Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

O aš į senatvę panorau šviesėti, kažkaip pabodo ryškumas plaukuose, nes veido įdegti man negalima, tai ir iš pietų kurorto grįžau baltaveidė. Prie tokios veido spalvos ryškūs plaukai man nelabai... Kol kas vis dar makaluoju pusiau vaivorykštines light ir medium, bet mielai ir AZ išmėginčiau, jei tik kas paaiškintų, kurią jamt ir kaip ten apsipirkt, jaučiuosi visai bejėgė prancūziškame puslapyje doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 28, 15:58)
O aš į senatvę panorau šviesėti, kažkaip pabodo ryškumas plaukuose, nes veido įdegti man negalima, tai ir iš pietų kurorto grįžau baltaveidė. Prie tokios veido spalvos ryškūs plaukai man nelabai... Kol kas vis dar makaluoju pusiau vaivorykštines light ir medium, bet mielai ir AZ išmėginčiau, jei tik kas paaiškintų, kurią jamt ir kaip ten apsipirkt, jaučiuosi visai bejėgė prancūziškame puslapyje doh.gif  biggrin.gif

Radau info, kad nemokamas siuntimas nuo 59 eurų.
Kooperuotis pirkimui galima čia arba čia. 4u.gif
Atsakyti
Dabar jau visi6kai susibalamutijau... Bla6kausi tarp Khadi ir AZ. O jei ir Khadi tai Light brown ar Hazel imt g.gif: Nenoriu labai tamsios spalvos...

Tiesa, prie6 kelias dienas dažiau su vaivorykštine Medium. Kelis kartus ploviau, ale šiandien dariau plaukams kaukę iš kiaušinio trynio ir kokosų aliejaus. Tai kiek žalios spalvos nusiskalavo.... O plaukai super švelnūs.
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2014 06 28, 19:54)
Dabar jau visi6kai susibalamutijau... Bla6kausi tarp Khadi ir AZ. O jei ir Khadi tai Light brown ar Hazel imt g.gif: Nenoriu labai tamsios spalvos...

Hazel nėra tamsi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jadzka, pati žinai, kad labai sunku kitam patarti, nes kiekvieną plauką kitaip ima smile.gif Bet, sakyčiau, hazel gali būti kažkas panašaus į tai, ko Tu nori. Ir tikrai nėra labai tamsi. Light brown aš nebandžius ir net nežinau kad kas iš pažįstamų būtų bandę smile.gif
O kokia Tu dabar? Nes aš tai jei ką, nusiraudoninau vien su chna dažydama ilgą laiką (kvapu namų). Ypač plaukų galus. Vat į kitos savaitės galą bandysiu pasidaryti daugiau laisvo laiko ir vien su AZ mišiniu nusispalvinti, nedėdama papildomai chna cool.gif
Atsakyti
Taip, labai teisingai Išmintinga sako - nepabandęs nežinosi. mirksiukas.gif
Čia paskutiniame puslapio poste yra 2 nuorodos, su foto, kokie rezultatai po dažymo viena ir kita Khadi chna. Išvada - viskas priklauso nuo pradinės plaukų spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 29 birželio 2014 - 20:02
Tikiu, kad patarti labai sunku smile.gif Dabar esu tamsoka ryžai - raudonai ruda sakyčiau. Gal net netoli to ko noriu, tik tiek, kad medium brown vaivorykštinė kiek raudonumo daugiau turi ir kiek tamsesnė nei ta kurios noriu.

Žodžiu noriu su mažiau raudonumo ir nevisiškai tamsios. Plaukai natūralūs tamsūs. Tiksliau lietuviški tamsiai pilkai rudi smile.gif
.
Atsakyti
Na, kadangi šiandien Ecco-verde paskutinė diena -10% https://scontent-a-a...356514688_n.png tai prisikroviau khadi produkcijos ir sėdžiu visa patenkinta dar nepaspaudusi mygtuko "pirkti" biggrin.gif .
Merginos, gal kas bandėte Khadi aliejus plaukams- verti jie dėmesio ar nelabai? g.gif
Atsakyti
Supratau, kad apie Khadi aliejus patirtimi dalinsiuosi pirmoji. didis.gif biggrin.gif

Jadzka, tai kokių sprendimų priėjai? blush2.gif

Va čia Miaškutei http://www.youtube.c...h?v=mWRRXKn9GgQ 4u.gif

Išmintinga, pasidalink,prašau, ką dar iš AZ perki? Įėjau aš į jų katalogą, tai oi kiek ten gėrių, bet reikia turėti žinių, kas kam ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 01 liepos 2014 - 21:00
Selga, nieko ne usprendžiau dar. Bet matyt kažkjrią Khadi spalvą bandysiu. Gal net hazel.... norisi apsistoti ties stabiliu gamintoju, kad keliems metams ramu būtų. Kiek supratau, khadi smulkutė žolė, gerai tepasi.
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2014 07 02, 00:15)
Selga, nieko ne usprendžiau dar. Bet matyt kažkjrią Khadi spalvą bandysiu. Gal net hazel.... norisi apsistoti ties stabiliu gamintoju, kad keliems metams ramu būtų. Kiek supratau, khadi smulkutė žolė, gerai tepasi.

Taip, Khadi smulki, panaši į iherbo vaivorykštinę, bet, kaip jau minėjau, plika ranka liečiant Rainbow ir Khadi miltelius, pastarieji gerokai minkštesni man atrodo. Nežinau, nuo ko tai priklauso, bet man patinka, kad Khadi sudėtis turtingesnė ir nežinau, kiek pagrįstai, bet man pasitikėjimą kelia vokiškas sertifikatas. blush2.gif

Įmesiu dar vaizdinės medžiagos.
Paskutinį kartą dažyta Khadi hazel'iu smile.gif
Lauke, bet ne tiesioginėje saulėje:
user posted image
Prašiau sūnaus, kad nufotografuotų saulėje, bet tas sutiko fotografuoti tik debesyse biggrin.gif. Turiu pasakyti, kad ir kokia nevykusi foto, bet tikrasis atspalvis čia matomas ko gero geriausiai, t.y. aš jį tokį ir "jaučiu" , kai atsiduriu saulėje :
user posted image
Tai va tiek, atsiprašau už naminę aplinką, aprangą ir nesutvarkytą šukuoseną. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 02 liepos 2014 - 18:58
Selga,
Super spalva. Dar įdomu kaip tamsiai ruda atrodo. Vą saulėj tikrai taviškė labai graži smile.gif
Atsakyti