Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Sveika 4u.gif
Troškinamės savose sultyse biggrin.gif
Aš niekada nesu lankiusi, bet mano sesei irgi labai patinka smile.gif
Atsakyti
Jogą kažkada dvejus metus lankiau, bet išėjo instruktorė, o naujas atėjo šiaip sau, tai ir baigėsi mano joga. Šiaip labai patiko. Įdomų dalyką sužinojau: kai jau išmoksti stovėt ant galvos, tai ir po kelerių metų gal atsistot - akurat, tatai tebemoku laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2013 06 26, 23:20)
Sveika 4u.gif
Troškinamės savose sultyse biggrin.gif
Aš niekada nesu lankiusi, bet mano sesei irgi labai patinka smile.gif

Kaip po gimdymo figūra pas tave, ernesin? Pas mane liko pilvukas ir nemažas, nors pati esu smulkaus kūno sudėjimo. Nesportavau, žinoma... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2013 06 27, 00:22)
Jogą kažkada dvejus metus lankiau, bet išėjo instruktorė, o naujas atėjo šiaip sau, tai ir baigėsi mano joga. Šiaip labai patiko. Įdomų dalyką sužinojau: kai jau išmoksti stovėt ant galvos, tai ir po kelerių metų gal atsistot - akurat, tatai tebemoku laugh.gif

O namie nedarei? g.gif
Va, su mažąja dabar kokių užsiėmimų radom http://www.youtube.c...4FF5A8697AF2D2C Jai irgi labai patiko biggrin.gif Sakėm, darysim kartu drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 birželio 2013 - 23:34
Nesigauna man namie sportai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 06 26, 23:32)
Kaip po gimdymo figūra pas tave, ernesin? Pas mane liko pilvukas ir nemažas, nors pati esu smulkaus kūno sudėjimo. Nesportavau, žinoma...  blush2.gif


Yra pilvukas, nors svorio numečiau net daugiau nei prieš gimdymą. bet tas pilvukas pas mane buvo ir prieš gimdymą, čia manau reikia daugiau juo pačiu užsiimti, kad presą sutvirtinti blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Miaška @ 2013 06 27, 00:51)
Nesigauna man namie sportai schmoll.gif

Nelabai tikiu, kad ir man pavyks blush2.gif , ale dabar kažkokia manija užsiliepsnojo, bet ko gero greit nuges biggrin.gif

QUOTE(ernesin @ 2013 06 27, 05:14)
Yra pilvukas, nors svorio numečiau net daugiau nei prieš gimdymą. bet tas pilvukas pas mane buvo ir prieš gimdymą, čia manau reikia daugiau juo pačiu užsiimti, kad presą sutvirtinti blush2.gif

Irgi į sporto užsiėmimus žadi vaikščiot?

Vargas, merginos, kiek plaukų nuslinko doh.gif Dar kažkiek ir liks šviečianti galvos oda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 birželio 2013 - 08:25
Selgut, o vis dar slenka, ar sustojo jau?

Man po pernykščio hormoninio slinkimo pilnutėlė galva ataugėlių, kokių 7-10 cm ilgio, susirišus plaukų negaliu nešiot, nes tuoj pasipučia tie trumpieji biggrin.gif , na bet aš ant jų nepykstu, bile ataugo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 27, 09:28)
Selgut, o vis dar slenka, ar sustojo jau?

Man po pernykščio hormoninio slinkimo pilnutėlė galva ataugėlių, kokių 7-10 cm ilgio, susirišus plaukų negaliu nešiot, nes tuoj pasipučia tie trumpieji biggrin.gif , na bet aš ant jų nepykstu, bile ataugo wub.gif

Slenka, bet gal kiek mažiau verysad.gif
Daug streso šiemet patyriau, yra sveikatos problemų, todėl ir norėtųsi jogos, kad bent kiek užmušti kvailas, dar labiau organizmą nuodijančias, mintis, bet , gaila, nieko turbūt neišeis man namų sąlygom- tam reikia susikaupimo, o ne išdykaujančių vaikų kompanijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 27 birželio 2013 - 08:46
Aš sportavau namie, kol vaikai maži buvo, bet ne jogą - o dukrikės šalimais ritinėdavosi, bandydamos pakartot biggrin.gif
Vis geriau negu nieko.
Dabar tai be sporto neįsivaizduoju gyvenimo, na ir be kasdienio lėkimo dviračiu arba jei tam netinkamas oras - tada ėjimo pėstute. Žiemą per dieną nupėdinu 8-10 km, vasarą, žinoma, dviratukas mano draugas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 27, 09:50)
Aš sportavau namie, kol vaikai maži buvo, bet ne jogą - o dukrikės šalimais ritinėdavosi, bandydamos pakartot biggrin.gif
Vis geriau negu nieko.
Dabar tai be sporto neįsivaizduoju gyvenimo, na ir be kasdienio lėkimo dviračiu arba jei tam netinkamas oras - tada ėjimo pėstute. Žiemą per dieną nupėdinu 8-10 km, vasarą, žinoma, dviratukas mano draugas... wub.gif

Skamba šauniai 4u.gif
Pas mane dabar vaikščiojimas visur po 100 metrų gaunasi- visur važiuoju mašina, namuose prasėdžiu didžiąją dalį prie kompo- ko iš to gero tikėtis, todėl ir noriu kažką pakeist, tik abejoju savo valia, nes jos visada visur man trūksta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 06 27, 09:24)
Irgi į sporto užsiėmimus žadi vaikščiot?

Vargas, merginos, kiek plaukų nuslinko  doh.gif Dar kažkiek ir liks šviečianti galvos oda  unsure.gif

Ne, tiesiog reiktų namie užsiimt smile.gif

Nuo ko Selgut, gal stresavai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2013 06 27, 11:16)
Nuo ko Selgut, gal stresavai? rolleyes.gif

Taip, šiemet streso buvo per akis...
Atsakyti