Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Laba diena 4u.gif
QUOTE(ernesin @ 2012 09 23, 09:32)
Retas svečias aš čia, žolintis neturiu kada nes sūnutis visiškai ne miegaliukas biggrin.gif
O tu dar pati maitini? Aš turiu visokių papildų, bet kažkaip bijau naudot dėl MP rolleyes.gif

Nu va, o maniškė gan rami... Miega po kokius 3-4 kartus per dieną po valandą ar kelias, o kai nemiega irgi dažnai būna tai gultuke kokiam tai ant žemės vartos.

Jo, maitinu pati. Aij, kažkaip prieš mėnesiuką pradėjau po biški gerti mažom dozėm, paskui pasitariau su vaiko gydytoja, tai sakė, kad galiu tik stebėt vaiką reikia. O kiek iš jos surpratau, kad kol patenka iki MB maistas ar papildai tai nieko ten nebelieka. Sakė, kad valgyt viską ir kuo įvairiau matinsiuosi tuo vėliau vaikas geriau normalų maistą valgys įvairų. O dėl papildų tiesiog neviršyti rekomenduojamų normų (t.y. neperlenkti lazdos). Aišku kai kurios laikosi kitokios nuomonės, bet man šita priimtina ir po biški geriu tuos papildus.


QUOTE(Miaška @ 2012 09 23, 15:16)
Na, kadangi iki Shanos kirpėjos man tolokoka ir brangokoka biggrin.gif , tai jau radau čia vieną... Tik neskambinau dar, po kitos algos mėginsiu gal, bus jau 11 mėnesių be kirpyklos doh.gif


Miaška, žinok aš kerpuosi ten kur tu man seniau užrodei tame name (beje dabar jame ir gyvenu). Tai kirpėja Olga man patinka. Ji kažkaip nesicackina ir gerai kerpa. Ji ir mano mamą kirpo, tai ana patenkinta baisiai buvo, kad ir greit ir taip konkrečiai ir gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2012 09 23, 16:34)
Miaška, žinok aš kerpuosi ten kur tu man seniau užrodei tame name (beje dabar jame ir gyvenu). Tai kirpėja Olga man patinka. Ji kažkaip nesicackina ir gerai kerpa. Ji ir mano mamą kirpo, tai ana patenkinta baisiai buvo, kad ir greit ir taip konkrečiai ir gerai smile.gif

Aš jau nepamenu, ką tau rekomendavau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 23, 16:43)
Aš jau nepamenu, ką tau rekomendavau... biggrin.gif


Tai seniai seniai rekomendavai biggrin.gif Namas ant sankryžos praktiškai kur susitinkam kartais mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,
Na, šį savaitgalį bus kas į kompaniją dažytis, ar ir vėl ne? unsure.gif Negi vėl liksiu nedažyta, kaip kad buvo aną savaitgalį doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 09 29, 17:59)
Labas,
Na, šį savaitgalį bus kas į kompaniją dažytis, ar ir vėl ne? unsure.gif  Negi vėl liksiu nedažyta, kaip kad buvo aną savaitgalį  doh.gif  biggrin.gif

Bus bus! biggrin.gif T.y. buvo, jau maliavojausi šiandien smile.gif

Vakar draugė, seniai manęs nemačiusi, nusistebėjo, kad mano plaukai prie šaknų šviesūs, o toliau - tamsūs, nu va, ta light brown vis tik skiriasi... doh.gif Bet man patinka atspalvis, tai nesitamsinsiu, tegu nuauga tie tamsieji arba nusiskalbia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 30, 22:31)
Bus bus! biggrin.gif  T.y. buvo, jau maliavojausi šiandien smile.gif

