Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Sulu @ 2012 09 10, 19:26)
Liga liga  biggrin.gif  doh.gif Jei norisi, galiu pasidalinti pabandymui žolytės  mirksiukas.gif



hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos mergelės 4u.gif
QUOTE(Sulu @ 2012 09 10, 20:26)
Įdomu, kaip mūsų Selgai sekasi su savo sausuoliais sutarti?  g.gif

Pirmiausia ačiū už tai, kad aš jūsų blush2.gif - vadinasi čia mano namai - geras jausmas thumbup.gif
O sekasi kaip visada. Vakar puse dienos aliejinausi su kedro aliejumi. Man jis geriausias iš visų.
Savaitgalį jau reiks dažyti, nes žilumas jau nori kaltis vėl. Dažnai pamąstau, kokia laiminga buvau, kol žilų nebuvo. Ir spalva super ir lankstumas plauko kitas tada buvo, bet neįvertinau to.
QUOTE(Jadzka @ 2012 09 11, 19:13)
Va tą kvapų namų chna išbandyt smalsu... Ale tiek to, radau kas tinka ir nebežaisiu smile.gif

Kažkaip ir man tas klausimas nebe toks aktualus - ryžumo/raudonumo mažiau ir gerai irnesakyk.gif
Jaučiu, kad labiau nervus nei plaukus man dabar tvarkyti reikia, ale nelabai išeina...
Jadzka, kokį šepetuką Pur pudrai naudoji? Jaučiu, kad mano turimas Erdesos šepetėlis jai kiek per kietas. Gal iherb'e reikia kokį nugriebti, sakau g.gif Kas dėl spalvos, tai man gal norėtųsi tamsesnio atspalvio, bet galvojant, kad ateina žiema, tiks. Pati jos tekstūra, dengimas ir laikymasis ant veido man patiko.

Linkėjimai visoms dažniau ar rečiau sugrįžtančioms į mūsų namus! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 17 rugsėjo 2012 - 10:35
Selga, turiu kelis... Pur minerals turiu šepetuką, Everyday minerals ir Ecco tools. TAi visi patinka man. Pur gal kiek kietesnis, ale rodos giliau tą pudrą įtrina, o šiaip labai patinka Eco tools sustumiamas šepetėlis.
http://www.iherb.com...le-Kabuki/36801

Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2012 09 22, 12:41)
o šiaip labai patinka Eco tools sustumiamas šepetėlis.
http://www.iherb.com...le-Kabuki/36801

Pur jis tinkamas? Aš maniau, kad jis labiau biriai mineralkei g.gif Žiūriu, kad atsirado naujas Light tan atspalvis http://www.purminera...With-SPF-15-New Kitąsyk perkant tokio jau norėčiau, nes iš golden mediumo norėtųsi daugiau gyvybės - jis man kiek per gelsvas smile.gif

Na, kas savaitgalį turbanintis į kompaniją? Ryt Miaškos diena, tad viena gal nebūsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 22 rugsėjo 2012 - 11:54
QUOTE(Selga @ 2012 09 22, 12:47)
Pur jis tinkamas? Aš maniau, kad jis labiau biriai mineralkei  g.gif Žiūriu, kad atsirado naujas Light tan atspalvis http://www.purminera...With-SPF-15-New Kitąsyk perkant tokio jau norėčiau, nes iš golden mediumo norėtųsi daugiau gyvybės - jis man kiek per gelsvas smile.gif

Na, kas savaitgalį turbanintis į kompaniją? Ryt Miaškos diena, tad viena gal nebūsiu  smile.gif


tinkamas bent jau man. Aš patapšnoju šiek tiek ir tada mozoju veidą jau.

Jo... gal ir aš mėginsiu kitą spalvą paskui. Biški blyškoka ta Golden, nors mano oda irgi gelsva tokia...
Atsakyti
Ahoi,

aš šį savaitgalį nesidažau, aną terliojausi smile.gif

Ale koooks ežys pas mane atauga! bigsmile.gif Jau nežinau, biotinas, silica ar maxihair padėjo, viską vartojau, kaitaliodama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 22, 15:48)
Ahoi,

aš šį savaitgalį nesidažau, aną terliojausi smile.gif

Ale koooks ežys pas mane atauga! bigsmile.gif  Jau nežinau, biotinas, silica ar maxihair padėjo, viską vartojau, kaitaliodama biggrin.gif


biggrin.gif man maxi hair patiko labai, prieš nestuke.gif gėriau tai plaukai puikiai augo. DAbar irgi geriu jau juos, nes jau galvojau, kad nupliksiu...
Atsakyti
Miaška, o kirpykloj jau buvai ar vis dar kirpėjos paieškose? bigsmile.gif

Rainbow copper niekas apart Shanos nebandėt? Kaži kaip ji ant tamsių plaukų g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Retas svečias aš čia, žolintis neturiu kada nes sūnutis visiškai ne miegaliukas biggrin.gif

QUOTE(Jadzka @ 2012 09 22, 16:50)
biggrin.gif man maxi hair patiko labai, prieš  nestuke.gif gėriau tai plaukai puikiai augo. DAbar irgi geriu jau juos, nes jau galvojau, kad nupliksiu...

O tu dar pati maitini? Aš turiu visokių papildų, bet kažkaip bijau naudot dėl MP rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 09 23, 09:32)
Retas svečias aš čia, žolintis neturiu kada nes sūnutis visiškai ne miegaliukas biggrin.gif

Sveikutė bigsmile.gif Kaip tik vakar pagalvojau apie Tave, kad gal atsitiko kas nors, mat taip seniai mums berašei unsure.gif
Oi, kaip suprantu Tave. Mano vaikai irgi abu nebuvo iš ramiamiegių, todėl žinau, kaip tai sekina. Nieko, su laiku reikalai gerės mirksiukas.gif
Sėkmės ir sveikatytės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 09 22, 17:21)
Miaška, o kirpykloj jau buvai ar vis dar kirpėjos paieškose? bigsmile.gif 

Rainbow copper niekas apart Shanos nebandėt? Kaži kaip ji ant tamsių plaukų  g.gif

Na, kadangi iki Shanos kirpėjos man tolokoka ir brangokoka biggrin.gif , tai jau radau čia vieną... Tik neskambinau dar, po kitos algos mėginsiu gal, bus jau 11 mėnesių be kirpyklos doh.gif

Gundausi aš ta copper g.gif
QUOTE(ernesin @ 2012 09 23, 09:32)
Retas svečias aš čia, žolintis neturiu kada nes sūnutis visiškai ne miegaliukas biggrin.gif

Sveika biggrin.gif

Ui, kol mano mažės buvo mažos, tai be šansų būtų dažytis, laimei, žiliukai smarkiau išryškėjo jau tik vaikams paaugus, tada ir pradėjau plaukus dažyt - tiesa, ne nuo chna pradėjau.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 09 23, 11:38)
Sveikutė  bigsmile.gif Kaip tik vakar pagalvojau apie Tave, kad gal atsitiko kas nors, mat taip seniai mums berašei  unsure.gif
Oi, kaip suprantu Tave. Mano vaikai irgi abu nebuvo iš ramiamiegių, todėl žinau, kaip tai sekina. Nieko, su laiku reikalai gerės  mirksiukas.gif
Sėkmės ir sveikatytės jums  4u.gif

Ačiū Selgut 4u.gif Jo šypsena atstoja visus vargelius wub.gif
Atsakyti