Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Kukū smile.gif

Aš kaip Jadzka: miksuoju vaivorykštinę su turkiška, marokietiška ir indiška - ačiū draugams, vis parveža iš kelionių po maišeliuką, nei neklausia wub.gif hihihi.gif
Atsakyti
Rrrr.. koks oras, o dar ir taip nėra nuotaikos, reik šiandien pasižolinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 11 05, 23:11)
Aš kaip Jadzka: miksuoju vaivorykštinę su turkiška, marokietiška ir indiška - ačiū draugams, vis parveža iš kelionių po maišeliuką, nei neklausia wub.gif  hihihi.gif

Ties kuriuo vaivorykštinės atspalviu apsistojai?

QUOTE(ernesin @ 2013 11 06, 09:01)
Rrrr.. koks oras, o dar ir taip nėra nuotaikos, reik šiandien pasižolinti smile.gif

Kaip Tavo sūnelis? Mamai dabar jau turbūt duoda daugiau pamiegot? smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 11 06, 09:31)
Kaip Tavo sūnelis? Mamai dabar jau turbūt duoda daugiau pamiegot? smile.gif

Gerai, auga burbuliukas smile.gif Žinok tikrai, atsimiegosiu už visus praėjusius metus, miegam iki 9-10val thumbup.gif
Atsakyti
Nugis sveikos gyvos, mergužėlės! 4u.gif
Kas naujesnio? Žiūriu, kad avataruose katinukų padaugėjo thumbup.gif , o viena mūsų "chebros" mergina net pasikeitė vardą bigsmile.gif- šimtas metų, kaip nesusirašėm- pasiilgau visų! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ateinu jūsų pažadinti su rimtu klausimu, t.y. kaip ten su tais Khadi dažais: kas bandėt ir prie kurios spalvos apsistojot?
Nebandžiau šios chna dar niekad, o dabar prisigalvojau, kad visgi reikėtų, bet, jei gerai pamenu, tamsiai ruda Sulu plaukus lyg ir per daug buvo patamsinusi, tad dabar mąstau, kurį atspalvį čia geriau paėmus g.gif
Na, ir šiaip būtų įdomu išgirsti, kaip laikotės, kaip jūsų "ševeliūros", nuotaikos, atradimai ne chemijos srityje bei t.t. ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 vasario 2014 - 12:51
Labuks smile.gif

Atsižymiu, kad gyva, vakare parašysiu iš kompo, labai jau tingu iš mobiliako smile.gif
Atsakyti
Tai va, Selgut, Khadi nedažiau, nors gal cekava būtų, perėjau pilnai prie vaivorykštinės, maišau pusiau light ir medium, man tada labiausiai tinkantis rezultatas gaunasi.
Plaukus nurėžiau šią savaitę, pliusas, kad labai greitai auga, bet labai netvarkingai jau atrodė, nes daug priaugusių kokio 10 cm ilgio, kiti nutįsę, tai nebesuvaldomi buvo. Dabar visai patenkinta, bet reikės kokius metelius pakentėt, ko, tie naujieji pasieks padorų ilgį biggrin.gif

Ką jūs, raganaitės?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 02 15, 19:43)
Tai va, Selgut, Khadi nedažiau, nors gal cekava būtų, perėjau pilnai prie vaivorykštinės, maišau pusiau light ir medium, man tada labiausiai tinkantis rezultatas gaunasi.

Įsivaizduoju, kad mūsų plaukuosenos dabar gan panašios -aš vaivorykštinę irgi taip pat maišau smile.gif Viskas būtų OK, bet labai jau parūpo tą Khadi išbandyt ax.gif Ji gi sertifikuota, tai būtų įdomu, ar yra koks skirtumas lyginant su Rainbow.
Gal kokių gerų priemonių mūsų sausuoliams, Miaškut, naujai išbandei? 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 02 15, 20:24)
Gal kokių gerų priemonių mūsų sausuoliams, Miaškut, naujai išbandei?  4u.gif

Nieko naujo neradau, nelabai ir ieškojau. Kažkaip visai gerai atrodo plaukai, naudoju balzamą su argano aliejumi - kol kas mėgiamiausias, apipurškiu Aussie 3 minutes miracle - tiesa, jo nemačiau Lietuvoje, ir neatrodo, kad baisiai sausi. Baigsis šildymo sezonas, bus dar geriau, nes žiemą po kapišonu ar kepure tai brrr kokie plaukai pasidaro biggrin.gif
O tu ar radai ką naujo plaukams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 02 15, 21:28)
Nieko naujo neradau, nelabai ir ieškojau. Kažkaip visai gerai atrodo plaukai, naudoju balzamą su argano aliejumi - kol kas mėgiamiausias, apipurškiu Aussie 3 minutes miracle - tiesa, jo nemačiau Lietuvoje, ir neatrodo, kad baisiai sausi. Baigsis šildymo sezonas, bus dar geriau, nes žiemą po kapišonu ar kepure tai brrr kokie plaukai pasidaro biggrin.gif
O tu ar radai ką naujo plaukams? smile.gif

Tos tavo priemonės iš iherb'o? Įmesk nuorodas, jei nesunku 4u.gif
Mano plaukus labiausiai atgaivina kedrų aliejus. Kol kas nieko geresnio už jį neradau.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2014 02 15, 20:46)
Tos tavo priemonės iš iherb'o? Įmesk nuorodas, jei nesunku  4u.gif
Mano plaukus labiausiai atgaivina kedrų aliejus. Kol kas nieko geresnio už jį neradau.

Kondicionierius - iš iherb, o Aussie perku UK, man šiaip patinka tos firmos produkcija, tai vis parsivežu ką nors pabadymui.
Papildomai nesidarau jokių kaukių, netepu aliejais, tik kartą per savaitę dažau chna, o taip - šampūnas, kondicionierius ir purškalas.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 02 15, 21:55)
Kondicionierius - iš iherb, o Aussie perku UK, man šiaip patinka tos firmos produkcija, tai vis parsivežu ką nors pabadymui.
Papildomai nesidarau jokių kaukių, netepu aliejais, tik kartą per savaitę dažau chna, o taip - šampūnas, kondicionierius ir purškalas.

Kažkada gi ir aš turėjau šį kondicionierių doh.gif . Jau spėjau ir pamiršt smile.gif Neblogas, bet kažkokio ypatingo įspūdžio nepaliko. Dabar bandau Babuškos Agafijos priemones: kremus, šampūną. Atrodo neblogos.
Aš dažau rečiau nei kartą per mėnesį
Atsakyti