Įkraunama...
Įkraunama...

Cabriolet

Pastebejau gatvese labai jau daug cabrioletu tongue.gif kaip jus manot ar apsimoka pirkti masiniuka be stogo ar musu vasara per trumpa pasidziaugti vazinejimu be stogo g.gif
Atsakyti
is tikruju su kabrioletu vasara... och pats geriausias pasivazinejimas:) taciau ziurint koks kabrioletas, jei su medziaginiu stogu, tai ziema gali sunkokai prisisildyt salonas biggrin.gif , arba blogiausiu atveju koks nevykelis pacanelis su peiliu medziaga sugadins, o tvarkyt sunkoka. as tai labiausiai uz metalini nusileidzianti stoga, bet tada beveik netenki bagazines. isvis manau, kad salia kabrioleto turi tureti dar viena masina, nes juose neperdaugiausia vietos savo chebrai susodinti ir ne musu klimatui, kai 9 menesius turesi su dengtu stogu vazineti, o nuleidus ji lekioti pati matai kiek tik laiko lieka:) zodziu cia paisivaizdinimui:D
Atsakyti
tinka tik vasaros sezonui, o po to reikia šiltesnės mašinos mirksiukas.gif
Atsakyti
nera kabrikas salta masina jei tik tentas nekiauras,nes jose stovi stipresni peciukai ot tongue.gif
Atsakyti
Aš tai prieš. Bent jau Lietuvos klimato sąlygom. Vasara be lietaus čia tęsias apie du mėnesius iš dvylikos schmoll.gif Be to, net vasarą man šalta žiūrėt į tuos, kurie kabrioletu važiuoja, nžn., gal tai koks kompleksas biggrin.gif Bet aš labai dažnai peršalu, todėl gal man baisu žiūrėt, atrodo-viens, ir sinusitas jau čia bigsmile.gif
Atsakyti
tai uzjauciu tave,
tau tiktu "buko ir bukesnio" suo-masina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 07, 09:39)
tai uzjauciu tave,
tau tiktu "buko ir bukesnio" suo-masina  mirksiukas.gif


Nežinau kokia tenais pas juos mašina, niekad šio filmo nežiūrėjau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
tokia visa kailine su ausytem ir uodega
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 05 05, 10:09)
tinka tik vasaros sezonui, o po to reikia šiltesnės mašinos  mirksiukas.gif

Na kai vasara +40, tai su atvirais kabrioletais irgi niekas nevazineja ax.gif Nelabai jis Lietuvoj klimatui, o ir publikai - baisu palikti be prieziuros blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 08 gegužės 2006 - 08:10
QUOTE(Shalimar @ 2006 05 08, 08:10)
o ir publikai - baisu palikti be prieziuros blink.gif


Va va, čia dar vienas svarbus aspektas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir aš manau kad norint tūrėti kabrioletą,reikia dar ir kitos mašinos.Nes tikrai kai mūsų tokios žiemos,tai kaži ar ir tas šiltesnis pečiukas padės. g.gif O šiaip tai man metaliniu stogu geriau,nes jei kur paliksi,tai pačiai ramiau. blink.gif
Atsakyti
važinėjau aš vieną vasarą kabrioletu smile.gif ir ką... ogi nieko gero joje nemačiau schmoll.gif schmoll.gif kai iš viršaus šviečia saulė, tai net akiniai nepadeda, visad vežiodavaus tokį lankelį su snapeliu, o apie plaukus tai nė nekalbu išlipus iš mašinos doh.gif man keista kaip gražuolės ilgaplaukės plazdena savo kasom kabrioletuose g.gif mat po kiek vieno pasivažinėjimo ir šitokio vėjo prapūtimo į plaukus būdavo baisu pažiūrėt blink.gif tai vėliau kepurikę tiesiog naudojau tam reikalui smile.gif su apsauga viskas tvarkoj, buvo vadinama ervinė signalizacija ir tik įkišus ranką pro mašinos stogo pradėdavo kaukt, o stogas... na jis ir buvo tas brezentinis, išskyrus tai, kad pro vieną kampą varvėjo lietutis doh.gif šilumos užtekdavo ir žiemą bigsmile.gif
Atsakyti