Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Selga @ 2014 02 15, 21:14)
Kažkada gi ir aš turėjau šį kondicionierių doh.gif . Jau spėjau ir pamiršt  smile.gif Neblogas, bet kažkokio ypatingo įspūdžio nepaliko. Dabar bandau Babuškos Agafijos priemones: kremus, šampūną. Atrodo neblogos.
Aš dažau rečiau nei kartą per mėnesį

O man tas kondicionierius pasirodė tinkamiausias, turiu ir keletą kitų, bet šitas - labiausiai patinka.
Agafija man nepatiko, na gal tik kremas rankoms ar kita smulkmena, plaukams netiko niekas.

Retai dažai, na bet tu nežila, o man jau po savaitės šaknys baltuoja - labai greitai auga plaukai.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 02 15, 22:19)
Retai dažai, na bet tu nežila, o man jau po savaitės šaknys baltuoja - labai greitai auga plaukai.

Žilų pas mane yra, bet priežastis ta, kad tingiu dažnai dažyt blush2.gif , o ir chnos sausinimo privengiu, tad kol labai į akis nekrenta, tol stengiuosi nedažyti ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 02 15, 12:35)
Nugis sveikos gyvos, mergužėlės! 4u.gif
Kas naujesnio? Žiūriu, kad avataruose katinukų padaugėjo  thumbup.gif , o viena mūsų "chebros" mergina net pasikeitė vardą  bigsmile.gif- šimtas metų, kaip nesusirašėm- pasiilgau visų! 4u.gif  4u.gif  4u.gif 

Ateinu jūsų pažadinti su rimtu klausimu, t.y. kaip ten su tais Khadi dažais: kas bandėt ir prie kurios spalvos apsistojot?
Nebandžiau šios chna dar niekad, o dabar prisigalvojau, kad visgi reikėtų, bet, jei gerai pamenu, tamsiai ruda Sulu plaukus lyg ir per daug buvo patamsinusi, tad dabar mąstau, kurį atspalvį čia geriau paėmus  g.gif
Na, ir šiaip būtų įdomu išgirsti, kaip laikotės, kaip jūsų "ševeliūros", nuotaikos, atradimai ne chemijos srityje bei t.t. ir pan.  4u.gif

Sveikos, prisiduodu ir aš sveika gyva smile.gif

Selgut, aš jau turbūt trys metai dažausi Khadi, dark brown spalvyte, klausk kas domina mirksiukas.gif
Atsakyti
LAba dienelė smile.gif

Apsireiškiu ir aš.

Na pas mane irgi nieko labia naujo, dažausi vis dar vaivorykštine medium Brow.

Naudoju tai Earhs science šampūną su kauke ir dar azijatų šam[ūną ir kondišiną su ženšeniu. Abu šitie pasiteisinę man puikiausiai, plaukams tinka ir patinka ir nesulyzina ir švelnūs ir gerai krenta slidūs ir blizga. Žodžiu nebekaitaliosiu.

Agafijos turiu dar papirkusi, bet va nenaudojama praktiškai, nebent kartais. Trūksta man kokybės....
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2014 02 17, 02:41)
Sveikos, prisiduodu ir aš sveika gyva smile.gif

Selgut, aš jau turbūt trys metai dažausi Khadi, dark brown spalvyte, klausk kas domina mirksiukas.gif

Labuka 4u.gif
Tik vieną atspalvį bandei? Dark brown nėra labai tamsi? Kaip ima žiluosius?
Man dark spalva tinka ir patinka, bet bėda ta, kad su ja dažant žiliukai matėsi labiau nei su medium/ light chna, nes antroji dažo šviesiau ir padažyti žiliukai mažiau krenta į akis (čia kalbu apie dažymą su Rainbow). O šiaip pasiilgau tamsios spalvos jau... rolleyes.gif
Kur pigiausiai perki? Violey?

QUOTE(Jadzka @ 2014 02 17, 10:36)
Naudoju tai Earhs science šampūną su kauke ir dar azijatų šam[ūną ir kondišiną su ženšeniu. Abu šitie pasiteisinę man puikiausiai, plaukams tinka ir patinka ir nesulyzina ir švelnūs ir gerai krenta slidūs ir blizga. Žodžiu nebekaitaliosiu.

Sveikutė 4u.gif
Ir kurgi viską perki? Pirmą turbūt iherb'e, o kaip su tais azijatais? Man kažkaip atrodo, kad jų natūralistais nepavadinsi, bet gal aš klystu (kaip jų priemonių sudėtis?)? g.gif

http://www.sveikipro...siai-rudi-100-g šios chnos nė viena nebandėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 17 vasario 2014 - 14:40
QUOTE(Selga @ 2014 02 17, 15:18)
Sveikutė  4u.gif
Ir kurgi viską perki? Pirmą turbūt iherb'e, o kaip su tais azijatais? Man kažkaip atrodo, kad jų natūralistais nepavadinsi, bet gal aš klystu (kaip jų priemonių sudėtis?)? g.gif

http://www.sveikipro...siai-rudi-100-g šios chnos nė viena nebandėt?


