Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Jadzka @ 2014 07 02, 21:47)
Selga,
Super spalva. Dar įdomu kaip tamsiai ruda atrodo. Vą saulėj tikrai taviškė labai graži smile.gif

Ačiū 4u.gif .
Visgi užsisakiau aš ir tamsiai rudos. Skaičiau, kad gera spalva gaunasi imant 3 dalis hazel ir 1 dalį tamsiai rudos.
Dar planuoju iš AZ pirkti riešutų miltelių įmaišymui, kad rudumą ir šiltą atspalvį pastiprintų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 07 02, 22:03)
Ačiū 4u.gif .
Visgi užsisakiau aš ir tamsiai rudos. Skaičiau, kad gera spalva gaunasi imant 3 dalis hazel ir 1 dalį tamsiai rudos.
Dar planuoju iš AZ pirkti riešutų miltelių įmaišymui, kad rudumą ir šiltą atspalvį pastiprintų. smile.gif

Aš bandžiusi tuos riešutų miltelius, jie gan stambūs lyginant su žolelėmis ir nelabai rezultatų davė rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2014 06 28, 15:58)
O aš į senatvę panorau šviesėti, kažkaip pabodo ryškumas plaukuose, nes veido įdegti man negalima, tai ir iš pietų kurorto grįžau baltaveidė. Prie tokios veido spalvos ryškūs plaukai man nelabai... Kol kas vis dar makaluoju pusiau vaivorykštines light ir medium, bet mielai ir AZ išmėginčiau, jei tik kas paaiškintų, kurią jamt ir kaip ten apsipirkt, jaučiuosi visai bejėgė prancūziškame puslapyje doh.gif  biggrin.gif

AZ žolė spintelės kampe gal dviejų rūšių taip ir stovi pamiršta, neprigijo, nes prastai dažė, stambesne. Kai pabandžiau Khadi, taip ir nepakilo ranka sugrįžti prie jos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2014 07 02, 19:56)
Taip, Khadi smulki, panaši į iherbo vaivorykštinę, bet, kaip jau minėjau, plika ranka liečiant Rainbow ir Khadi miltelius, pastarieji gerokai minkštesni man atrodo. Nežinau, nuo ko tai priklauso, bet man patinka, kad Khadi sudėtis turtingesnė ir nežinau, kiek pagrįstai, bet man pasitikėjimą kelia vokiškas sertifikatas. blush2.gif

Įmesiu dar vaizdinės medžiagos.
Paskutinį kartą dažyta Khadi hazel'iu  smile.gif
Lauke, bet ne tiesioginėje saulėje:
user posted image
Prašiau sūnaus, kad nufotografuotų saulėje, bet tas sutiko fotografuoti tik debesyse  biggrin.gif. Turiu pasakyti, kad ir kokia nevykusi foto, bet tikrasis atspalvis čia matomas ko gero geriausiai, t.y. aš jį tokį ir "jaučiu" , kai atsiduriu saulėje :
user posted image
Tai va tiek, atsiprašau už naminę aplinką, aprangą ir nesutvarkytą šukuoseną.  blush2.gif

Kokie gražūs tavo plaukia wub.gif

Jadzka, aš pastoviai dažau Khadi tamsiai ruda, turi saulėje ryzumo, bet ne tokio intensyvaus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jadzka @ 2014 06 28, 10:37)
LAbas rytas smile.gif

Oooo kiek variantų smile.gif Aš tai labiausiai noriu rudos į auksinę spalvą.
Kažko tokio:
user posted image
Vaivorykštinė medium tai daugiau į raudonumą vis tiek ir kiek tamsesnė. Kaži kuri čia labiau tiktų g.gif

Khadi dark brown man saulėje panašiai atrodo, tik kad mano plaukai puciasi. Tiesa, aš visų niekada nedazau, tik šaknis, tai dar ir del to lenda tas ryzumas link galų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2014 05 21, 17:48)
Va kaip, maniau gatava masė bus, na nieko vis tiek įkalbėsiu pamėgint, ji išsirinko Persian Mahogany spalvą smile.gif

Ryt dazysiu mama šiomis žolėmis, žiūrėsim kas gausis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 06 liepos 2014 - 00:51
QUOTE(Selga @ 2014 07 01, 20:48)
Išmintinga, pasidalink,prašau, ką dar iš AZ perki? Įėjau aš į jų katalogą, tai oi kiek ten gėrių, bet reikia turėti žinių, kas kam  ax.gif


