Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Punto

Na skaitau, ir man baisu. Negi visiems taip nesiseka su Fiat Punto? Turejau Fiat Punto 1995m, pravazinejau metus - ne maziausios problemos. Tik nusipirkusi pasikeiciau tepalus, tepalu filtra, oro filtra. Vazinejau, kol ivaziavau i uzpakali kitai, praslydau ant plikledzio. Smugis konkretus buvo, radiatorius net i prieki pasistume, bet atlaike, liko neprakirstas. Dabar nusipirkau 1997m grazuole tokia pat, tik keturiu duru, is Vokietijos parvaryta. Pirkau neuzsivedancia, rizikavau, nes nezinojau, kas jai yra. Bet tik 1000 euru mokejau. Pasiroso, problema buvo generatoriuje, pasikeiciau ji uz 250lt, ir vazineju jau pusmeti - ne viena problemele dar neislindo. Vienintelis minusas - kietoka masina, per duobes vaziuojant antra pavara atrodys, kad prajodinejat koki zirgeli, bet is tokios mazytes nera ko noreti.
Atsakyti
As pati taip pat turiu vis dar:)antri metai lietuvoj,2002 metu masinyte:)puntuka:)per salcius ner problemu uzsikurti,vaziuoja gan patogiai kaip tokia maza masinyte:)be to kaune vienintele tokia turiu as:) daugiau niekur kaune nemaciau dangaus zydrumo spalvytes blush2.gif
ir per tuos du metus isvis nicnieko netaisiau thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
As uz Fiatukus,pati vazineju tik su naujesniu modeliuku nei tas apie kuri kalbi,laiko-super thumbup.gif esu patenkinta,tik jau kazkaip atsivazinejau su juo,noriu kiek didesnes:)kartais tokios bangos uzeina lotuliukas.gif
tai sakiau,kad greiciau as jau ja tureciau sudauzyt,negu ji pati suges:)

Papildyta:
jei kartais kuri uzsimanytu Fiato-prasom pas mane-patarsiu thumbup.gif aprodysiu saviski,gal po to drasiau bus pirkti toki modeliuka:)
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 02 19, 21:28)
As uz Fiatukus,pati vazineju tik su naujesniu modeliuku nei tas apie kuri kalbi,laiko-super thumbup.gif esu patenkinta,tik jau kazkaip atsivazinejau su juo,noriu kiek didesnes:)kartais tokios bangos uzeina lotuliukas.gif
tai sakiau,kad greiciau as jau ja tureciau sudauzyt,negu ji pati suges:)

Papildyta:
jei kartais kuri uzsimanytu Fiato-prasom pas mane-patarsiu thumbup.gif aprodysiu saviski,gal po to drasiau bus pirkti toki modeliuka:)


Prasom thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Kylam 4u.gif
Atsakyti
Oho, kokios neigiamos nuomones, tik manau, kad apie masina galima taip pasakyt, kad blogiau nei pezo, reno, fiat, alfa romeo ir t.t. ir pan. nera, tik kazkodel pilnas miestas visokiu masinu. As tai manau, kad nera blogos ar geros masinos, yra tik techniskai tvarkinga ar netvarkinga. Mes irgi nusipirkom puntuka 2000 m. neseniai, kol kas esam labai patenkinti. O prieziuros reikia kiekvienai masinai.
Atsakyti
nusipirkom fiat punto 1996 1.2 benzina, na nzn kol parriedejom lyg nieko, minkstumas tnka, dydis irgi, spalva skani hihihi.gif tik va nepirkom naujos tai varstam nes nerandam varikliuko valytuvams kazkokio (sudeges) ir tarpine reik keist.... man patiko - valdymas biggrin.gif moteriska masina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2008 06 29, 17:41)
nusipirkom fiat punto 1996 1.2 benzina, na nzn kol parriedejom lyg nieko, minkstumas tnka, dydis irgi, spalva skani hihihi.gif tik va nepirkom naujos tai varstam nes nerandam varikliuko valytuvams kazkokio (sudeges) ir tarpine reik keist.... man patiko - valdymas  biggrin.gif  moteriska masina  blush2.gif

Pas mane punto 2002 metu 1,9 tdi, bet valytuvu beda ta pati.Nulekiau i renault garaza, pasake, kad tas varikliukas 700lt naujas kainuoja.Tai mano pusbrolis, kazka sugebejo ten itaisyti, greitai metai bus, kaip dar veikia tfu, tfu, tfu
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 06 29, 18:51)
Pas mane punto 2002 metu 1,9 tdi, bet valytuvu beda ta pati.Nulekiau i renault garaza, pasake, kad tas varikliukas 700lt naujas kainuoja.Tai mano pusbrolis, kazka sugebejo ten itaisyti, greitai metai bus, kaip dar veikia tfu, tfu, tfu

blink.gif na nieko sau...idomu ka tas tavo pusbrolis ten imontavo hihihi.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hefaiste @ 2008 06 29, 17:57)
blink.gif  na nieko sau...idomu ka tas tavo pusbrolis ten imontavo hihihi.gif  ax.gif

Negaleciau atsakyti g.gif , bet svarbu kad veikia, kol veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 06 29, 20:49)
Negaleciau atsakyti g.gif , bet svarbu kad veikia, kol veikia biggrin.gif

na MB irgi gavo kazkokia detale, tai kazka "pachimycino" ir veikia hihihi.gif beliko tarpine kazkokai susiorganizuoti ir varom technikini 4u.gif
Atsakyti