Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(ernesin @ 2013 05 26, 18:45)
Ačiū oro_buckis.gif
Ten ta Dark brown, kur tokios baltose dėžutėse jau paruošta būna? Ji be jokių priedų, ta prasme natūrali? rolleyes.gif

Miltukai ten, kaip ir visos chna rūšys ir kvepia taip pat, tik dažo stebuklingai - jokios ryžumos bigsmile.gif Rašo, kad sudėtyje tik žolės, bet ji nėra sertifikuota. Žiluosius kanda taip pat, kaip ir kitos chnos rūšys, tad ir užkibom ant tos rudos chnos dauguma...
Dark brown'as gaunasi labai tamsi, beveik juoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 05 26, 18:13)
Miltukai ten, kaip ir visos chna rūšys ir kvepia taip pat, tik dažo stebuklingai - jokios ryžumos  bigsmile.gif Rašo, kad sudėtyje tik žolės, bet ji nėra sertifikuota. Žiluosius kanda taip pat, kaip ir kitos chnos rūšys, tad ir užkibom ant tos rudos chnos dauguma...
Dark brown'as gaunasi labai tamsi, beveik juoda  4u.gif

O kokia tu dažaisi, Brown? Ir ar tik šaknis, ar kaskart visą plauką? Nesausina? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2013 05 26, 19:51)
O kokia tu dažaisi, Brown? Ir ar tik šaknis, ar kaskart visą plauką? Nesausina? mirksiukas.gif

Dažiau su visom brown: šviesiąja, vidutine ir tamsiąja. Optimaliausia man vidutinio rudumo. Tamsioji- labai tamsi,beveik juoda; šviesioji - panaši į karamelinę. Jas galima maišyti tarpusavyje arba su kita chna. Paskutinį kartą maišiau dalį vidutinio tamsumo su dalimi šviesiosios.
Tamsioji man patiko tuo, kad padėjo sunaikinti mūsų prekybcentrinės chnos likučius (kurių dar nemažai turėjau) užmušdama jos ryžumą/raudonumą net dedant Rainbow dark brown'o nedidelį kiekį. Bet šiaip tai ji tamsi, ją patarčiau maišyti su kita chna, kad plaukai labai nenutamsėtų.
Dažau beveik visad tik šaknis, bet nedidelę masės liekaną sutepu ir per visą ilgį, kad spalva kiek pagyvėtų. Sausina tiek pat kiek ir kitos chnos rūšys (bent jau man). mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 26 gegužės 2013 - 19:54
Ačiū Selga už išsamų aprašymą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Dažau tuo pat principu kaip ir Selga: arba maišau pusiau light su medium brown, arba imu bet kurią jų ir maišau su likučiais turkiškos ar marokietiškos. Dažo puikiai, sausumo labai didelio kaip ir nėr smile.gif

Kaip užsilaikę, raganaitės? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 05 26, 21:42)
Kaip užsilaikę, raganaitės? smile.gif

Prastai: darbų tiek, kiek nemačiau per pastaruosius 10metų, sloga, depresija ir begalinis pasyvaus poilsio troškimas...
Žinot, o aš kažkaip pasigendu Kicės- dingo ir nebeateina į temą pasigirt širdžiai mielais raudonais savo plaukų atspalviais g.gif unsure.gif
Atsakyti
Darbų ir pas mane juodai, bet sveikata laiko, tai kaip nors. Mažikė baigia vidurinę, tai visas rūpestis apie tai: kaip išlaikys, ar užteks balų, ar nepervargs… Jei viskas pavyks, po kelių mėnesių liksim dviese su vyresnėle smile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif Kas žolinasi su manimi ? smile.gif

Gal kas bantėt Lush chna ?
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 06 09, 18:43)
Labas vakarėlis smile.gif Kas žolinasi su manimi ? smile.gif

Gal kas bantėt Lush chna ?

laugh.gif
Tiesa - jau išsiskalavau. Tradiciškai makalavau pusę light vaivorykštinės ir pusę turkiškos.

Lush man per brangi susirodė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 06 09, 21:43)
laugh.gif
Tiesa - jau išsiskalavau. Tradiciškai makalavau pusę light vaivorykštinės ir pusę turkiškos.

Lush man per brangi susirodė  schmoll.gif


Aš irgi jau išsiskalavau smile.gif Paprastuoju būdu medium brown. Ale galvoju gal kažką atnaujinti biški : Norisi biški daugiau sodrumo kažkokio g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 06 09, 22:37)
Aš irgi jau išsiskalavau smile.gif Paprastuoju būdu medium brown. Ale galvoju gal kažką atnaujinti biški : Norisi biški daugiau sodrumo kažkokio g.gif:

O aš net kiek nusigandau: padauginau turkiškos ir vėl užsiliepsnojo smilkiniai! doh.gif biggrin.gif
Teks "gesinti" vaivorykštine per kitą dažymą.
Atsakyti
Sveikos gyvos, mergužėlės 4u.gif
Na, ką veikiat, kad taip tyliai gyvenam? smile.gif
Aš nuo šiandien atostogauju thumbup.gif
Sumąsčiau, kad noriu užsiiminėti joga blush2.gif Nežinau, kaip ilgai ta mintis mane valdys, bet dabar tiesiog persekioja. Gaila, kad pas mus miestelyje nėra jokios jogos grupės ir sunkiai įsivaizduoju, nuo ko reikėtų pradėt. g.gif
Jadzka, tu vis dar "joguoji", ar jau nebe?
Atsakyti