Įkraunama...
Įkraunama...

Trečiokai, į ketvirtą klasę!!!

QUOTE(janna @ 2012 12 13, 09:37)
Kuo toliau skaitau, tuo suprantu, kad labai daug priklauso nuo mokytojo.
Atrodo dalykas vienas ir tas pats, o mokytoju poziuris ir darbo metodai labai skirtingi  g.gif  cool.gif
Ar tai gerai ar blogai vertinti nesiimciau.
Musiske mokytoja is grieztesniuju, bet kazkaip tokiu dalyku nepastebiu. Nei pagal vaiko pamoku ispudzius, nei pagal dienyno vertinimus su pastabomis, nei pagal vaizda pratybose.

Pastebejau, kad sunokai pas mus einasi reikalai su mato vienetais ir ju veiksmais. Vis dar painiojasi, ypac kai juos reikia suvienodinti atliekant veiksmus. Arba smulkesni mata versti i stambesni.
Teks padirbeti per atostogas.

Man irgi atrodo kad ji labai griezta. Ar tai gerai ar blogai bus matyt veliau. Tik ar ne per griezta padinukams, kurie labai pergyvena del ju manymu neteisingo ivertinimo. Vakar pabumbejau cia, o siandien musu dziaugsmui L(labai gerai) gavo thumbup.gif Reikejo skaityti ir versti tekstuka. Vakar ismokom labai graziai, skaite neuzsikirsdama, tare idealiai. Klausiau del ko ne Š, tai sake kad uzsikirto skaitydama zodi Korvatunturi. As pati ji vis istariu, galejo nemust balo del to. O taip sake pagyre kad labai gerai skaito. Na dar bent viena gera ivertinima ir tikiuos pagrindini lygi turesim is anglu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2012 12 13, 16:10)
Man irgi atrodo kad ji labai griezta. Ar tai gerai ar blogai bus matyt veliau. Tik ar ne per griezta padinukams, kurie labai pergyvena del ju manymu neteisingo ivertinimo.

pasiskaicius cia daryciau isvada, kad cia butent tu pergyveni del tavo nuomone neteisingo ivertinimo ir tuo uzkretei vaikai.
Sakyciau pats laikas butu mokinti vaika, kad mokytoju yra visokiu ir prie tu ju "priciudu " reikia prisitaikyti (ne prie visu, bet prie dalies tai tikrai.
Pas sunu matematikos mokytoja tokia su priciudais siek tiek ir po pernai tureto 9-10 ir pagyru pas kita mokytoja, pas sia turi 8 trimestre. Ir dvejeta yra turejas, sakyciau nepelnynai. Nu bet ne pasaulio pabaiga tai - matau kaip vaikas daro namu darbus, kaip gaudosi medziagoje, kokias klaidas daro kontroliniuose ir to uztenka, kad nepergyvenciau, kad trimestre 8.
Atsakyti
QUOTE(florete @ 2012 12 13, 16:10)
Man irgi atrodo kad ji labai griezta. Ar tai gerai ar blogai bus matyt veliau. Tik ar ne Klausiau del ko ne Š, tai sake kad uzsikirto skaitydama zodi Korvatunturi. A


o ka reiškia šitas žodis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 12 13, 15:46)
pasiskaicius cia daryciau isvada, kad cia butent tu pergyveni del tavo nuomone neteisingo ivertinimo ir tuo uzkretei vaikai.
Sakyciau pats laikas butu mokinti vaika, kad mokytoju yra visokiu ir prie tu ju "priciudu " reikia prisitaikyti (ne prie visu, bet prie dalies tai tikrai.
Pas sunu matematikos mokytoja tokia su priciudais siek tiek ir po pernai tureto 9-10 ir pagyru pas kita mokytoja, pas sia turi 8 trimestre. Ir dvejeta yra turejas, sakyciau nepelnynai. Nu bet ne pasaulio pabaiga tai - matau kaip vaikas daro namu darbus, kaip gaudosi medziagoje, kokias klaidas daro kontroliniuose ir  to uztenka, kad nepergyvenciau, kad trimestre 8.

