Įkraunama...
Įkraunama...

Fiat Punto

Norejau išgirst jūsų nuomones apie Fiat Punto 95m.? Norėtųsi išgirst nuomones tų, kurie turi ar turėjo šį automobiliuka ax.gif
Atsakyti
Aš apie fiatus nekokios nuomonės, bet duokdie kad tau pasisektų jei pirksi 4u.gif
Atsakyti
pritariu JaHarta, nekokios ir as nuomones apie Fiatus. esam susidure su butent siuo variantu apie kuri kalbi, rudija, viskas genda, vaziuokle tragiska, jokio komforto, kaip troleibuse, kuro ryja ne pagal savo dydi ir galia, klausimas kiek ji dar atlaikys??? tikrai pirkti nepatariu, ajsku gal pavyks geresniam stovi nusipirkt, taciau... musiske buvo parvaryta is uzsienio, lietuvoj neeksplotuota, visos bedos buvo laikinai uzmaskuotos, zodziu masina buvo padaryta pardavimui, o po max pusmecio pradejo listi visos bedos. ir net naujesnio Fiato nesiulau pirkt! pirkom nauja is salono (2000 metais)ir dabar nespejam i ja pinigu kist, viskas tik genda... ir pretenzijas rasem, niekas nepadejo..
Atsakyti
Nu mano sesės 2004 metų tokia mašina iš salono, tai jinai labai patenkinta, nesigaili, tik tiek kad jai jinai buvo labai negraži ir nepasitikėjo ta marke, bet italas prikalbėjo (savo markę matot vertina), dar nieko į ją neinvestavo, tik kažkaip rudenį buvo į pečiuką lapų prikritę ar pan. (tiksliai nežinau), tai servize suvarkė ir tiek smile.gif o prieš tai turėjo 94 m. Renault Laguna, tai tiek su ja privargo, tiek pinigų sukišo blink.gif o dabar mūsų draugas tokią nusipirko irgi vargsta doh.gif taip vertina jisai europietiškas mašinas, atkalbinėja visus nuo japanskų ir še tau, dabar keikia Laguną rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *VICI*: 03 gegužės 2006 - 12:16
Kažkur girdėjau tokią patarlę:
Liaudies išmintis byloją- negalima pirkti mašinos iš "F" raidės (Fordų, Fiatų ir Francūziškų ) tongue.gif
Atsakyti
jau geriau nei 15m senum hansas
Atsakyti
Klausiu nuomones:)Idomu:D mano pirmas masiniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Savo nuomone apie fiat punto esu issakiusi skyrelyje fiat bravo.Tingiu vel cia kartotis. blush2.gif
Atsakyti
kadangi prieš porą metų turėjome tokią valdišką mašiną (kuri buvo iš salono) tai galiu pasakyti savo nuomonę biggrin.gif visiškai niekam tikusi mašina biggrin.gif gerai, kad ja atsikratėme biggrin.gif
Atsakyti
Ar visi tik blogi atsiliepimai?
Papildyta:
ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Na skaitau, ir man baisu. Negi visiems taip nesiseka su Fiat Punto? Turejau Fiat Punto 1995m, pravazinejau metus - ne maziausios problemos. Tik nusipirkusi pasikeiciau tepalus, tepalu filtra, oro filtra. Vazinejau, kol ivaziavau i uzpakali kitai, praslydau ant plikledzio. Smugis konkretus buvo, radiatorius net i prieki pasistume, bet atlaike, liko neprakirstas. Dabar nusipirkau 1997m grazuole tokia pat, tik keturiu duru, is Vokietijos parvaryta. Pirkau neuzsivedancia, rizikavau, nes nezinojau, kas jai yra. Bet tik 1000 euru mokejau. Pasiroso, problema buvo generatoriuje, pasikeiciau ji uz 250lt, ir vazineju jau pusmeti - ne viena problemele dar neislindo. Vienintelis minusas - kietoka masina, per duobes vaziuojant antra pavara atrodys, kad prajodinejat koki zirgeli, bet is tokios mazytes nera ko noreti. ax.gif
Atsakyti