Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

QUOTE(Selga @ 2013 02 03, 14:11)
Ar chemija dabar dažysi?  blink.gif


Planuoju nudažyti plaukus panašiausia į savo natūralią spalvą, o po to nebedažyti. blush2.gif
Dažymas kirpikloje nevilioja tikrai, nes tai vergystė kirpėjui, bet kažką daryti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2013 02 03, 13:04)
Niekur nedingsiu.  4u.gif

Nepamenu, bet rodos Jadzka dažė plaukus ant chna dažytų plaukų, įdomu, kaip jai sekėsi išimti pigmentą iš plaukų.  g.gif Dabar aktualu.


Labdiena smile.gif

Dažiau smile.gif Paskui vėl grįžau prie chna smile.gif

Jei norisi kažkiek šviesinti - tai sunkiai. Praktiškai neišsiima tas raudonas pigmentas. Jei tamsinti - tai viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadzka @ 2013 02 03, 15:01)
Labdiena smile.gif

Dažiau smile.gif Paskui vėl grįžau prie chna smile.gif

Jei norisi kažkiek šviesinti - tai sunkiai. Praktiškai neišsiima tas raudonas pigmentas. Jei tamsinti - tai viskas ok smile.gif

4u.gif

Vaje unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
As irgi prisidirbau su plaukais.Labai nusitamsinau visus plaukus per tiek metu.Mano problema kad naturali spalva beveik juoda ,o dabar daug zilu ir saknys patapo sviesesni nei visa mase,nusprendziau biski atsviesint visus plaukus.Ir kazkur vienu tonu pavyko atsviesint(su chemija aisku),bet plaukai tikrai nuvarginti atrodo,tai nezinau kiek laiko vel dabar su chna reikes gydyt savo plaukucius.
Bet problema su saknim niekur nedingo,vis vien nepaviksta per viena dazyma tamsiai ,kaip ir visi plaukai uzdazyt.
Atsakyti
Ahoi smile.gif

O aš toliau eksperimentuoju, jau tris kartus dažiau perpus sumaišiusi medium brown su light brown, labai patinka thumbup.gif
Nuo AO kondiškių labai atsigavo, suminkštėjo plaukai, tas irgi patinka thumbup.gif
Na, o geriausia naujiena - masiškai auga nauji plaukai, slinkimas liovėsi, kaip ir priklauso, po 3 mėnesių doh.gif , tai dabar surištų plaukų negaliu nešiot, pasišiaušia visi trumpieji, atrodau kaip pienė doh.gif , reikės kokį balandį vėl kirptis, kol atauginsiu tuos naujuosius...

O su chna aš jau virš 10 metų ir dar nenusibodo wub.gif
Atsakyti
Man irgi nenusibodo ir net minčių nekyla apie chemiją smile.gif Šiuo metu dažau su KN chna ir planuoju ties ja apsistoti kol kas smile.gif
Man patinka žolė wub.gif Ir mano plaukams patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Negripuojat? smile.gif
QUOTE(Miaška @ 2013 02 07, 22:48)
O aš toliau eksperimentuoju, jau tris kartus dažiau perpus sumaišiusi medium brown su light brown, labai patinka thumbup.gif
Nuo AO kondiškių labai atsigavo, suminkštėjo plaukai, tas irgi patinka thumbup.gif

Aš irgi pagalvojau, kad merginoms, kurioms taip nutamsėjo plaukai, gal reikėjo kokį light brown'ą išmėgint (bent kelissyk) g.gif
Aš nutamsėjimu skųstis negaliu: pastaruoju metu dažau su vidutinio tamsumo Rainbow ir paprastos mūsų prekybcentrinės chnos mišiniu. Užsipirkau kažkada jos labai daug, tai taip po pakelį vis "naikinu" tą perteklių (dar turiu marokietiškos nemažai, bet kažkaip pradėjau privengti jos dėl jos raudono atspalvio, tai dabar vargšelė "ilsisi ramybėje" ir net nežinau, ar dar kils noras ja dažytis, nes, kai radau Rainbow bigsmile.gif , taip ir nustūmiau ją į spintelės gilumą irnesakyk.gif ), dabartinė spalva man visai patinka, bet va tas plauko sausumas ir "gyvybės" netekimas man tikrai kelia nerimą unsure.gif
Šį savaitgalį planuoju daryt užsakymą iš iherb'o - imsiu light brown'ą, o ir šampūno su kondiku labai jau reikia.
Kadangi mūsų plaukai labai panašūs, įmesk, jei nesunku, Miaškut, nuorodėles - imsiu Tavo išbandytas priemones mirksiukas.gif 4u.gif
QUOTE(ragana @ 2013 02 07, 23:03)
Man irgi nenusibodo ir net minčių nekyla apie chemiją  smile.gif Šiuo metu dažau su KN chna ir planuoju ties ja apsistoti kol kas smile.gif
Man patinka žolė  wub.gif Ir mano plaukams patinka  smile.gif

Kaip smagu skaityti! 4u.gif
O KN - gryna chna ar būna ir žolių mišinukų pakuotės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 vasario 2013 - 09:39
QUOTE(Selga @ 2013 02 08, 09:20)
Kadangi mūsų plaukai labai panašūs, įmesk, jei nesunku, Miaškut, nuorodėles  - imsiu Tavo išbandytas priemones  mirksiukas.gif  4u.gif 

Selgut, va mano favoritai pastarojo meto:

White-Camellia - patinka labai, skalaujant plaukus, atrodo, lyg jie būtų aliejuoti, bet išdžiūvus plaukams viskas ok. Efektas pasijautė po kelių kartų, plaukai pasidarė lankstesni, minkštesni.

Honeysuckle-Rose - patiko dar labiau, pats kondicionierius labiau kaip kaukė, tirštas, kvapas švelnesnis, efektas - po pirmo karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 02 08, 12:18)
Selgut, va mano favoritai pastarojo meto:

Ačiukas 4u.gif O kokį šampūną dabar naudoji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 02 08, 22:06)
Ačiukas  4u.gif O kokį šampūną dabar naudoji? blush2.gif

Selgut, šampūnas man mažiau svarbus - juk jis tik plauna, tai tik žiūriu, kad nuo jo neniežėtų galvos oda.
Dabar kaitalioju savo pamėgtąjį Čistaja linija su BWC rozmarinų šampūnu smile.gif
Atsakyti
Laba dienelė 4u.gif

Žiūriu naujienų sektoje (pvz kvapų namų žolė smile.gif

Aš ir toliau nuobodi - Vaivorykštinė vidutinė ruda man vis dar super smile.gif

Meškut, rodos tu maišei light su medium brown. Kokia spalva gaunas ?

O daugiau... Na užsibėgiojus su reikaliukais visokiais. Pagaliau persikraustėm į kitus namus, tai dabar vėl.. .visokių tai baldų pirkimas, tai tapetų tai dar kokios paieškos, tai va ir neprisėdu prie kompo...
Atsakyti
Jadzka, tai jau ne mano kaimynė? Kuriame rajone dabar?

O spalvą tai sunku nupasakot, tiesiog vien light tikrai nudaźo light, ypač žiliukus. O medium priduoda ryškumo ir gražios rudos.
Turiu dar sočiai turkiškos, tai vis tiek dažysiu įvairiai miksuodama su vaivorykštine, šiaip tai ji gėris, dingo ta ugninė spalva nuo žiliukų visai thumbup.gif:
Atsakyti