Tai ir aš jau šiandien nebeiškenčiau vienatvės sektoj ir "buvau" smile.gif
Užsisvajojusi "išsiviriau" dažų košės šiam kartui tiek, lyg dažyčiau visų bendrasektančių plaukus doh.gif
Taigi, kai atrodė, jog jau užtektinai susitepiau ir dar liko, tai vis tepiau ir tepiau, kol galva kaip reikiant apsunko doh.gif Ir tik kai pamąsčiau, kaip dėl grožio kentė viduramžių moterys, tai vėl kiek lengvesne patapo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 30 rugsėjo 2012 - 22:14
QUOTE(Selga @ 2012 09 30, 23:10)
Ir tik kai pamąsčiau, kaip dėl grožio kentė viduramžių moterys, tai vėl kiek lengvesne patapo  biggrin.gif

lotuliukas.gif
Na taip, mes bent jau nesižudom, švinu veidus balindamos doh.gif

Vakar pardėj mačiau moterį, sakyčiau, kokių 55 metų, chna dažomais plaukais - taip įsispoksojau, plaukai gražūs, iki vidurio nugaros, matosi šviesesni žiliukai, bet spalva graži varinė... wub.gif Man bespoksant, ji atsisuko, ir irgi žvilgsnis nukrypo į mano plaukus, abi supratingai nusišypsojom viena kitai hihihi.gif
Ragana raganą pažįsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 10 01, 11:35)
Ragana raganą pažįsta lotuliukas.gif

Na bet negi nesmagu wub.gif - vos ne giminės biggrin.gif

Kadangi vakar plaukams padaviau tikrą purvo vonią, tai šiandien erzina nešvarių plaukų pojūtis. blush2.gif Įdomu, ar dėl tos nešvaros man čia taip atrodo, ar dėl to, kad į nuovirą žolei plikyti įmečiau jūros druskos, bet žiliukai nusidažė beveik idealiai bigsmile.gif .
Jaučiu, trečiadienį, kai užmesiu šampūno, vaizdas vėl įgaus kasdieninę išraišką, o dabar tik optinė apgaulė dūšiai pasidžiaugt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 01 spalio 2012 - 11:29
Sveikos mielosios 4u.gif ,

Buvom kurį laiką likę be namų- ar pajutot? verysad.gif

Olivka man parašė, kad neranda temos, tad ėmiausi žygių ir kreipiausi į moderatores dėl sunaikintos temelės. Panašu, kad tema buvo priskirta prie neaktyvių ir dėl to buvo ištrinta.
Tad prašau visų, kam temelė buvo reikalinga, grįžti namo, kitaip ji vėl gali būti sunaikinta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 11 12, 12:20)
Sveikos mielosios 4u.gif ,

Buvom kurį laiką likę be namų- ar pajutot? verysad.gif

Olivka man parašė, kad neranda temos, tad ėmiausi žygių ir kreipiausi į moderatores dėl sunaikintos temelės. Panašu, kad tema buvo priskirta prie neaktyvių ir dėl to buvo ištrinta.
Tad prašau visų, kam temelė buvo reikalinga, grįžti namo, kitaip ji vėl gali būti sunaikinta unsure.gif

Sveikos braskes.
Kaip keista, kitos temos kabo metais nejudinamos ir nenaikina ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 11 12, 14:40)
Sveikos braskes.
Kaip keista, kitos temos kabo metais nejudinamos ir nenaikina ju g.gif

Na, matyt kažkas turėjo savo priežastį mirksiukas.gif Šiaip, žinoma, norėtųsi ją sužinot, bet, svarbiausia, kad temelę atnaujino. Ačiū už tai moderatorei Svajūnei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 11 12, 13:20)
Sveikos mielosios 4u.gif ,

Buvom kurį laiką likę be namų- ar pajutot? verysad.gif

Olivka man parašė, kad neranda temos, tad ėmiausi žygių ir kreipiausi į moderatores dėl sunaikintos temelės. Panašu, kad tema buvo priskirta prie neaktyvių ir dėl to buvo ištrinta.
Tad prašau visų, kam temelė buvo reikalinga, grįžti namo, kitaip ji vėl gali būti sunaikinta unsure.gif

Sveikos, sveikos, visada seku temukę, tik ne visada yra laiko atrašyti, nepagalvočiau kad taip trinamos temelės, tikrai dauguma metais prastovi rolleyes.gif
Atsakyti