Aš tik EA kartais ir CO2 kai kuriuos iš AZ perku be žolės smile.gif
Kažkada seniai esu pirkusi žolę iš AZ, tuomet visiškai nepatiko. Kiek pamenu, tai nei vienai nepatiko smile.gif

Selga, Tavo plaukai visai kaip ne chna dažyti smile.gif Labai gražūs ir visai neatrodo išsausėję 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Išmintinga: 07 liepos 2014 - 09:32
Tai gal ir nesigundysiu ta AZ žole kol kas... biggrin.gif

Man labai pasitaisė plaukai, kai radau pagaliau gerą kirpėją. Ji kategoriškai pasisakė prieš mano plaukų iškarpymą, dabar jau porą metų tik galus pakerpa, ir ką - visai kitoks vaizdas, tikrai neiškarpyti nei neatrodo sausi, kritimas visai kitoks, apimtis matosi, atauga išslinkėliai... bigsmile.gif Nors ir šiltuose kraštuose pasikepinau, nieko blogo plaukams nenutiko thumbup.gif
Šiaip senokai bebuvau tokia patenkinta plaukų būkle, nors realiai nieko nekeičiau, jokių kaukių nenaudoju, tik kartą į savaitę ar dvi dažau smile.gif
Atsakyti
Tik pasakau, kad dabar AZ kita žolė ir kiti mišiniai, nei buvo prieš kelis metus (ir visoms nepatiko smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2014 07 06, 01:50)
Aš bandžiusi tuos riešutų miltelius, jie gan stambūs lyginant su žolelėmis ir nelabai rezultatų davė rolleyes.gif

Kokie gražūs tavo plaukia wub.gif

Ryt dazysiu mama šiomis žolėmis, žiūrėsim kas gausis smile.gif

Sveika 4u.gif
Ačiū už pagyras. blush2.gif
Riešutų miltelius iš AZ ir aš prieš keletą metų buvau bandžiusi- didelio įspūdžio nepaliko. Pritariu, kad stambiai malti buvo, todėl plikydavau žolę jų nuoviru ir kartais atrodydavo lyg ir yra to rudumo daugiau, kartais ne biggrin.gif .
Tikiuosi, kad po tiek metų jie bus ją pradėję malti smulkiau, o jei ne- bala nematė, vėl nuoviru plikysiu.

O mamą Rainbow dažais dabar dažei? Kokie rezultatai? Pateisino lūkesčius?

QUOTE(Išmintinga @ 2014 07 07, 10:28)
Aš tik EA kartais ir CO2 kai kuriuos iš AZ perku be žolės smile.gif
Kažkada seniai esu pirkusi žolę iš AZ, tuomet visiškai nepatiko. Kiek pamenu, tai nei vienai nepatiko smile.gif

Selga, Tavo plaukai visai kaip ne chna dažyti smile.gif Labai gražūs ir visai neatrodo išsausėję  4u.gif

O kur reikia tą CO2 naudoti? blush2.gif
Užsisakiau ir aš dabar kažkokių dalykų iš AZ. Išbandysiu, parašysiu. mirksiukas.gif
Vienas jų murumuru sviestas. Gal esat bandę?

Ačiū už tokį gerą mano plaukuosenos įvertinimą. Kažkada, kai buvau dar "jaunas arklys" biggrin.gif , jie buvo tikrai gražūs, dabar iš to liko nedaug, bet vis vien malonu, kai kas nors pagiria- negi čia slėpsi. ax.gif biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Miaška @ 2014 07 07, 10:36)
Šiaip senokai bebuvau tokia patenkinta plaukų būkle, nors realiai nieko nekeičiau, jokių kaukių nenaudoju, tik kartą į savaitę ar dvi dažau smile.gif

Pameni, kai kažkada iš Hennaboy pirkom chna? Anądien tvarkydama spintelę radau dar marokietiškos ir visą pakelį amlos miltukų. Galvoju, gal jų įmaišius į Rainbow dažus irgi plaukas būtų buvęs toks pas mane minkštas, kaip dažant Khadi. Nieko, dar turiu Rainbow keliems kartams, tai išbandysiu.
Šaunu, kad radai gerą kirpėją. tai nė kiek ne mažiau svarbu beiu geri dažai biggrin.gif

Merginos, patarkit, ką nors iš natūralių priemonių labai sausai odai. Pas mane labai sausa kojų ir rankų oda. Tas pats ir į paauglystę įžengusiam sūnui. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 07 liepos 2014 - 11:49
QUOTE(Selga @ 2014 07 07, 12:47)

