Įkraunama...
Įkraunama...

Cabriolet

Nors ne laikas, bet visvien prikelsiu is numirusiu sia tema... biggrin.gif turiu as visureigi - kabrioleta...Pasidziaugiau ana vasara thumbup.gif tiesa pries tai turejau Ford'a kabrika, kelis kart tik buvau pravaziavus, ir aciu Dievui as juom atsikraciau... doh.gif labiausiai mane nervinantis minusas, tai kad nusiemus stoga negali masinos niekur palikti, kad ir prie pardes...gerai kai elektrinis stogas, arba bent jau rankiniu budu uztraukti galima,o pas mane brezentas toks,kuri reikia nuimti visai, susidedi i bagazine ir varai...o ir uzsideti ji nera taip lengva...tai ir nusiimi ji tik tada, kai su kuo nors vaziuoji... nors galiu ir tik puse stogo, bet juk nefaina... ax.gif tas pats kas su atdaru liuku vaziuotum, tik truputi didesniu....ir kaip kazkas rase, kad ziema salta vazinet su jais, tai nesamone, svarbiausia peciukas kad geras butu, ir brezentas nesuplesytas ir sandariai uzdarytas... thumbup.gif
Atsakyti
ir kaip kazkas rase, kad ziema salta vazinet su jais, tai nesamone, svarbiausia peciukas kad geras butu, ir brezentas nesuplesytas ir sandariai uzdarytas... thumbup.gif
[/quote]


doh.gif būtent... deja pas maniškį truputį trūksta sandarumo, tai šioke tokia problemėlė, bet žiemą gerai užkaitinus pečiuką viskas o.k biggrin.gif o kad nešvilptų per skylutes, radijošių garsiau pasileidžiu... thumbup.gif db teliko sulaukt sezono ir smagiai riedėti
Atsakyti
[quote=Sky'wane,2007 04 12, 20:13]
ir kaip kazkas rase, kad ziema salta vazinet su jais, tai nesamone, svarbiausia peciukas kad geras butu, ir brezentas nesuplesytas ir sandariai uzdarytas... thumbup.gif
[/quote]
doh.gif būtent... deja pas maniškį truputį trūksta sandarumo, tai šioke tokia problemėlė, bet žiemą gerai užkaitinus pečiuką viskas o.k biggrin.gif o kad nešvilptų per skylutes, radijošių garsiau pasileidžiu... thumbup.gif db teliko sulaukt sezono ir smagiai riedėti
[/quote]

Aš ir laukiu nesulaukiu kada galėsiu nuimt stogą ir lėkt su vėjeliu... thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
man automobilis - transporto priemonė, niekas daugiau - ne papuošalas, ne gero gyvenimo rodiklis, ne nuotaikos pakelimo būdas ar panašiai. taigi kabriolete neįžiūriu nieko reikalingo ar teigiamo mūsų klimate... tokia tat mano nuomonė.

ir dar labai patinka požiūris žmonių į automobilius vakaruose. ten niekas nesistengia puikuotis jokiu automobiliu, nes nieko paprasčiausiai nenustebintų - ferrari gali turti bet kuris traktoristas, taip kad...
ir nesistenkit manęs įtikinti kad nekeliat nosiuko prieš kitus kabrikais važinėdami biggrin.gif ale... jei Jums nuo to geriau thumbup.gif
aš pati nejučia imu mėgautis kondicionieriumi ir pavėsiu kai šalia kabrioletas sustoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shyna: 13 balandžio 2007 - 18:45
As kabrioleto neturejus, bet manau minusai tokie:
1) kai stogas uzdetas matomumas zymiai prastesnis nei paprasto auto;
2)saugumas - jei nera apsauginiu stangu;
3) trumpas ir permainingas sezonas (del to geriau automatiskai pakeliamas stogas, nes nejaugi ant spilku staipysies apie masina);
...........daugiau lyg psio.
Pliusai:
1) kaifas siltu oru;
2) tipo statuso rodiklis (kam tai yra svarbu);
...........daugiau lyg ir psio.
Taciau, kad komfortiskai jaustis - butina kita maske.
Tode kaip antra auto visoms linkiu.............juk audine ant peciu ir jaguara garaze jau turim rolleyes.gif
Papildyta:
Shyna> sutinku, kad tai tik trasporto priemone. Bet vairuoti yra kaifas.
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 12, 17:49)
labiausiai mane nervinantis minusas, tai kad nusiemus stoga negali masinos niekur palikti, kad ir prie pardes...gerai kai elektrinis stogas, arba bent jau rankiniu budu uztraukti galima,o pas mane brezentas toks,kuri reikia nuimti visai, susidedi i bagazine ir varai...o ir uzsideti ji nera taip lengva

o aš palikdavau, pakeldavau langus iki viršaus ir įjungdavau signalizac, ją spesialiai kabriui buvo įtaisę, kažkokia tipo erdvinė, tik įkišus ranką pro langą, pradėdavo kaukt, aišku viduj tai nič nieko nepalikdavau.
Atsakyti
kas dar turit ką pasakyti apie kabrioletus? žadu kaip ir pirk, bet dar noriu daugiau info iš juos turinčių.
Atsakyti
Turejau as du kabriku - kadeta ir fiat punto. Nu ka galiu pasakyti... Pasidziaugi vasara gal menesi geriausiu atveju, kai geri orai. Taip pat nervindavo darinet ta stoga islipant. O rudeni lyjant tiesiai ant galvos lasedavo per nesandaria sandura tarp dureliu ir stogo. Drauges is manes juokdavosi, sakydavo - tau viduj su skeciu reikia sedeti, ne kitaip... dabar vazineju su paprasta masina ir dideles nostalgijos kabrikams nejauciu... schmoll.gif
Atsakyti
Kabrioletas puiku vasara, sauleta pavasari ar rudeni. Jei stogas is brezento, butu puiku jei yra galimybe tureti pora automobiliu smile.gif
Atsakyti