Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Sveikos smile.gif
QUOTE(Selga @ 2012 08 16, 17:24)
Dukart šampūnas? Kodėl? Kažkada skaičiau, kad dukart šampūnintis nėra gerai plaukui  unsure.gif

Nežinau, kaip ten yra, bet pirmą kartą plaunant, šampūnas beveik neputoja, tikrai normaliai galva neišsiplauna, man du kartai - pats tas.
Vat mano mažė plauna tik kartą, bet ji plauna galvą kasdien, o aš - kas 2-3 dienas.
QUOTE(olivka9 @ 2012 08 21, 14:57)
Gulejau su plauciu uzdegimu(vidury vasaros schmoll.gif ) ,ir net negalvojau apie plauku dazyma,dabar jau pagerejo,manau ant dienu dazysiu. biggrin.gif

Oi, kaip tu čia pasigavai taip? unsure.gif Sveikatos tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 24, 21:34)
Sveikos smile.gif

Nežinau, kaip ten yra, bet pirmą kartą plaunant, šampūnas beveik neputoja, tikrai normaliai galva neišsiplauna, man du kartai - pats tas.
Vat mano mažė plauna tik kartą, bet ji plauna galvą kasdien, o aš - kas 2-3 dienas.

Oi, kaip tu čia pasigavai taip? unsure.gif  Sveikatos tau 4u.gif


Aciu biggrin.gif ,man jau geriau.
O kaip pasigavau net nezinau,prasidejo nuo karsciavimo,nuejau pas gydytoja,padare nuotrauka ir...plauciu uzdegimas.
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2012 08 27, 11:14)
Aciu biggrin.gif ,man jau geriau.
O kaip pasigavau net nezinau,prasidejo nuo karsciavimo,nuejau pas gydytoja,padare nuotrauka ir...plauciu uzdegimas.

Sveik 4u.gif

Vakar pasizolinau trumpai tik, valandzike, paprasta chna su Rainbow middle brown 50/50, visai grazi spalvike, ryskesne gaunasi ax.gif
Atsakyti
Aš šį avaitgalį nesižolinu, pasižolinsiu kitą sekmadienį wink.gif
Kirptis reikia... nėra pas ką, pas bet ką - baisu... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
Užvakar dažiausi. Spalva gera, nors žilų, žinoma, nenukanda kaip reikiant, bet esu patenkinta. Bėda tik ta, kad patys plaukai visai be gyvybės verysad.gif ir ėmė labai slinkt verysad.gif
Panašu, kad iherb'u apsiriboti nebegaliu. Miaška, Tu kažką iš Tigi Catwalk'o gero turėjai nuo plaukų šiaušimosi, ar kažką pan. Primink, prašau 4u.gif
Dabar nusižiūrėjau šituosdalykus, nes plaukai laaabai išsausėję ir išsekę atrodo.
Kirpėja ir ta stebėjosi, kad taip suvargo mano lankstūs ir vešlūs plaukai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 08 27, 15:29)
Aš šį avaitgalį nesižolinu, pasižolinsiu kitą sekmadienį wink.gif
Kirptis reikia... nėra pas ką, pas bet ką - baisu... biggrin.gif

Atvaryk pas mane, ir atostogos bus ir kirpeja atradau biggrin.gif

QUOTE(Selga @ 2012 08 30, 10:34)

Kirpėja ir ta stebėjosi, kad taip suvargo mano lankstūs ir vešlūs  plaukai. verysad.gif

Gal bendrai organizmui truksta kokiu vitaminu ar pan g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 08 30, 11:53)
Atvaryk pas mane, ir atostogos bus ir kirpeja atradau biggrin.gif
Gal bendrai organizmui truksta kokiu vitaminu ar pan g.gif

Ar pasiūlymas tik Miaškai galioja? blush2.gif biggrin.gif

Streso per daug - pati tą suprantu, sveikatos problemų irgi į valias verysad.gif , bet visko to buvo ir anksčiau g.gif
Bandau guostis, kad gal dabar šėrimosi laikotarpis pas mane, na, o jei ne - liūdni mano popieriai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 08 30, 17:36)
Ar pasiūlymas tik Miaškai galioja?  blush2.gif  biggrin.gif