Merginos, patarkit, ką nors iš natūralių priemonių labai sausai odai. Pas mane labai sausa kojų  ir rankų oda. Tas pats ir į paauglystę įžengusiam sūnui. g.gif


Sviestmedis smile.gif kokosų aliejus. Arba kremai su šlapalu. DAr šitas kremas labai labai gerai drėkina: http://www.iherb.com...m...r=null&ic=3
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 07 07, 11:47)

O kur reikia tą CO2 naudoti?  blush2.gif
Užsisakiau ir aš dabar kažkokių dalykų iš AZ. Išbandysiu, parašysiu. mirksiukas.gif
Vienas jų murumuru sviestas. Gal esat bandę?

Merginos, patarkit, ką nors iš natūralių priemonių labai sausai odai. Pas mane labai sausa kojų  ir rankų oda. Tas pats ir į paauglystę įžengusiam sūnui. g.gif


http://aromata.lt/ko...strahavimo-budu

Arnikos CO2 naudoju į mišinius nuo sąnarių skausmo, sumušimams, pasitempimams, raumenų skausmui.
Medetkų - žaizdoms, greitina gijimą.
Dar naudoju gugulio, citrinvyčių veidui į aliejaus mišinius. Granatų sėklų, erškėtuogių ir į vidų smile.gif Bet dažniausiai perku KN, tik medetkų turiu iš AZ.
Galvoju gal šiandien vakare bandyti nusispalvinti plaukus g.gif
Atsakyti
Oi, visai užmiršau, gi arnikos CO2 rekomenduojamas ir plaukams, norint juos sustiprinti ir paskatinti augimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2014 07 07, 13:49)
Sviestmedis smile.gif kokosų aliejus. Arba kremai su šlapalu. DAr šitas kremas labai labai gerai drėkina: http://www.iherb.com...m...r=null&ic=3

Ačiukas, Jadzka. 4u.gif Sviestmedžio jau laukiu iš AZ, o kokoso esu turėjusi, bet plaukams naudodavau. Jis ko gero vienas iš mažiausiai riebaluotų aliejų, tad tikrai turėtų tikti ir jaunai odai.
O kremo losjono butelaitis tai toks kaip reikiant. Gal sakau, nuo mažesnės taros tik reikėtų pabandymą pradėt. g.gif Atrodo čia tas pats, ar ne?
QUOTE(Išmintinga @ 2014 07 07, 15:12)
http://aromata.lt/ko...strahavimo-budu

Arnikos CO2 naudoju į mišinius nuo sąnarių skausmo, sumušimams, pasitempimams, raumenų skausmui.
Medetkų - žaizdoms, greitina gijimą.
Dar naudoju gugulio, citrinvyčių veidui į aliejaus mišinius. Granatų sėklų, erškėtuogių ir į vidų smile.gif Bet dažniausiai perku KN, tik medetkų turiu iš AZ.

Išmintinga, tiesa sakant, aš labai sunkiai pratinuosi prie Tavo naujojo vartotojo vardo blush2.gif , nes tas senasis taip į kraują buvo įaugęs doh.gif , bet vieną aišku -ko jau ko, o išmintingų dalykų iš Tavęs visada sulauksi. Ačiū, mieloji! 4u.gif
Atsakyti
Selga, daziau mamai rainbow persian mahogany spalva, pati ją rinkosi, bet nepatiko, kad žilus nudažė ugnine ryza spalva, ji mane, kad kaip cheminiai nuims visus plaukus vientisa spalva. Jauciu šiuos gal ir sunaudos, bet naujiems vargu ar ikalbesiu. Rekomendavau jai, nes labai plaukai pas ją slenka- faktas, kad nuo chemijos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 07 liepos 2014 - 19:01
QUOTE(Selga @ 2014 07 07, 18:19)

Išmintinga, tiesa sakant, aš labai sunkiai pratinuosi prie Tavo naujojo vartotojo vardo blush2.gif , nes tas senasis taip į kraują buvo įaugęs doh.gif , bet vieną aišku -ko jau ko, o išmintingų dalykų iš Tavęs visada sulauksi. Ačiū, mieloji!  4u.gif


4u.gif biggrin.gif Tiesą pasakius, man pačiai jis visiškai svetimas biggrin.gif Juo labiau, kad jis atspindi ne mane, o siekiamybę biggrin.gif
Atsakyti