Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Selga @ 2013 06 27, 13:29)
Taip, šiemet streso buvo per akis...

4u.gif
Atsakyti
Laba vakarėli smile.gif

Wuo, tema atgijo smile.gif

Selgut, nebelankau jogos. Ta kur man patiko - miesto centre ir nelabai patogu man dabar. O kitur... na nelabai noriu.

Plaukai ir pas mane išslinko ir ataugo ir vėl atauginėja smile.gif

Atsakyti
Ai, susivėlė dabar mintys su ta joga visai paskaičius apie jogos ir krikščionybės santykį: ir traukia ir nubaido -kaip ne kaip, aš - krikščionė... doh.gif
Atsakyti
Selga, joga jogai nelygu wink.gif Susirandi sportinę jogą sporto klube ir lankai be problemų smile.gif Arba gali pabandyti kalanetiką.
Kažkada labai ieškojau atsakymo apie homeopatiją, nes jei paklausyti kai kurių kunigų egzorcistų, tai irgi blogis ir pavojus smile.gif
Atsakyti
Man kalanetika labai patinka, stengiuos į bent dvi treniruotes kas savaitę suspėt thumbup.gif
Atsakyti
Va čia jau, merginos, apie kažką nežinomą jūs kalbat- reiks pagooglint. mirksiukas.gif

Krikščionių temoj merginos man nuorodą įmetė apmąstymams, kuria ir su jumis pasidalinsiu https://www.youtube....p;v=csapF0xRUSc Šiaip galas, kai kalba pasisuka apie piktąsias dvasias, gan gąsdinantis man pasirodė unsure.gif
Atsakyti
Negaliu šiandien pažiūrėti filmuko, nes šitas kompas be garso likęs, tai pažiūrėsiu kitą dieną 4u.gif smile.gif
Bet kai kalbama apie piktąją dvasią ir apsėdimus, tai ne rankų, kojų judinimas ir ne žolės sukelia pavojų (kur jau, juk Dievas tas žoles ir sukūrė). Mistika, užkalbėjimai, meditacijos, prietarai gali kelti pavojų.
Atsakyti
Man joga visad buvo tik sportas - kvėpavimas, atsijungimas nuo minčių apie darbus, koncentracija į judesį ir kūno signalus. Ką ten antikrikščioniško galima įžvelgt? Ne daugiau, nei štangos kilnojime smile.gif
Atsakyti
Na ką, merginos, bandysiu sportuot namuose http://www.judamkartu.lt/ (gal kuri prisijungsit? smile.gif ) - pabūgau kažkaip aš tos tiesioginės jogos, nors būtent meditacija man atrodė kažkas labai super joje, ypač kai pajunti kad non-stop gyvenimo ratas užsuka tave iki beprotybės... verysad.gif
Bandysiu imtis "lengvesnio turinio" smile.gif dalykų.
Ačiū jums už jūsų mintis ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Joga man tik sportas.. As aplamai netikinti, pasedziu ir paklasau, kol jie ten tas giesmes gieda - kaip muzikytes smile.gif Ir viskas.. Antra - dievas juk tik vienas - koks skirtumas kaip jam kas meldziasi? smile.gif
Jau senai supratau, kad gyvenime reikia imti tik tai, ko tau reikia, o ko nereikia - praleisti smile.gif Nes kitaip ir siaubo filmus ziuredama gali pavirsti zudike- maniake biggrin.gif

Kokiom zolem dazotes? As nenulipu nuo vysnavos amerikoniskos.. Kai ziuriu i veidrodi - matai sviesesnius zilus, bet sesuo, grizusi ir Norvegijos po pusmecio, sklaide mano plaukus ir klause - tu nezyli? : biggrin.gif
Atsakyti
Aš miksuoju per pusę turkišką su vaivorykštine medium brown arba light brown, kartais sumiksuoju perpus abi vaivorykštines, iškart prigesina smilkinius, o tai kartą kai mostelėjau marokietiškos, tai oi kaip užsidegiau! biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi, kaip ir Miaška, laikausi ant įvairių tamsumų rudos vaivorykštinės ir dar visokias prekybcentrines chnos rūšis bei marokietišką "damušinėju". Prie spalvos pripratau, bet tas sausumas, slinkimas ir plauko negyvumas kelia rūpestį...
Atsakyti