Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Selga @ 2013 06 28, 21:44)
Aš irgi, kaip ir Miaška, laikausi ant įvairių tamsumų rudos vaivorykštinės ir dar visokias prekybcentrines chnos rūšis bei marokietišką "damušinėju". Prie spalvos pripratau, bet tas sausumas, slinkimas ir plauko negyvumas kelia rūpestį...

Selgut, o sausumą aš suvis pamiršau... Dabar galvoju, ką naudojau pastaruosius metus: pusmetį geriu amino rūgštis va šitas, o kondicionierius kaitalioju AO ir va tokį.
Minkštesni gerokai plaukai, nei anksčiau buvo, tik nežinau, kodėl... Dažau dažnai net kas savaitę, nes greitai auga, bet nesausėja taip.
Atsakyti
Ačiū už nuorodas- reiks bandyt, nes nieko iš tų priemonių dar neturėjau. 4u.gif Man kol kas geriausiai padrėkina kedrų aliejus, bet kažkaip nebeprisiruošiu juo išsitepus po keletą valandų sėdėt - norisi visko greitai ir lengvai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 06 28, 22:19)
Ačiū už nuorodas- reiks bandyt, nes nieko iš tų priemonių dar neturėjau.  4u.gif Man kol kas geriausiai padrėkina kedrų aliejus, bet kažkaip nebeprisiruošiu juo išsitepus po keletą valandų sėdėt - norisi visko greitai ir lengvai  blush2.gif

Va va, aš aliejumi jau n metų nesitepiau - na kad nėra kada tiesiog, tai va viskas, ką naudoju - tie išvardinti ir yra. Kažkodėl papildus įtariu... bet juos jau nuo žiemos geriu, kažkaip net nepastebėjau, kada plaukai suminkštėjo, pastebėjau tik, kad žvėriškai auga bigsmile.gif
Atsakyti
Na, bus kas šį savaitgalį dažosi?
Apsižiūrėjau, kad tik light brown'as vaivorykštinės likęs pas mane, tad mąstau, ar nebus per daug šviesu, kad nesigautų, kaip visai nedažyta g.gif
Atsakyti
Aš po savaitgalio, kai karščiai atslūgs, negaliu kai taip karšta išsėdėt su tiurbanu biggrin.gif
Atsakyti
va, čia jums visoms 4u.gif
pasiilgau, tsakant blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti



Kur visos? g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olivka9 @ 2013 11 04, 14:50)
Kur visos? g.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Visų jau seniai nebėra verysad.gif , o kas dar liko surrender.gif, bus įrašytas į Raudonąją knygą book.gif scare.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 04 lapkričio 2013 - 15:12
Yra yra smile.gif

Nieko naujo tik, dažausi vaivorykštine maišyta su turkiška chna ir tiek.
Atsakyti
Aš Khadi tebenaudoju ir dar ilgai naudosiu biggrin.gif
Atsakyti
Ups, pasirodo, kad vis dar yra! bigsmile.gif Valiooo, tada! thumbup.gif
QUOTE(Jadzka @ 2013 11 04, 21:56)
Yra yra smile.gif

Nieko naujo tik, dažausi vaivorykštine maišyta su turkiška chna ir tiek.

Kuria vaivorykštine? Dark?

QUOTE(ernesin @ 2013 11 04, 22:23)
Aš Khadi tebenaudoju ir dar ilgai naudosiu biggrin.gif

O aš Khadi kažkaip dar ir nebandžiau. Ernesin, o Tu bandei vaivorykštinę? Kažin kuri tau geresnė (Khadi ar Rainbow) ir kodėl? Khadi ekologiški, ar ne?
Iš kur siuntiesi? Galvoju, gal reikėtų išbandyt, bet kurį atspalvį reikėtų imt g.gif . Sulu, jei neklystu, su jais buvo labai nusitamsinusi ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 04 lapkričio 2013 - 22:06
QUOTE(Selga @ 2013 11 04, 23:03)
O aš Khadi kažkaip dar ir nebandžiau. Ernesin, o Tu bandei vaivorykštinę? Kažin kuri tau geresnė (Khadi ar Rainbow) ir kodėl? Khadi ekologiški, ar ne?
Iš kur siuntiesi? Galvoju, gal reikėtų išbandyt, bet kurį atspalvį reikėtų imt g.gif . Sulu, jei neklystu, su jais buvo labai nusitamsinusi ...

Nesu vaivorykštinės bandžiusi, vis planavau savo pabaigusi pirkti, bet kadangi dažau tik šaknis, tai labai ilgam užtenka, pakuotė kažkur 2m, o aš va paskutinę dar tik pradėjau rolleyes.gif Pirkau tada čia šią spalvą, jie ekologiški, sertifikuoti, labai gundausi jų šampūnus ir kitas priemones išbandyti, dabar jau siųsčiausi iš violey, mačiau net Lietuvoj prekiauja smile.gif
Atsakyti