As pergyvenu, bet to neparodau dukrai. As ja kaip tik guodziu ir nuolat primenu kad nesvarbu ivertinimas, svarbu tai jog abi zinom kad ji labai gera mokine. Bet mano dukra perfekcioniste-jei kazkas nepasiseka, labai del to isgyvena. Pernai gavo pagyrimo rasta mokslo metu pabaigoje, dabar ji pergyvena kad siemet jo negaus. Kiekviena diena jai sakau kad net jei ir negaus, vistiek ja didziuosimes. Juk ir taip is visu trecioku ji pati jauniausia, kiti vaikai tiek nemokejo jos metu kiek ji dabar moka. Kartais tai suveikia, bet tik gauna prastesni ivertinima ir vel asaros doh.gif

QUOTE(Staigmena @ 2012 12 13, 15:56)
o ka reiškia šitas žodis? blush2.gif

Kalnas ant kurio santa klausas gyvena biggrin.gif
Atsakyti
Siandien vel kalbejomes su dukra apie anglu kalbos pamokas(ji pati uzsmine) Sake nesuprato kazkokios uzduoties, tikriausiai sumaise zodzius. Klausiau kodel nepaklause mokytojos, butu paaiskinus..Dukra pasake kad niekad neklausia, nes mokytoja labai rekia jei kas nors nesupranta doh.gif Ir sake sunku suprast kai mokytoja nieko neaiskina, visas uzduotis reikia savarankiskai daryt unsure.gif Labai noreciau but maza musele ant sienos tu pamoku metu, nes kuo toliau tuo labiau ta mokytoja man nepatinka g.gif Man atrodo reikia anonimiskai rasyt laiska direktorei. Dar pasikalbesiu su kai kuriu klasioku mamomis, idomu kaip ju vaikams sekasi, ir rasysiu, blogiau nebus.
Atsakyti
Eirimo Veličkos "Mano muzika" pratybų sąsiuvinis 35psl. Koks muzikos instrumentas apačioje,dešinėje? blush2.gif
sitaras?
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 12 18, 19:27)
Eirimo Veličkos "Mano muzika" pratybų sąsiuvinis 35psl. Koks muzikos instrumentas apačioje,dešinėje? blush2.gif
sitaras?

O mes neturim muzikos pratybu, nei vadovelio g.gif Ir gerai, maziau pamoku ruost.Anglu kalba varo mane i nevilti- vel V(vidutiniskai) gavo. Ir si karta pelnytai. Nu kaip taip gali nesisekt -visi dalykai kaip is pypkes, o anglu didziausias stabdis doh.gif
Atsakyti
Pas mus taipog muzikos nera pratybu. Negirdejau nieko ir apie vadoveli.

Gal galima butu ikelti nuotrauka to instrumento?
Atsakyti
O mano pupa serga unsure.gif tik į renginius nueina.
Beje paskutini anglų testą rašydama padare 2 klaidas kurios jos bala sumazino iki 94 iš 100. Taip liūdėjo verysad.gif
ar jau buvo kalėdiniai renginiai mokykloje?
Atsakyti
Mes taipogi apsirgom.
Musu klase siais metais (kaip ir pernai metais) nusprende kaledini rengini pakeisti edukacine programa su isvika.
Bet mes liekam namuose.

Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2012 12 19, 09:21)
Mes taipogi apsirgom.
Musu klase siais metais (kaip ir pernai metais) nusprende kaledini rengini pakeisti edukacine programa su isvika.
Bet mes liekam namuose.

Sveikit 4u.gif

kokia mokykla lankot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Staigmena @ 2012 12 19, 10:09)
ar jau buvo kalėdiniai renginiai mokykloje?

bus penktadieni - vaziuos i spektakli, o po to grize ras vaisiu stala.

Vakar maniske gyresi, kad is lietuviu testo surinko 24.5 balo ir 25 galimu. O siandien turetu eiti i baznycia misioms, tai kartu gavo uzduoti - nupirkti kaledaiciu.
Atsakyti