Įkraunama...
Įkraunama...

*Nėriniai ir mezginiai Jums ir Jūsų vaikučiams *

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2012 11 30, 17:18)

cia musiske,labai grazi,aciu,matau kad visa komplektuka mezget,jeigu musu dydis,gal jis apsigyventu mano mazosios spintoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muse115 @ 2012 11 30, 17:29)
cia musiske,labai grazi,aciu,matau kad visa komplektuka mezget,jeigu musu dydis,gal jis apsigyventu mano mazosios spintoje smile.gif

ne, čia kitai mergytei visas komplektas - pirštinės, kepurė ir šalikas. Daug didesnis dydis smile.gif

Jūsų baltos pirštinės numegztos, jau įkėliau į temą (ankstesnis puslapis). Peliukai irgi nunerti. Rytoj numegsiu ir tokią su gėle (sulėtėjo truputi darbai, problemų turim doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 30 lapkričio 2012 - 16:41
QUOTE(aciai @ 2012 11 30, 17:41)
ne, čia kitai mergytei visas komplektas - pirštinės, kepurė ir šalikas. Daug didesnis dydis smile.gif

Jūsų baltos pirštinės numegztos, jau įkėliau į temą (ankstesnis puslapis). Peliukai irgi nunerti. Rytoj numegsiu ir tokią su gėle (sulėtėjo truputi darbai, problemų turim  doh.gif  )

oi,tada atsiprasau,spalva lyg ir panasi,jau galvojau,kad musiske....
Atsakyti
jūsų bus lygiai tokios pačios spalvos wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 30 lapkričio 2012 - 16:49
QUOTE(aciai @ 2012 11 30, 17:49)
jūsų bus lygiai tokios pačios spalvos wink.gif

galima irgi su lapeliais... 4u.gif ?
Papildyta:
QUOTE(muse115 @ 2012 11 30, 17:53)
galima irgi su lapeliais... 4u.gif ?

kokia butu viso komplekto kainyte ir ar numegztumete greitai... smile.gif
Atsakyti
Oho, kaip cia grazuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Villyte, ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Visai neturiu laiko kelt naujus darbus, bet pažadu pasitaisyti smile.gif

Kas ieško mezginių-nėrinių iki Kalėdų, negaiškit savo laiko - tikrai negalėsiu pagelbėti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2012 11 27, 13:16)

Sveiki. Domina štai toks darbelis. Gal galit parašyti į AŽ jo kainą ir variacijų galimybes... Ta prasme ar darote be pynių ? Man labai patinka šitas, bet norisi ir gobtuvo... http://public.fotki....ms/012-jpg.html
Atsakyti