Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Miaška @ 2013 02 10, 17:49)
Jadzka, tai jau ne mano kaimynė? Kuriame rajone dabar?

O spalvą tai sunku nupasakot, tiesiog vien light tikrai nudaźo light, ypač žiliukus. O medium priduoda ryškumo ir gražios rudos.
Turiu dar sočiai turkiškos, tai vis tiek dažysiu įvairiai miksuodama su vaivorykštine, šiaip tai ji gėris, dingo ta ugninė spalva nuo žiliukų visai thumbup.gif:


Nu gerą mėnesį nebekaimynka smile.gif Fabuose dabar.
Jo, vaivorykštinė gėris. Man ana labai liuks smile.gif Tik va žiūriu, kad gal gyvesnės kiek spalvos noriu. Mažu tikrai light pabandyt g.gif: Nes dabar tiesiog ruda esu.
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 02 10, 17:26)
Nu gerą mėnesį nebekaimynka smile.gif Fabuose dabar.
Jo, vaivorykštinė gėris. Man ana labai liuks smile.gif Tik va žiūriu, kad gal gyvesnės kiek spalvos noriu. Mažu tikrai light pabandyt g.gif: Nes dabar tiesiog ruda esu.

Aiškums smile.gif
O copper nenori? Nes medium - ji irgi tiesiog ruda. Na, arba reikėtų kokią kitokią, marokietišką gal, maišyt g.gif
Atsakyti
Labs rytas smile.gif

Visos dingusios kiba nebesižolina biggrin.gif

Gal jau Lush kuri išbandėt?

Miaška, Cooper prisibijau, bo gali per ryšku būt smile.gif

Vakar parsinešiau eilinį Medium brown vaivorykštinės induką thumbup.gif:
Atsakyti
Žolinasi žolinasi, tik čia neužsuka... blush2.gif

Turiu kelis laisvadienius, tai sėdžiu su turbanu - perpus sumaišyta vaivorykštinė light brown ir turkiška smile.gif
Penktadienį einu kirptis, kirpsiuos dabar kas kelis mėnesius, noriu greičiau normalų vaizdą atgaut, nes pilna galva trumpų plaukų, o ilgieji - išretėję po slinkimo, nėra vaizdo jokio doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
Tikiuosi iš tikrųjų sveikos? aš nuo šiandienos nedarbinga- gripuoju ir aš ir vaikas verysad.gif
QUOTE(Miaška @ 2013 03 12, 17:41)
*perpus sumaišyta vaivorykštinė light brown ir turkiška smile.gif
*Penktadienį einu kirptis, kirpsiuos dabar kas kelis mėnesius, noriu greičiau normalų vaizdą atgaut, nes pilna galva trumpų plaukų, o ilgieji - išretėję po slinkimo, nėra vaizdo jokio doh.gif

*Ir kokia spalvytė gaunasi tame derinyje? Raudonos yra?
O vien light brown'u nepatiko dažyt?
*Tai jau po kirpyklos mums kokią fotkę gal inmesi? ax.gif
Atsakyti
Selgut, raudonos - nei kvapo, žiliukai gaunasi auksiniai, o likusieji - tiesiog rudi.
Bet plaukų galai mano taip ir liko tamsūs, reikia greičiau nuaugint ir nukirpt doh.gif

Fotkę gal ir įmesiu, jei bus kas nufotkina smile.gif

Sveikit 4u.gif
Mes žiemą be ligų atlaikėm smile.gif
Atsakyti
Mano galai raudoni dėl apskritai nesuvokiamų priežasčių doh.gif Kažin įmanoma turėti lygią plaukų spalvą, turint ilgus plaukus ir dažant chna? Nes man kyla įtarimas, kad ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 03 12, 23:01)
Selgut, raudonos - nei kvapo, žiliukai gaunasi auksiniai, o likusieji - tiesiog rudi.

Geras bigsmile.gif Čia taip gaunasi maišant vaivorykštinės light brown'ą/marokietišką 50X50? g.gif
Papasakosi, ar patenkinta būsi rytojaus kirpimu mirksiukas.gif Dieną kirpimui turbūt išsirinkai pačią geriausią (pagal mėnulio kalendoriaus sąrašą)? smile.gif
QUOTE(ragana @ 2013 03 13, 17:23)
Kažin įmanoma turėti lygią plaukų spalvą, turint ilgus plaukus ir dažant chna? Nes man kyla įtarimas, kad ne  verysad.gif

Man irgi atrodo, kad nelabai... g.gif
Atsakyti
Selga, kaip sveikata? 4u.gif Ar pasveikot? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragana: 15 kovo 2013 - 11:23
QUOTE(ragana @ 2013 03 15, 12:22)
Selga, kaip sveikata?  4u.gif Ar pasveikot?  4u.gif

Ačiū, jau pagaliau sveikstam 4u.gif
Visa šeima stipriai gripavom (sūnui perėjo į bronchitą), tik vienas katinas liko ligos nepakirstas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 kovo 2013 - 22:31
Kokia tyluma čia... unsure.gif

Ech, einu pirmąkart nusidažysiu su vaivorykštiniu Light Brown'u tongue.gif
Atsakyti
Aha tylu… Nesižolinat? Pražilot? unsure.gif

Selgut, kirpimu aš patenkinta, nurėžė pusę ilgio, bet nusibodo iškarpymai per visą galvą, noriu polygius ataugint, nekarpytus, dabar gal iškentėsiu kokį pusmetį nekirpusi biggrin.gif
Ir vis atauginėja naujos eilės plaukų, arba labai daug išslinkę buvo, arba labai daug užaugs mastau.gif
Atsakyti