Įkraunama...
Įkraunama...

UAB HennaGirls

Selgut, man Aubrey Organics white camelia visai nieko;) , dar kitokių AO turiu, irgi sausienai, tai iš iherb asortimento tinka labiausiai.
Beje, giovanni droguose mačiau, kaina - dviguba blink.gif
O šiaip dar man Aussie patinka, vis parsivežu iš UK.

Sulu, hennaboy mečiau, nes jie berods PVM pradėjo pliusuot, kaina išaugo…
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 01 14, 01:49)
Selgut, man Aubrey Organics white camelia visai nieko;) , dar kitokių AO turiu, irgi sausienai, tai iš iherb asortimento tinka labiausiai.
Beje, giovanni droguose mačiau, kaina - dviguba blink.gif
O šiaip dar man Aussie patinka, vis parsivežu iš UK.

Sulu, hennaboy mečiau, nes jie berods PVM pradėjo pliusuot, kaina išaugo…

Ačiukas 4u.gif , reikėtų kada Aubrėjų išbandyti, nes kol kas tik plaukų laką iš jų turėjusi esu.
Kirpėja pripažino, kad plaukai pastebimai slenka ir yra labai "pavargę" verysad.gif Patarė kokį balzamą įsigyt, lyg mano sausuoliai nebūtų jo matę doh.gif
Nežinau, reiks visgi gal kokį Kerastase išbandyt ar kažką pan... g.gif
Atsakyti
O man tikrai jau nebeslenka plaukai - vis tik, gerokai prisidirbau su ta maca, kad ją kur doh.gif , reikėjo pirma atsiliepimus internete paskaitaliot, o tada jau eksperimentuot doh.gif
Dabar plaukus iš naujo auginu, kol užaugs tas ežys, kurio dabar tik keli cm...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2013 01 18, 21:53)
reikėjo pirma atsiliepimus internete paskaitaliot, o tada jau eksperimentuot doh.gif

O tenuj buvo tokių pastebėjimų? g.gif Turiu ir aš dar jos daugiau nei puse "bonkos" smile.gif , bet mečiau į šalį irnesakyk.gif ir net nebežinau, kokia to buvo tikroji priežastis, bet manęs ji kažkaip neužkabino schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 01 18, 22:19)
O tenuj buvo tokių pastebėjimų?  g.gif Turiu ir aš dar jos daugiau nei puse "bonkos"  smile.gif , bet mečiau į šalį  irnesakyk.gif ir net nebežinau, kokia to buvo tikroji priežastis, bet manęs ji kažkaip neužkabino  schmoll.gif

Temoj - ne, nebuvo, bet paieškojau angliškai apie šalutinius efektus, ir radau doh.gif
Na, bent jau įsitikinau, kad man savo hormonus geriau palikti ramybėje biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nusprendžiau nebedažyti plaukų su žolėmis. Jau buvo toks etapas pamenu biggrin.gif peržiūrėjau senas savo fotografijas ir supratau, kad nepaisant to, kad plaukai atrodo apysveikiai, bet kažkas juose negerai. unsure.gif Noriu daugiau natūralumo, natūralesnio atspalvio. Be to, per pastaruosius dažymus labai nutamsinau plaukus, nepatinka visai schmoll.gif
Kitaip sakant, esu egzistencinėje - žolinėje krizėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulu: 01 vasario 2013 - 16:35
QUOTE(Sulu @ 2013 02 01, 17:33)
Kitaip sakant, esu egzistencinėje - žolinėje krizėje.

Liūdnos žinios, sekta - galim netekti vienos narės verysad.gif

O jei rimčiau mirksiukas.gif , jei neturėčiau žilų plaukų, manęs čia irgi nebūtų.... ax.gif Nepaisant to, kad chna ne chemija, bet mano plaukai irgi nuo jos pavargo ir neteko savo lankstumo verysad.gif
Sėkmės, Sulu, nepamiršk mūsų ir aplankyk kartas nuo karto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2013 02 01, 17:58)
Sėkmės, Sulu, nepamiršk mūsų ir aplankyk kartas nuo karto  4u.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
As uzsisakiau dabar varine (cooper), laukiu, uzsinorejau ryskesnes spalvos.
Man tuoj bus 2 metai su chna ir kazkaip neigiamo poveikio jokio nepastebu panos g.gif gal cia nuo plauku priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2013 02 01, 19:21)
drinks_cheers.gif  4u.gif
As uzsisakiau dabar varine (cooper), laukiu, uzsinorejau ryskesnes spalvos.
Man tuoj bus 2 metai su chna ir kazkaip neigiamo poveikio jokio nepastebu panos g.gif  gal cia nuo plauku priklauso g.gif

Shanule, bet tamsta FB'e labai jau tamsi patapot bigsmile.gif Nuo ko čia taip? g.gif Čia gal rainbow'o dark brown'as taip suveikė, o gal chemija kokia? smile.gif Buvai mūsų tarpe lyg ir šviesiausia, o dabar... Man labai patiko dabartinis Tavo vaizdialis wub.gif thumbup.gif Šiaip jis visada buvo čiki good.gif , na net dabar bigsmile.gif wub.gif
O kokie Tavo plaukai: prie riebesnių ar sausesnių?
Kai "pasicooperinsi", parašyk įspūdžius mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 01 vasario 2013 - 19:26
QUOTE(Selga @ 2013 02 01, 19:21)
Shanule, bet tamsta FB'e labai jau tamsi patapot  bigsmile.gif Nuo ko čia taip?  g.gif Čia gal rainbow'o dark brown'as taip suveikė, o gal chemija kokia? smile.gif Buvai mūsų tarpe lyg ir šviesiausia, o dabar... Man labai patiko dabartinis Tavo vaizdialis  wub.gif  thumbup.gif Šiaip jis visada buvo čiki good.gif , na net dabar  bigsmile.gif wub.gif 
O kokie Tavo plaukai: prie riebesnių ar sausesnių?
Kai "pasicooperinsi", parašyk įspūdžius  mirksiukas.gif  4u.gif

Tas daiktas nusiplove. Cia as nusipirkau toki gatava kazkoki chnos pagrindu misini, jau gatava kremo formoje g.gif vietineje zolineje pardeje, po 4 plovimu kazkur viskas dingo, t.y. dabar esu tokia vel vidutiniskai ruda g.gif
Mano plaukai gal prie rieseniai/normaliu g.gif
O pagal dabartini psichologini stovi uzsinorejo ryskumo, uzsisakiau cooper, pabandysiu ax.gif
Atsakyti
Niekur nedingsiu. 4u.gif

Nepamenu, bet rodos Jadzka dažė plaukus ant chna dažytų plaukų, įdomu, kaip jai sekėsi išimti pigmentą iš plaukų. g.gif Dabar aktualu.


Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2013 02 03, 13:04)
Nepamenu, bet rodos Jadzka dažė plaukus ant chna dažytų plaukų, įdomu, kaip jai sekėsi išimti pigmentą iš plaukų.  g.gif Dabar aktualu.

Ar chemija dabar dažysi? blink.gif
Atsakyti