant petnešęli) nešioja. tik va maniškės ūgis 138 preiš menesi buvo (per 2mėnesius 2 cm paaugo) o sveria 32 kg.

ir mums atrodo, kad dėmesio pakankamai skiriame, ir meilės.... bet va kai ima ragai lysti.... atsikalbinėja, bando vadovauti,  net balsą prieš mus kartais pakelia, o šiaip atrodo nuostabi, švelni mergytė....

Maniskei sausio men. bus 9 metai, ugis 130. Neauksta, bet klaseje yra vyresniu ir dar zemesniu mergaiciu. Balsa pakelia galima sakyt kasdien pries mus, bet patys stengiames islikti ramus, balsa pati pakeliu tik kai visai is kantrybes isveda. O tai buna labai retai. Kas keisciausia, mokykloje ji itin rami, drausminga mergaite. Visi stebisi kokia gera mergaite auginam biggrin.gif Sako tikriausia vienas malonumas toki vaika augint biggrin.gif Tik va, tas mano angeliukas namuose velniuku pavirsta, tik pro duris izengia ir iskart ragai islenda doh.gif
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2012 12 20, 12:51)
Oooooooi, mergaites.
Lyg apie maniske kalbetumet  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

bet man palengvejo kazkiek kad ne tik pas mus tokios bedos blush2.gif
Atsakyti
Visuomet palengvėja, kai pamatai, kad ir pas kitus tos pačios bėdos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2012 12 20, 14:03)
Visuomet palengvėja, kai pamatai, kad ir pas kitus tos pačios bėdos  4u.gif

drinks_cheers.gif nes pagalvojau kad tik pas mus tokios bedos, kad padarem dideliu klaidu aukledami. Dabar ramiau, turiu vilties kad anksciau prasidejes sis sunkusis periodas anksciau ir baigsis blush2.gif
Atsakyti
Pas mus dar ne paauglystė.Kompu gauna tik pažaist.Labai retai paklausyt muzikos,pažiūrėti filmukų,ar panaršyti po juokingus vaizdelius.Knygeles skaito vaikiškas.
Aš manau,kad daug nuo tėvų priklauso-jei anksti pradeda paną daryt,tai taip ir turi.
Atėjo pas antrokę klasėj viena mergaitė su tuo a la liemenuku -tik sumaištį įnešė.Ir per Rugsėjo pirmą ta mergaitė prisuktais plaukais,aukštakulniais,padažytom lūpom ir blakstienom.Tai ko norėt,jei mama dukrą bando drauge paverst?
Kelti balso tiesiog neleidžiu,žino,kad nepakęsiu.O va prieš tėtį atsikalbinėja,nes jis nutyli .Paauglystė paauglyste,bet suaugę irgi išgyvena visokias krizes,tai ne priežastis elgtis netinkamai.
Pereinam į kitą mokyklą,tikimės,kad geriau seksis.Norėjau iškentėt tuos pusantrų metų iki pradinės baigimo,bet...Dukra labai patenkinta.Pasirodo,ten viskas daug blogiau,nei kad aš žinojau verysad.gif O atrodo ir šnekam,ir domimės ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 12 20, 15:39)
Pas mus dar ne paauglystė.Kompu gauna tik pažaist.Labai retai paklausyt muzikos,pažiūrėti filmukų,ar panaršyti po juokingus vaizdelius.Knygeles skaito vaikiškas.
Aš manau,kad daug nuo tėvų priklauso-jei anksti pradeda paną daryt,tai taip ir turi.
Atėjo pas antrokę klasėj viena mergaitė su tuo a la liemenuku -tik sumaištį įnešė.Ir per Rugsėjo pirmą ta mergaitė prisuktais plaukais,aukštakulniais,padažytom lūpom ir blakstienom.Tai ko norėt,jei mama dukrą bando drauge paverst?


Baikit - maniškė gyvenime nei jokių aukštakulnių, nei jokių garbanų, jokio facebooko... biggrin.gif Ir išvis - pastoviai su džinsais biggrin.gif Jei ateina tas brendimas, niekur nuo jo nepabėgsi biggrin.gif Ir vaikiškų knygelių skaitymas ar kompo ribojimas brendimo nenutolins... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2012 12 20, 14:44)
Baikit - maniškė gyvenime nei jokių aukštakulnių, nei jokių garbanų, jokio facebooko... biggrin.gif Ir išvis - pastoviai su džinsais biggrin.gif Jei ateina tas brendimas, niekur nuo jo nepabėgsi biggrin.gif Ir vaikiškų knygelių skaitymas ar kompo ribojimas brendimo nenutolins... biggrin.gif

Maniskei irgi neidomu garbanos, puosimaisi, ar juo labiau dazymasis. Zinoma, rugsejo pirmajai suraitau garbaneles, bet siaip nei jokiu dailesniu seguciu nemegsta, nei auskaru (nors auskytes pradurtos). Aukstakulniai tai patinka, bet ir be ju ne tragedija. Feisbuko nedraudziu,bet ir neleidziu sedet be saiko prie kompo. dazniausiai bendrauja su mociutemis, ar tetomis, tai nieko blogo tame nematau. Taip kad tikrai neskatinam ankstyvo brendimo. Bet ir nedraudziu kazka "myleti", kas is to jei drausiu, prades slepti nuo manes tokius dalykus. Dziaugiuosi dar bent tuo kad man viska pasipasakoja.
Atsakyti