Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Punto

As jau 2 men. vazineju su savo puntuku ir kol kas esu patenkinta, tik kadangi mano masinyte sportine, kuro daugiau valgo. Pradejom mastyt, kad gal dujas reiktu isidet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2008 06 30, 14:04)
As jau 2 men. vazineju su savo puntuku ir kol kas esu patenkinta, tik kadangi mano masinyte sportine, kuro daugiau valgo. Pradejom mastyt, kad gal dujas reiktu isidet  g.gif

jau ka ka bet duju nebesiulyciau niekam, o ypac i sportine schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2008 06 30, 19:05)
jau ka ka bet duju nebesiulyciau niekam, o ypac i sportine  schmoll.gif


kodel? mes turim forda su dujom, viskas ok. o i punta detume tas brangias, su tiesioginiu ipurskimu
Atsakyti
mane irgi vilioja punto 2001-2004 bet visi tiek keikia, idomu ar tikrai tai tiesa ar tiesiog nusistatymas. kiek idomu ima kuro benzinines 1,2 ir 1,4 arba 1,9 D
Atsakyti
QUOTE(Kykas @ 2006 05 03, 13:42)
Kažkur girdėjau tokią patarlę:
Liaudies išmintis byloją- negalima pirkti mašinos iš "F" raidės (Fordų, Fiatų ir Francūziškų )  tongue.gif


nors pasisakymas senas, bet kas tiesa - tas ne melas... lotuliukas.gif Cia isverstas rusiskas variantas (francuz). Mano instruktorius ta pati sake biggrin.gif Labai linksmai nuskambejo smile.gif Bet kaip tik dabar ieskau masiniuko, tai vadovaujuosi sia liaudies ismintimi ax.gif
Atsakyti
na, aš asmeniškai girdėjau lb keikiančių audi ir vw nuo 97-98 taip kad manau daugeliu atvejų pasisekimas nusipirkt ir nuostata įtakoja
Atsakyti
Buvom nusipirke fiat punto is salono nauja, siaubas o ne masina. Ji nauja ne kokia, o tu ja nori sena pirkti, kiek zmonių į garantinį atvaziuodavo visi keike. Geriau vokietį ar japoną pirk. Italams tik makaronus gaminti. doh.gif
Papildyta:
Tiesa jis ant benzo netraukia o jus dar dujas, tai jį reikes stumti nuo kalno lotuliukas.gif
Papildyta:
Pirkome 2005m, po poros metu pardavem rusams, pasiseke clap.gif
Atsakyti

O as uz Fiatuka puntuka, pati metai juo vazineju pirkau 2000m 1.2 variklis automatas. Tai man ji tokia moteriska ir traukia gerai ir ekonomiska. Zodziu thumbup.gif
o gali ir koki mersa nuspirkti ir jam sukisi begale. Cia jau kaip lloterijoj, ka gausikai perki naudota, o dar + kaip priziuresi.

hi.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2009 05 02, 16:34)
mane irgi vilioja punto 2001-2004 bet visi tiek keikia, idomu ar tikrai tai tiesa ar tiesiog nusistatymas. kiek idomu ima kuro benzinines 1,2 ir 1,4 arba 1,9 D

2002m,1,9D,mieste apie 5l,uzmiestyje 4-5l.Traukia gerai,tik tiek,kad barskaliukas.Mieste prisiparkuoti be problemu.Gedimai per 2metus,malantis nuo ryto iki vakaro po miesta-trukes stabdziu diskas.
Kiekviena masina turi savo privalumu ir trukumu, o nuo gedimu ne vienas neapsaugotas.
Atsakyti
KVIETIMAS ATVYKTI Į „VIDURVASARIO ŠVENTʓ


Sveiki FIAT FANŲ KLUBO nariai ir ne tik! Kviečiame visus į „Vidurvasario šventę“, kuri vyks Panevėžyje, mieste prie Nevėžio
Šventės programa:
1. Suvažiavimas. Visi renkamės (preliminariai) nuo 12 iki 13 val. (PC „Babilonas“ aikštelėje, adresu Savitiškio g. 61)
2. Slalomas. Iš karto jus nudžiuginsime, kad slalome visi būsite lygūs, nepriklausomai nuo to, su kokiu automobiliu atvažiuosite.
3. Orientacinis ralis, tapęs tradicija. Trasą stengsimės daryti tokią, kad neliestų jūsų „dugnų“ ir tikėsimės, kad ji bus be nelaimių. Trasos ilgį paskelbsime vėliau. Taip pat jame laukite „chekpointų“ su užduotimis.
4. Sodyba. Joje kaip visada, gera nuotaika, įspūdžiai ir apdovanojimai su rungtimis!
Smagiai leisime laiką:


Jauki salė su židinuku

Pirtelė („Relaksacija“):

Gamtovaizdis („Varlynėlis“):


Su savimi pasiimti mašiną, palapinę, gerą nuotaiką, merginų/vaikinų.. :-D
Preliminari šventės kaina:
Oficialiems Klubo nariams bei kandidatams bus taikoma 40% nuolaida, bet tik vienam nariui/kandidatui, nepriklausomai, kiek pas jį bus šturmanų. Taigi jei kaina bus 50 lt, jis mokės 30 lt. Kainą paskelbsime asmeniui savaitės bėgyje, bet kaina neturėtų būti kosminė. Dėmesio! Dalyvaujantiems reikia pervesti po 20 lt avansą į sąskaitą (kuri bus nurodyta registracijos temoje) ir parašyti temoje, kad pervedėte. Kurie „paskutinę minutę“ sugalvos dalyvauti, tie šventės dieną mokės 10 lt daugiau. Persigalvoję nedalyvauti, avanso neatgaus. Taip būtų sąžiningiausia visų atžvilgiu.
Dalyvių skaičius neribojamas! 
Registracija praside
Atsakyti
[quote=sonexe,2009 07 13, 13:04]
KVIETIMAS ATVYKTI Į „VIDURVASARIO ŠVENTʓ
Sveiki FIAT FANŲ KLUBO nariai ir ne tik! Kviečiame visus į „Vidurvasario šventę“, kuri vyks Panevėžyje, mieste prie Nevėžio
Šventės programa:
1. Suvažiavimas. Visi renkamės (preliminariai) nuo 12 iki 13 val. (PC „Babilonas“ aikštelėje, adresu Savitiškio g. 61)
2. Slalomas. Iš karto jus nudžiuginsime, kad slalome visi būsite lygūs, nepriklausomai nuo to, su kokiu automobiliu atvažiuosite.
3. Orientacinis ralis, tapęs tradicija. Trasą stengsimės daryti tokią, kad neliestų jūsų „dugnų“ ir tikėsimės, kad ji bus be nelaimių. Trasos ilgį paskelbsime vėliau. Taip pat jame laukite „chekpointų“ su užduotimis.
4. Sodyba. Joje kaip visada, gera nuotaika, įspūdžiai ir apdovanojimai su rungtimis!
Smagiai leisime laiką:

Na kai meetas, ar smagiai laika praleidot?

Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 07 03, 22:04)
2002m,1,9D,mieste apie 5l,uzmiestyje 4-5l.Traukia gerai,tik tiek,kad barskaliukas.Mieste prisiparkuoti be problemu.Gedimai per 2metus,malantis nuo ryto iki vakaro po miesta-trukes stabdziu diskas.
Kiekviena masina turi savo privalumu ir trukumu, o nuo gedimu ne vienas neapsaugotas.



manau teisinga ir nesaliska nuomone, aciu
Atsakyti