Na nežinau kaip dėl sudėties, bet kvapas tai visišikai žolių.
http://www.amazon.co...n/dp/B00A619RTI

Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 02 17, 14:18)
Labuka  4u.gif
Tik vieną atspalvį bandei? Dark brown nėra labai tamsi? Kaip ima žiluosius?
Man dark spalva tinka ir patinka, bet bėda ta, kad su ja dažant žiliukai matėsi labiau nei su medium/ light chna, nes antroji dažo šviesiau ir padažyti žiliukai mažiau krenta į akis (čia kalbu apie dažymą su Rainbow). O šiaip pasiilgau tamsios spalvos jau... rolleyes.gif
Kur pigiausiai perki? Violey?

Tik šį vieną, man tiko, tai daugiau ir nebandau smile.gif Nenudažo jis tamsiai tikrai, tokia sodria ruda, prieš saulę su ryžu atspalviu, žilus nudažo nuo ryžos iki šviesiai rudos spalvos, priklausomai kiek kartų tas žilas plaukas to dažo gavęs. Atsiplaudinėjimas pradeda lysti maždaug po 2sav(plaunu galvą kas 1-2d), aš dažausi maždaug kartą per mėnesį. Dažau tik šaknis, tai galai visada pas mane labiau šviesesni/ryžesni. Pirkusi tik porą kartų iš originalaus Khadi puslapio, bet kai baigsiu, iš violey siūsiuosi, kadangi tik šaknis dažau, tai man mažiausiai metams tos dėžutės užtenka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 17 vasario 2014 - 22:38
Labas visoms 4u.gif
Kaip senai cia nebuvau verysad.gif
Prisidirbau su savo plaukais.Amzina mano problema buvo ,kad visa mase plauku beveik juoda,o del to ,kad apie 50 procentu turiu zilu plauku, prie saknu tonu arba net dviems sviesesni plaukai.Nusprendziau ,kad kazkokiu budu reikia ta problema isspresti.Pradejau dazytis cheminiais dazais,apie metus laukiau ir tada nureziau plaukus iki pieciu ir pasviesinau. g.gif
Plaukams ,aisku,ne i nauda buvo sviesinimas,na ir ka ,nusprendziau vel bandyti dazytis su chna,bet tokiu budu,kad galutine spalva butu sviesesne. Isdaziau tik su chna is parduotuves "Sveiki produktai".Tapau riskiai ryza -beveik oranzine,man bubo perriskiai,del to po dveju dienu daziau su va tokia http://www.sveikipro...siai-rudi-100-g
Pati chna labai patiko ,labai smulki ,puikiai tepasi ir spalva gavosi nebloga ,tik sakiciau ne sviesiai ruda ,o vidutiniai ruda.Kaip laikysis kol kas nezinau,nes daziau pries savaite.
Dzaugiuosi sugrizus prie chna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olivka9: 20 kovo 2014 - 18:56
olivka9, šaunu, kad grįžai į "doros" kelią mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2014 03 21, 00:46)
olivka9, šaunu, kad grįžai į "doros" kelią mirksiukas.gif



Tikrai biggrin.gif biggrin.gif taip gera vel ta kose maisyt,uostyt wub.gif O plaukams koks geris good.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2014 03 21, 14:42)
Tikrai biggrin.gif  biggrin.gif  taip gera vel ta kose maisyt,uostyt wub.gif O plaukams koks geris  good.gif

Sveika sugrįžusi, mūsų valingoji dvižingsniautoja! 4u.gif

Aš irgi priėjau išvados, kad man žymiai labiau tinka tamsesnė spalva, bet dažyti visgi tenka dabar šviesiau dėl to, kad šviesesnėj plaukų masėj ne taip išryškėja žilieji.
Nostalgija tamsiai rudai spalvai, kurią dabar keičiu vidutinio arba šviesaus rudumo chna dažais.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 03 22, 15:38)
Sveika sugrįžusi, mūsų valingoji dvižingsniautoja! 4u.gif

Aš irgi priėjau išvados, kad man žymiai labiau tinka tamsesnė spalva, bet dažyti visgi tenka dabar šviesiau dėl to, kad šviesesnėj plaukų masėj ne taip išryškėja žilieji.
Nostalgija tamsiai rudai spalvai, kurią dabar keičiu vidutinio arba šviesaus rudumo chna dažais.

verysad.gif
Atsakyti