Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Selga @ 2012 09 03, 12:08)
O aš dėjau šįkart light'o daugiau, o medium'o mažiau ir, panašu, kad raudonį baigiu išstumti - dabar toks "morkaviškas" medium brown'as šviečia saulėj. Kol kas tas pasikeitimas neerzina  ax.gif

Nu va ir aš rezgu mintį gal medium su light pamakaluot, pažiūrėt, kas gausis... g.gif
O šiaip tas light gal visai gražu bus, kai visa pražilsiu, tokia lengva rusva spalvikė, labai neįprastai atrodo, kai aš įpratusi prie tamsesnės ir ryškesnės smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Ką tik grįžau į Kvapų namų. Su pakeliu chna. Atvežė žolės iš Indijos, tai smalsumo vedama įsigijau. Plečiasi ir Lietuvoje rinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2012 09 04, 13:13)
Sveikos  4u.gif

Ką tik grįžau į Kvapų namų. Su pakeliu chna. Atvežė žolės iš Indijos, tai smalsumo vedama įsigijau. Plečiasi ir Lietuvoje rinka.  thumbup.gif


oooo kokios naujienos smile.gif Seniai laikas jau buvo smile.gif

O aš šiandien makalavausi su Medium smile.gif Rezultatas kaip visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2012 09 04, 12:13)
Sveikos  4u.gif

Ką tik grįžau į Kvapų namų. Su pakeliu chna. Atvežė žolės iš Indijos, tai smalsumo vedama įsigijau. Plečiasi ir Lietuvoje rinka.  thumbup.gif


Žinojau, kad KN turi atsirasti žolės ir laukiau smile.gif
Prašom plačiau: kokia chna, iš kur, kiek kainuoja? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aha, man irgi įdomu - kaip smulkumas, kokybė, kaina? bigsmile.gif
Atsakyti
Na, ji iš Indijos, smulki, kol kas tik sausai pačiupinėjau tarp pirštų, tai atrodo, kad bus gerai, nebyrės. Maišelis nedidelis( gal apie 100, bet turbūt mažiau, neparašyta kiekis), kaina - 16 lt. Būčiau šiandien išbandžiusi, bet prieš pora dienų dažiau plaukus.


Labai nudžiugau, kai pamačiau, akys išsiplėtė biggrin.gif


tiesa, ji turi tokį specifinį kvapą( skiriasi kvapas nuo iranietiškos). tokį kvapą turėjo ir mano kažkada gauta chna iš Indijos( gavau lauktuvių).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 04 rugsėjo 2012 - 18:51
QUOTE(Sulu @ 2012 09 04, 13:13)
Sveikos  4u.gif

Ką tik grįžau į Kvapų namų. Su pakeliu chna. Atvežė žolės iš Indijos, tai smalsumo vedama įsigijau. Plečiasi ir Lietuvoje rinka.  thumbup.gif


Sveikos 4u.gif
Ir man idomu :kaina,kokybe,gal jau isbandet?
Sorry,kol rasiau Jus jau atsakiete biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 04 rugsėjo 2012 - 18:45
Išbandžiau chna iš Kvapų namų. Viskas su ja gerai: smulki, maišiau su basma iš khadi, tai nutamsino nemažai, bet tepėsi košytė smagiai. Matau dabar prieš saulę lengvą ryžą atspalvį, kuris gal visai džiugina. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 10 rugsėjo 2012 - 15:14
Sulu, dabar jau visai sudominai bigsmile.gif , čia gal kokia liga, kad visų rūšių chna knieti išmėgint lotuliukas.gif

Mano tai plaukai jau belekokie, kirpt reikia, vis ieškau kirpėjos... O jau ir galiukų suskilinėjusių matau, ir ilgių gal šimtas, o kur dar naujas ežiukas ant galvos... Džiugina, aišku, bet su tokiais apleistais plaukais (10 mėnesių nemačiusiais kirpyklos) grožio nedaug... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 10, 16:29)
Sulu, dabar jau visai sudominai bigsmile.gif , čia gal kokia liga, kad visų rūšių chna knieti išmėgint lotuliukas.gif

Liga liga biggrin.gif doh.gif Jei norisi, galiu pasidalinti pabandymui žolytės mirksiukas.gif

Įdomu, kaip mūsų Selgai sekasi su savo sausuoliais sutarti? g.gif


Atsakyti
Va tą kvapų namų chna išbandyt smalsu... Ale tiek to, radau kas tinka ir nebežaisiu smile.gif

Užtat vaigiu prasikeikti su slenkančiais plaukais. Saujom ir saujom anie slenka sad.gif Pilni namai, vis valau ir valau... Vonia po maudynių irgi pilna doh.gif:
Atsakyti
Jadzka, ataugs, o namie susirišk, mažiau barstysi 4u.gif

Maniškiai irgi lyg slenka... jau nebežinau, kartais atrodo, kad viskas normaliai, kartais - kad jau triušena visiška, kai plaunu, lyg ir daug išskalauju, bet kai ištraukiu iš vonios skylės - tai lyg ir ne tiek daug... g.gif
Žadėjo kolegė rekomenduoti gerą kirpėją, dirbančią ir namie, rizikuosiu kirptis, nes jau labai reik, tuoj metais bus, kai plaukai nekirpti doh.gif
Atsakyti