Streso per daug - pati tą suprantu, sveikatos problemų irgi į valias  verysad.gif , bet visko to buvo ir anksčiau g.gif
Bandau guostis, kad gal dabar šėrimosi laikotarpis pas mane, na, o jei ne - liūdni mano popieriai... unsure.gif

Tikrai ne tik 4u.gif 4u.gif

As nzn, bet vat mastau kad pas mane ir pernai butent siuo metu biski slinko plaukai, koki menesiuka, gal cia viskas ok. Nes ir dabar kelios savaites ziuriu biski slenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 08 30, 11:34)
Panašu, kad iherb'u apsiriboti nebegaliu. Miaška, Tu kažką iš Tigi Catwalk'o gero turėjai nuo plaukų šiaušimosi, ar kažką pan. Primink, prašau 4u.gif

Selgut, nerekomenduoju Tigio schmoll.gif , patiko, vartojau, bet po ilgesnio laiko - labai išsausino plaukus, vis tik, sudėtis neblizga tų priemonių... O vat po eksperimentų su Aubrey Organics ir Giovanni - tikrai paminkštėjo plaukai, jaučiasi bigsmile.gif
Slinkt ir man buvo paūmėję, bet labai nepergyvenu, nes auga normaliai, matau pagal plaukus virš ausų: jau daug metų jie laikydavosi plobyčiai ir trumpučiai, o va dabar ataugo tiek, kad tuoj susiriš į uodegą thumbup.gif
Ryju toliau biotiną, dar silicos parsisiunčiau, paskui vėl liksiu tik prie maxi hair.
QUOTE(Shana @ 2012 08 30, 11:53)
Atvaryk pas mane, ir atostogos bus ir kirpeja atradau biggrin.gif

Na, žinok, taip gali ir prisikalbėt, susikrausim su Selga po lagaminuką ir atvarysim bigsmile.gif

Šiandien žolinaus, per pusę vaivorykštinės ir turkiškos dėjau, gardinau citrinų sultimis, sezamo aliejumi, rozmarinų EA ir kiaušu, laikiau beveik 4 val. Patinka man plaukai iš karto po nuskalavimo, sunkūs, klusnūs... wub.gif Bet po pirmo plovimo reikės būtinai kaukės.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2012 09 02, 19:04)
*Selgut, nerekomenduoju Tigio schmoll.gif ,

*Na, žinok, taip gali ir prisikalbėt, susikrausim su Selga po lagaminuką ir atvarysim bigsmile.gif

*Šiandien žolinaus, per pusę vaivorykštinės ir turkiškos dėjau, gardinau citrinų sultimis, sezamo aliejumi, rozmarinų EA ir kiaušu, laikiau beveik 4 val. Patinka man plaukai iš karto po nuskalavimo, sunkūs, klusnūs... wub.gif  Bet po pirmo plovimo reikės būtinai kaukės.

*Gerai, gerai - atkalbėjai irnesakyk.gif biggrin.gif

*Aha, kai tik oras kiek labiau atvės Lietuvoj smile.gif

*Kuris vaivorykštinės atspalvis? Ir citrinų sulčių nepabijojai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 09 03, 09:39)
*Kuris vaivorykštinės atspalvis? Ir citrinų sulčių nepabijojai  bigsmile.gif

Aš tik light'ą turiu ir naudoju, kartą dažiausi vien tik vaivorykštine, pirma pagalvojau, kad nenukando, paskui supratau, kad light'as ir gavosi bigsmile.gif . Nežinau, gal kada ilgesniam laikui tik vaivorykštine pasimaliavosiu, bet kol kas man optimalus variantas maišyt ją pusiau su turkiška arba marokietiška - gaunasi ryškesnė ir tamsesnė spalva.
Citrinos dažnai įdedu, bet tik kokį šaukštą, daugiau tai tikrai bijau... biggrin.gif
Atsakyti
O aš dėjau šįkart light'o daugiau, o medium'o mažiau ir, panašu, kad raudonį baigiu išstumti - dabar toks "morkaviškas" medium brown'as šviečia saulėj. Kol kas tas pasikeitimas neerzina ax.gif
Atsakyti