Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Sulu @ 2012 11 29, 19:52)
Buvau šiandien ibrahim prekybos centre. Ir turkiškų prekių parduotuvėje radau chna( sklandė gandai, kad ten jos yra). Kitoje pusėje parašyta: raudona chna. Iš Prancūzijos.

Va šaunuolė - reportažas iš vietos su visa vaizdine medžiaga thumbup.gif 4u.gif Kainelė tokia solidi, sakyčiau g.gif
Manau, kad ši žolė būtų labai tikusi Kicei, kuri dingo iš temos "su visais batais" doh.gif Ji gi pas mus raudonos spalvos mėgėja buvo unsure.gif
QUOTE(Miaška @ 2012 12 12, 22:25)
Kur visos dingę, ką? mastau.gif

Skandinamės darbuose karsta.gif
Linkėjimai "heniškui" katinui medyje! 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Visiškai nė kada net SM paskaityt... tempai nežmoniški... IR vaikas ir darbas ir mokslai ir dar namų paieškos ir t.t. doh.gif: Guodžia tai, kad kažkada apsiramins tas tempas...

O daugiau: nieko naujo nebandau vis ta medium brown vaivorykštinė.
Atsakyti
Miaska - prikolnas avataras biggrin.gif
Atsakyti
Ruošiamės žiemos miegui hihihi.gif
Atsakyti
Ei ei, koks dar miegas? blink.gif Čia man derėtų miegot, kaip meškai, ale va - budžiu biggrin.gif

Džiugesys, kad nustojo slinkti plaukai... Ir, atrodo, supratau, kodėl slinko. Gal pasakojau kada, kai vartojau kontraceptikus, o juos metus - slinko plaukai kaip po gimdymo, tris mėnesius - saujom, paskui dar tris - vidutiniškai. Tai va, vis pagalvodavau, nuo ko man dabar taip... Ir prisiminiau, kad gi buvau parsisiuntus iš iherb macos, kai kažkas pagyrė, kad sutvarkė hormonus, baigėsi pms ir skausmai per mms. Pradėjau gert, sąžiningai 3-4 mėnesius vartojau, viskas, kas pasidarė - ciklas sutrumpėjo nuo 32 iki 28 dienų, kaip laikrodis, bet skausmai ir pms niekur nedingo. Visai man tas sutrumpėjimas nepatiko, ir mečiau tą macą gert. Nu ir va, apie tą laiką ir pasipylė plaukai, ir lygiai po 3 mėnesių staiga nustojo slinkt, dabar jau taip pusėtinai byra, o ir galva pilna trumpučių, daug daug jų bigsmile.gif
Eisiu kirptis kitą savaitę, rėšiu pusę ilgio tai tikrai... verysad.gif
Atsakyti
Na, ir man plaukai jau kurį laiką neslenka, bet toookie išretėję... unsure.gif cry.gif Vakar Užsisakiau aliejukų, galvojau apie azoto terapiją plaukams. :cr: dar geriu pantogar.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2012 12 14, 17:25)
Na, ir man plaukai jau kurį laiką neslenka, bet toookie išretėję... unsure.gif cry.gif Vakar Užsisakiau aliejukų, galvojau apie azoto terapiją plaukams.  :cr: dar geriu pantogar.

Kaip tau pantogaras? Gėriau kažkada, bet ties antra pakuote tokio skausmingumo spuogais veidą išmėtė, kad tiesiog nebegalėjau tęsti. Plaukų tai priaugo tikrai. Bet ir dabar daug trumpučių turiu, tokių nuo pusės iki 5 cm gal bigsmile.gif
Gaila, žinoma, ilgų plaukų, na bet kas iš to ilgio, kai jie trys tėra... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 12 14, 20:08)
Kaip tau pantogaras? Gėriau kažkada, bet ties antra pakuote tokio skausmingumo spuogais veidą išmėtė, kad tiesiog nebegalėjau tęsti. Plaukų tai priaugo tikrai. Bet ir dabar daug trumpučių turiu, tokių nuo pusės iki 5 cm gal bigsmile.gif
Gaila, žinoma, ilgų plaukų, na bet kas iš to ilgio, kai jie trys tėra... doh.gif

Nežinau. Paberia, bet dar kentėt galima.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2012 12 14, 19:47)
Nežinau. Paberia, bet dar  kentėt galima.

O kiek laiko jau vartoji? Man baisiausias bėrimas buvo ties antra pakuote, bet toks, kad skaudėdavo veidą prausiantis, jau tikrai negalėjau kentėt doh.gif
Aš pradėjau amino rūgščių kompleksą gert, ir dar kursą geležies suvartosiu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 12 14, 20:49)
O kiek laiko jau vartoji? Man baisiausias bėrimas buvo ties antra pakuote, bet toks, kad skaudėdavo veidą prausiantis, jau tikrai negalėjau kentėt doh.gif
Aš pradėjau amino rūgščių kompleksą gert, ir dar kursą geležies suvartosiu.

geriu nuo lapkričio pradžios. O kuo gerai amino rūgštys?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2012 12 14, 20:07)
geriu nuo lapkričio pradžios. O kuo gerai amino rūgštys?

Na, rašo, kad "...supports healthy hair and strong shiny nails. It is rich in the amino acids (from vegetable & collagen proteins) that are the building blocks of hair and nails."
Be to, labai geri atsiliepimai, kaina normali, tai nutariau pamėgint.
Atsakyti
Su Šv. Kalėdom! 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 25 gruodžio 2012 - 01:06