Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Miaška @ 2013 04 03, 18:51)
Pražilot? unsure.gif

Kaip pirštu į akį biggrin.gif - išties žili plaukai akis badyti ėmė, kentėt iki savaitgalio nebegaliu doh.gif
Kaži, ar light brown'as nukąs žilumą? Kažkaip atrodo, kad tik pagels jie g.gif ar visgi galima varinio atspalvio tikėtis? g.gif Mano žilieji tokie atauginėjantys storuliai ir lyg antenos stūkso, kad net nebeišmanau, kaip tas vielines antenas paslėpus ar užmaskavus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 04 03, 18:02)
Kaip pirštu į akį  biggrin.gif  - išties žili plaukai akis badyti ėmė, kentėt iki savaitgalio nebegaliu  doh.gif
Kaži, ar light brown'as nukąs žilumą? Kažkaip atrodo, kad tik pagels jie  g.gif ar visgi galima varinio atspalvio tikėtis?  g.gif Mano žilieji tokie  atauginėjantys storuliai ir lyg antenos stūkso, kad net nebeišmanau, kaip tas vielines antenas paslėpus ar užmaskavus  doh.gif

Nukąs mirksiukas.gif , tik spalva, bent jau man, tokia netikėtai švelni gavosi. Visada nukanda.
O dėl žilų nestresuok, aš labai daug jų turiu, o va naujoji kirpėja gyrė spalvas, sakė - atrodo, kaip sruogomis brangiai dažyta laugh.gif
Atsakyti
Sveikos,
Visoms po balioną 4u.gif , kol temą ir vėl dar neuždarė biggrin.gif
Atsakyti
Buvau kyštelėjus nosį, ale kad po mano posto daugiau niekieno nekalbėta, tai ir pratylėjau… biggrin.gif
Atsakyti
Kai vaivorykštinę "įvaldėm" taip ir nustojom patarimais dalintis smile.gif
Reikėtų šiandien pasižolinti, bet kažkaip tingisi blush2.gif , bet, kai saulutė tokia skaisti patapo, teks turbūt tą tingulį užmušinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 05 06, 11:43)
Kai vaivorykštinę "įvaldėm" taip ir nustojom patarimais dalintis  smile.gif
Reikėtų šiandien pasižolinti, bet kažkaip tingisi blush2.gif , bet, kai saulutė tokia skaisti patapo, teks turbūt tą tingulį užmušinėt  biggrin.gif

As ant vaivorykstynes taip ir sedziu. Dabas parsisiunciau "red", atsibodo rudai, noriu nusiryzinti biggrin.gif Ziuresim kaip ims, jau karta tepiau, siek tiek paryskejo, manau reiks keliu kartu g.gif

Labos ax.gif
Atsakyti
O aš nusidažiau vėl marokietiška, net išsižiojau iš netikėtumo, vėl tokią ryyyyškią save pamačiusi! biggrin.gif Bet visai smagu, reikės vis retkarčiais senųjų chna pasimaliavojimui nugriebt, nes vaivorykštinė labai jau santūri smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš tebenaudoju savo khadi, tiksliau nebežinia po kokio ilgio pertraukos vėl nusidažiau smile.gif Stengsiuosi nuo šiol vėl dažninti dažymus, nes ropliukas darosi savarankiškesnis, tai gal bus lengviau ištaikyti laisvas 10min smile.gif
Vyras parvežė iš Indijos kažkokį spec aliejų plaukams gaivinti, tai nuo vakar pradėjau reguliariai prieš plovimą vėl daryti kaukes, žiūrėsiu kaip seksis, nes plaukams reikalinga atgaiva, po gimdymo labai DAUG buvo išslinkę, dabar jau apie 2-3cm ataugę tokie ežiukai, tai reikia saugoti biggrin.gif
Siūlėsi ir indiškos chna parvežt, bet kažkaip tada dvejojau, nes sakė tik gryna, t.y. ryža, o aš tokios nenaudoju, bet dabar galvoju kad galėjau bent pasižiūrėjimui užsiprašyti ax.gif

QUOTE(Selga @ 2013 05 06, 11:43)
Kai vaivorykštinę "įvaldėm" taip ir nustojom patarimais dalintis  smile.gif


Kas čia per gėris, atsilikusi aš? blush2.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis smile.gif

Jo... atradusios vaivorykštinę nustojom čia plepėt daug smile.gif Man dar ie su laiku sunkiai... Va SM po savaitės pertraukos gal atsidariau.

Aš vis dar su vaivorykštine Medium dažausi. Man liuks ta spalva, viskas su ja gerai.

Mažoji mano kaip traktorius, tai jau norisi ramybės kartais albai labai... Kol kas net minčių apie antrą vaiką doh.gif:

O su plaukais... NA ataugo nemažai man po to kai po gimdymo buvo išslinkę. O pati būklė visai gera po to kai nukirpau dažais dažytus galus, kurie dar likę buvo.

Ernesin, Dėl Indiškos CChna - tai manęs ji nesužavėjo. Kažkaip sodrumo nelabai buvo... Va Marokietiška tai kitas reikalas thumbup.gif:

Šiaip galvoju rudeniop į Maroką palėkti, tai gal ir žolės pasipirkčiau smile.gif

Miaškute, iš kur tu MArokietiškos ėmei ?
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 05 25, 17:52)
Ernesin, Dėl Indiškos CChna - tai manęs ji nesužavėjo. Kažkaip sodrumo nelabai buvo... Va Marokietiška tai kitas reikalas thumbup.gif:


Tai tada gerai, kad ir atkalbėjau ją pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2013 05 25, 14:14)
Sveikos 4u.gif
Kas čia per gėris, atsilikusi aš? blush2.gif

Sveikutė! bigsmile.gif Oi, kaip pasiilgom tavęs! 4u.gif
Po gimdymo ir aš maniau, kad plika liksiu, bet po truputį "ataugau" smile.gif
Vaivorykštinė - tai Rainbow chna iš iherb'o. Drįsčiau teigti, kad keista chna dažų rūšis (mišinys), mat turi visokių atspalvių ir ten, kur ruda, tai ruda be jokio ryžumo gaunasi. Va ant tos chnos dauguma mūsų ir "užsikabino" mirksiukas.gif

QUOTE(Jadzka @ 2013 05 25, 18:52)
Šiaip galvoju rudeniop į Maroką palėkti, tai gal ir žolės pasipirkčiau smile.gif

O aš dar turiu marokietiškos iš hennaboy, kur su Miaška kartu pirkom blush2.gif Anąkart įmaišius jos į vaivorykštinę ir, kai vėl raudonumą spalvoj pamačiau, tai vėl mečiau ją į šalį kuriam laikiui... schmoll.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 05 26, 17:18)
Sveikutė! bigsmile.gif  Oi, kaip pasiilgom tavęs!  4u.gif
Po gimdymo ir aš maniau, kad plika liksiu, bet po truputį "ataugau"  smile.gif
Vaivorykštinė - tai Rainbow chna iš iherb'o. Drįsčiau teigti, kad keista chna dažų rūšis (mišinys), mat turi visokių atspalvių ir ten, kur ruda, tai ruda be jokio ryžumo gaunasi. Va ant tos chnos dauguma mūsų ir "užsikabino" mirksiukas.gif

Ačiū oro_buckis.gif
Ten ta Dark brown, kur tokios baltose dėžutėse jau paruošta būna? Ji be jokių priedų, ta prasme natūrali? rolleyes.gif
Atsakyti