Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Malonu 4u.gif tai niekam chnos nereikia ?
Atsakyti
Aš su Khadi medium brown. Irgi patenkinta. Gal buški ryžiau noriu....
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2015 11 02, 23:13)
Aš su Khadi medium brown. Irgi patenkinta. Gal buški ryžiau noriu....

Kaip tik gal sumaisius su marokietiska turetu but ryziau smile.gif
Galieciau atiduot,nes gaila,laikas eina ,bus nebesviezia.
Atsakyti
Sveikos 2017-aisiais smile.gif

Ar dar žolinates? smile.gif Aš tebeištikima Khadi dark brown spalvytei. Mėginau dar primaišyti Khadi black, bet duoda baklažano atspalvį, kas man visai nepatinka. Atradimas - moliūgų sėklų aliejus, pilu dazydama i košę, plaukai būna kaip silkiniai, nereikia jokių keratininiu tiesinimu biggrin.gif
Atsakyti
Sveika bigsmile.gif

Žolinuos toliau, man labiausiai pritiko Rainbow henna iš iherb, maišau pusiau medium brown su light brown. Holland&Barrett pirkau kitokios, pagaminta Prancūzijoje, labai smulki ir košytė susimaišo tobulai, bet kažkodėl po jos lieka labai sausi plaukai. Tai dar abejoju, ar pirksiu vėl.
Atsakyti
Sveikos, daug metų užsisėdėjusi buvau ant Khadi, užsinorėjau kitką pamėginti, užsisakiau kelis skirtingus variantus, bet jau pirmasis išmėgintas džiugiai nustebino, konsistencija tarsi su kokiu šliužu tepasi, gerai nudažo, lengvai išsiplauna smile.gif
https://www.violey.c...wn_p_29930.html
Ir ši priemonė nereali, plaukai blizga kaip reklamoj
https://www.violey.c...il_p_18802.html
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2017 11 23, 03:14)
Sveikos, daug metų užsisėdėjusi buvau ant Khadi, užsinorėjau kitką pamėginti, užsisakiau kelis skirtingus variantus, bet jau pirmasis išmėgintas džiugiai nustebino, konsistencija tarsi su kokiu šliužu tepasi, gerai nudažo, lengvai išsiplauna smile.gif
https://www.violey.c...wn_p_29930.html
Ir ši priemonė nereali, plaukai blizga kaip reklamoj
https://www.violey.c...il_p_18802.html

Labukas, 4u.gif
Valio, tema vėl atgijo!
Ernesin, sugundėte- noriu išbandyt. bigsmile.gif
Sėdžiu jau keletą ar net daugiau metų ant Khadi, tad naujienoms pats laikas būtų, nors turiu dar jų nemažai.
O Khadi aliejų keletą rūšių prieš kokius metus irgi buvau prisipirkusi, bet padėjau į šalį ir pamiršau. blush-anim-cl.gif Reiks ryt pasižiūrėti jų garantijas ir gal irgi suteikti antrą šansą. smile.gif

Kaip su tų naujųjų dažų atspalviu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 23 lapkričio 2017 - 23:37
QUOTE(Selga @ 2017 11 24, 00:17)
Labukas, 4u.gif
Valio, tema vėl atgijo!
Ernesin, sugundėte- noriu išbandyt.  bigsmile.gif
Sėdžiu jau keletą ar net daugiau metų ant Khadi, tad naujienoms pats laikas būtų, nors turiu dar jų nemažai.
O Khadi aliejų keletą rūšių prieš kokius metus irgi buvau prisipirkusi, bet padėjau į šalį ir pamiršau.  blush-anim-cl.gif  Reiks ryt pasižiūrėti jų garantijas ir gal irgi suteikti antrą šansą. smile.gif

Kaip su tų naujųjų dažų atspalviu?

