Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Selga @ 2012 11 15, 14:02)
Girtis savais negaliu, bet va šiandien pažiūrėjau ir nesuprantu: patinka man ta spalva ar ne. Toks dviprasmiškas jausmas - atrodo, kad labai patinka, bet pati tokių nenorėčiau (spalvą turiu galvoj).
user posted image
Kaip jums?

Jai labai tinka, nes blyški oda, rausvaodei manau netiktų smile.gif
Atsakyti
pas mane irgi blyški, bet man, manau, visai netiktų schmoll.gif
Šiaip čia turbūt nuo tų tipų "vasara/žiema" priklauso g.gif
Atsakyti
O man dabar blyškusis periodas - dedu daugiau nei pusę light brown, tai toks lengvas rudumas gaunasi... Bet nuo pusės plaukai - tamsūs, ir jei surišu, gan juokingai atrodo: viršugalvis šviesiai ryžas, uodega - beveik juoda doh.gif
Tai suku kuoduką biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,

Ar bus kompanija šio savaitgalio gražinimuisi? nail.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nusidažiau su rainbow medium brown. Nežinau, gal jau per tamsi spalva. Nepatiko man ryžumas nuo indiškos chna. Jaučiausi nepatogiai. doh.gif tai dar kartą dažiau prieš pora dienų.user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 23 lapkričio 2012 - 20:12
Sveikutės smile.gif

rytoj žolinsiuos drinks_cheers.gif
Baigiu įprast prie pašviesėjusios spalvos nuo Rainbow light brown, ir man visai patinka. Tik kad galai lieka tamsūs, daug kas tą pastebi, ypač - kai susirišu plaukus hihihi.gif Nors dedu tik pusę vaivorykštinės, kitą pusę visad marokietiškos arba turkiškos, bet va poveikis yra g.gif

Toliau baisiai slenka plaukai... verysad.gif Guodžia tik tai, kad ataugančių matau daug, bet jau tų ilgųjų trys telikę... Nepadeda nei biotinas, nei maxi-hair, užsisakiau dar geležies - suvartosiu kursą, ir papildų su amino rūgštimis, nes jau nebežinau, ką ir bevartot - niekas neveikia...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Isbandziau vakar prancuziska chna is Maximos.Spalva-brown.Labai smulki ir puikiai tepliojasi.Bet zilu ne labai gerai nukando.Spalva gavosi grazi ir be ryzumo-raudonumo,tiesiog tamsiai ruda.
Atsakyti
Labukas,
QUOTE(Sulu @ 2012 11 23, 21:10)
Nusidažiau  su rainbow medium brown.

Taip, šioj nuotraukoj spalva atrodo gan tamsi. O čia medium brownas taip tave "nutamsino"? g.gif

QUOTE(Miaška @ 2012 11 24, 21:22)
rytoj žolinsiuos drinks_cheers.gif
Baigiu įprast prie pašviesėjusios spalvos nuo Rainbow light brown, ir man visai patinka. Tik kad galai lieka tamsūs, daug kas tą pastebi, ypač - kai susirišu plaukus hihihi.gif Nors dedu tik pusę vaivorykštinės, kitą pusę visad marokietiškos arba turkiškos, bet va poveikis yra g.gif

O pas mane kaip tik galai šviesūs ir susisegus matosi jų šviesumas. smile.gif
Manau, kad ir aš pereisiu prie light brown'o . mirksiukas.gif

QUOTE(olivka9 @ 2012 11 27, 19:44)
Isbandziau vakar prancuziska chna is Maximos.Spalva-brown.Labai smulki ir puikiai tepliojasi.Bet zilu ne labai gerai nukando.Spalva gavosi grazi ir be ryzumo-raudonumo,tiesiog tamsiai ruda.

Tai šaunu. O kas pakuotėj- tik žolės? Kokia nurodoma sudėtis? Šalis gamintoja Prancūzija berods? g.gif
Lauksim tolimesnių pastebėjimų kaip laikosi spalva, ar ši chna kažkuo geresnė nei kitos, nes kaina lyg ir nelabai žema jos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 lapkričio 2012 - 20:20
Sveikos 4u.gif
Salis gamintoja Prancuzija.Ingridients:Indigofera leaf extract,lawsonia inermis (henna) leaf extract.
Pakuoteje ti zole ,kvapas iprastas.labai smulki,puikiai tepliojasi ir gerai skalaujasi.
Kol kas spalva grazi,veliau parasysiu ,kaip laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 11 27, 21:18)
Labukas,

Taip, šioj nuotraukoj spalva atrodo gan tamsi. O čia medium brownas taip tave "nutamsino"? g.gif

taip, su medium. Vienoje nuotraukoje plaukai tokie tamsūs, kad net mėlyni. biggrin.gif
Atsakyti
Buvau šiandien ibrahim prekybos centre. Ir turkiškų prekių parduotuvėje radau chna( sklandė gandai, kad ten jos yra). Kitoje pusėje parašyta: raudona chna. Iš Prancūzijos.
user posted image
Atsakyti
Kur visos dingę, ką? mastau.gif
Atsakyti