Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Prisipažinsiu, pas mane tema favorituose kabėjo, nemačiau naujų žinučių, tai ir nebandžiau atidaryt smile.gif
Atsakyti
Įdomiai čia mūsuose reikalai vystosi - prisiraganavom matyt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Reikia imtis kokio burto ir sugrąžinti ernesin mastau.gif lens.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2012 11 14, 23:00)
Reikia imtis kokio burto ir sugrąžinti ernesin  mastau.gif  lens.gif  smile.gif

Jooo... mastau.gif
Ragana, čia jau aišku, kad Tu pas mus labiausiai pažengusi šioj srityje, tad imkis ernesin klausimo, o aš užsiimsiu pradinėglių paieškomis ir grąžinimu į šeimą - tvarka turi būti! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 14 lapkričio 2012 - 23:01
Aš čia, aš čia, tiesiog persiregistravau per naują 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(-ernesin- @ 2012 11 15, 00:15)
Aš čia, aš čia, tiesiog persiregistravau per naują  000189.gif

huh.gif
Nugi sakau, kad Ragana pas mus profas - užteko kelių minučių ir jau ernesin grįžo atnaujintu pavidalu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 14 lapkričio 2012 - 23:38
Bet tai kiek dirbau... karsta.gif cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2012 11 15, 00:44)
Bet tai kiek dirbau... karsta.gif  cool.gif  biggrin.gif

Suprantama, suprantama...
Respects, žodžiu, didžiausias - sekta Tavęs nepamirš notworthy.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasirigtumet kada kokiom plauku foto ax.gif
Atsakyti
Girtis savais negaliu, bet va šiandien pažiūrėjau ir nesuprantu: patinka man ta spalva ar ne. Toks dviprasmiškas jausmas - atrodo, kad labai patinka, bet pati tokių nenorėčiau (spalvą turiu galvoj).
user posted image
Kaip jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 lapkričio 2012 - 14:03
Sveikos,

Radau namus. Radau!


Mano plaukai irgis slenka, tik truputį atauginėja, ypač šonuose, bet nepakankamai, tai geriu patogar ir skaitau internete kaip atgaivinti plaukus visaip kitaip. Man visai padėjo Weledos rozmarinų vanduo, nes po to, kai sunaudojau buteliuką pamačiau rezultatą. Bet gal tai tik sutapimas. g.gif


Išbandžiau tą indišką chną iš KN, prieš pora dienų ja kaip tik dažiausi, man ji irgi patinka, tik spalva netolygi išeina, nes visi likę plaukai nuo šaknų gerokai tamsesni ir jų jau nepaiima ryžumas, o ties šaknimis gerokai šviesesni, tai keistai atrodo. ir dar nepatinka sausumas, nežinau, ką su juo daryti, po dažymo beviltiškai išsausėja plaukai. unsure.gif
Atsakyti
Sveika sugrįžusi 4u.gif smile.gif

Merginos bandykit kedrų aliejų. Aš naudoju rusišką. Mano plaukams jis patinka. Stebuklo nėra, bet jis man geriausias iš visų kada nors bandytų thumbup.gif

Atsakyti