Na aš turiu coffee brown, tai tokią spalvą ir atitinka, man kiek per tamsi, tai dažydama maišau su khadi dark browm kol turiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 lapkričio 2017 - 00:50
QUOTE(ernesin @ 2017 11 25, 02:47)
Na aš turiu coffee brown, tai tokią spalvą ir atitinka, man kiek per tamsi, tai dažydama maišau su khadi dark browm kol turiu smile.gif

Aš ilgą laiką dažydavau Khadi medium brown maišydama su dark brown. Taip man mažiau matosi žilų plaukų kontrastas, atrodo lyg būtų šviesesnės sruogos, kurių nuolat daugėja. Praeitą savaitę nusidažiau daugiau dėdama dark brown ir pasidžiaugiau, kad kuo spalva tamsesnė, tuo man prie veido ji geriau limpa, bet žiliukai, žinoma, taip gražiai su bendra spalva nebesusilieja. Labai norėčiau tamsios spalvos, nes tokia išryškina mano veido bruožus, bet tada kas keli kartai reikėtų dažyti dvižingsniu, o aš tai daryti taip tingiu... ☺
Ar inividualiai pirkote, ernesin, iš violey ar kooperavotės? Kur dabar galima prisijungi prie kooperacijos- gal yra kokia grupė- norisi ir man šią naujieną išbandyti?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2017 11 25, 13:20)
Aš ilgą laiką dažydavau Khadi medium brown maišydama su dark brown. Taip man  mažiau matosi žilų plaukų kontrastas, atrodo lyg būtų šviesesnės sruogos, kurių nuolat daugėja. Praeitą savaitę nusidažiau daugiau dėdama dark brown ir pasidžiaugiau, kad kuo spalva tamsesnė, tuo man prie veido ji geriau limpa, bet žiliukai, žinoma, taip gražiai su bendra spalva nebesusilieja. Labai norėčiau tamsios spalvos, nes tokia išryškina mano veido bruožus, bet tada kas keli kartai reikėtų dažyti dvižingsniu, o aš tai daryti taip tingiu... ☺
Ar inividualiai pirkote, ernesin, iš violey ar kooperavotės?  Kur dabar galima prisijungi prie kooperacijos- gal yra kokia grupė- norisi ir man šią naujieną išbandyti?

Jungiausi, iš Violey, bet ten ne vieša grupė, jei nerastum su kuo susikooperuoti, galėčiau pamėginti padėti, kai darys užsakymą smile.gif Prašau į mane TU, man rodos beveik bendrametės esame tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 lapkričio 2017 - 01:23
QUOTE(ernesin @ 2017 11 26, 03:21)
Jungiausi, iš Violey, bet ten ne vieša grupė, jei nerastum su kuo susikooperuoti, galėčiau pamėginti padėti, kai darys užsakymą smile.gif Prašau į mane TU, man rodos beveik bendrametės esame tongue.gif

Gerai. 😉 Aš vis dar natūralios kosmetikos blogą stebiu, bet ten pastarasis užsakymas iš violey darytas tik rugpjūčio pradžioje, todėl irgi pagalvojau, kad ko gero kur nors FB ar kitur vyksta kooperacijos. Net bandžiau ieškoti FB grupės, kurioje būtų kalbama apie natūralią išbandytą kosmetiką, nes SM irgi viskas apmirė, bet nesėkmingai.
Man nėra labai skubu, tad kai užsakinėsi sau, gal ir man "pamotum"- būčiau dėkinga. Daug gėrio ten, tad gaila, kad apmiręs tas senas geras blogas - šį tą buvo galima planuoti laikas nuo laiko įsigyti. Sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą- susitaupo pinigai, bet vis tik moterys esam ir norisi pirkti, o kai nesiseka, darosi apmaudu. 😊
Tiesa, Ernesin, Tavo plaukai irgi turbūt prie sausesnių? Kokius gerus šampūnus/kaukes per tą laiką radai?
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Aš tai vis siunčiuosi Rainbow iš iberbo. Pirkau Holland&Barrett kažkokią prancūzišką chna, smulkumas idealus, bet kažkodėl po jos mano plaukai nemaloniai sausi lieka.
O šiaip chna atsisakyt nežadu, ir kirpėjas giria, kad "gyva" spalva, nieko keisti nereikia.
Violay sudomino visai, bet siuntimas 10 svarų... brangoka. Čia vokiška produkcija? Tik ką buvau Vokietijoj teumpam, et biggrin.gif
Atsakyti