Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(F12 @ 2008 08 23, 18:07)
Gal ir man riektų imti  nuo '99 , tik bijau, kad nebūtų labai nudrožta, sutvarkyta pardavimui ,o paskui subyrės, su didele rida, gal jūs parduodat? g.gif  ax.gif
juokauju.Bandysiu ieškoti, dar neskubiai reikia, tai lauksiu tinkamo momento smile.gif


Na zinokit tiesiog mums pasiseke, automobiliukas idealus, tikrai nenudrozta, automobili zmones tvarke tikrai kaip sau, o ne pardavimui smile.gif na nera tiesiog prie ko prikibti, tai kolkas tikrai nenoreciau i jokia kita masinyte keisti saviskes rolleyes.gif o siaip kaip jau minejau-ilgai saviskes ieskojom, bet patikekit kokios jos visos buvo doh.gif nuosirdziai sakau, gal ziurejom kokiu 20 masiniuku - ir visi kaip siaubai vazinejantys blink.gif siaip jei labai automobiliuose nenusimanytum (cia kaip as biggrin.gif ) tai buciau pati pirma ziureta masiniuka nusiprkus blush2.gif atrodo grazi masinyte, bet kaip nusimanantis automobiliuose paziurejo-pasake, kad ten tikras lavonas, tai va.. ax.gif dauguma pardavimui patvarko, galvoja pirkejai nepastebes... tai va, atidziai apziurekit visa masiniuka pirkdamas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(PERLEN @ 2008 08 23, 20:22)
Sveikos 4u.gif Ir mano 1999 pabaigos ir 1,4l ax.gif ,pirkau prieš 2 metus,mokėjau 12 000,bet buvo su variklio defektu verysad.gif ,pravažiavęs 90 000 tik,nes prancūzai tokių defektų nebetaiso,remontas kainavo apie 2000 lt,dar plius kilimuklai,valytuvai,vieno kalpoko trūko,tepalų keitimas ir t.t.,nusipirkus bet kokį mašiniuką,apie 2000 reikia dar turėt rezervui mastau.gif


Na ne visus masiniukus nusipirkus reikia toki rezerva tureti ax.gif maniskis buvo su naujom vasarinem padangom ir lietais diskais, naujom zieminem padangom, mp3 grotuvu, aparatura ir pan, net tepalai buvo pakeisti pries pardavima smile.gif nusipirkus automobiliuka, reikejo tik nusipirkti 70 zenkla ir kvapuka lotuliukas.gif tiai va ax.gif
Atsakyti
Ech...aš taip pat nelabai išmanau, na nežinau kaip čia bus dabar smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 24, 12:06)
Ech...aš taip pat nelabai išmanau, na nežinau kaip čia bus dabar smile.gif g.gif


Tai gal koki pazystama turi, kuris nusimano tokiuose dalykuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 08 24, 12:35)
Tai gal koki pazystama turi, kuris nusimano tokiuose dalykuose? 4u.gif

Na tikriausiai taip ir darysiu ,kad bandysiu per pažįstamus ieškotis arba važiuoti ir rinktis kartu su gerai išmanančiu draugu, kad neapsigaučiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 24, 14:28)
Na tikriausiai  taip ir darysiu ,kad bandysiu per pažįstamus ieškotis arba važiuoti ir rinktis kartu su gerai išmanančiu draugu, kad neapsigaučiau smile.gif


Linkiu surasti geriausia automobiliuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 08 24, 14:33)
Linkiu surasti geriausia automobiliuka  4u.gif

Dėkuj dėkuj už gerus linkėjimus, stenksimės smile.gif gal parašysiu kaip sekės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 24, 21:39)
Dėkuj dėkuj už gerus linkėjimus, stenksimės smile.gif gal parašysiu kaip sekės smile.gif


Butinai parasyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 08 24, 10:30)
Na zinokit tiesiog mums pasiseke, automobiliukas idealus, tikrai nenudrozta, automobili zmones tvarke tikrai kaip sau, o ne pardavimui smile.gif  na nera tiesiog prie ko prikibti.
Na ne visus masiniukus nusipirkus reikia toki rezerva tureti  ax.gif  maniskis buvo su naujom vasarinem padangom ir lietais diskais, naujom zieminem padangom, mp3 grotuvu, aparatura ir pan, net tepalai buvo pakeisti pries pardavima  smile.gif nusipirkus automobiliuka, reikejo tik nusipirkti 70 zenkla ir kvapuka  lotuliukas.gif tiai va  ax.gif

drinks_cheers.gif Jeigu žmogus perka sau ir paskui sugalvoja parduoti,aišku,kad jis neišims nei kilimiukų,nei nuims lietiakus,nes jam jų nebereikės ax.gif Bus laikas,kai aš sąvają parduosiu,tai irgi atiduosiu visas padangas ir viską,ką dapirkau,nes man irgi nebereikės,tai kažkas irgi džiaugsis nusipirkęs gerą nenudrožtą mašiniuką verysad.gif ,o perpardavėjai abejoju ar keičia tepalus ir padangas g.gif
Papildyta:
QUOTE(F12 @ 2008 08 24, 22:39)
Dėkuj dėkuj už gerus linkėjimus, stenksimės smile.gif gal parašysiu kaip sekės smile.gif

Ne gal,o būtinai reikės parašyt mirksiukas.gif ,o va ką radau kaip tik Klaipėdoj ax.gif
http://www.skelbiu.lt/4330275.html ,tik man durų per mažai būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 08 25, 18:40)
drinks_cheers.gif Jeigu žmogus perka sau ir paskui sugalvoja parduoti,aišku,kad jis neišims nei kilimiukų,nei nuims lietiakus,nes jam jų nebereikės  ax.gif Bus laikas,kai aš sąvają parduosiu,tai irgi atiduosiu visas padangas ir viską,ką dapirkau,nes man irgi nebereikės,tai kažkas irgi džiaugsis nusipirkęs gerą nenudrožtą mašiniuką  verysad.gif ,o perpardavėjai abejoju ar keičia tepalus ir padangas  g.gif
Papildyta:

Ne gal,o būtinai reikės parašyt mirksiukas.gif ,o va ką radau kaip tik Klaipėdoj  ax.gif
http://www.skelbiu.lt/4330275.html  ,tik man  durų per mažai būtų blush2.gif


Niu grazute bigsmile.gif siaip autopliuse ziurejau-tai irgi nemazai yra rolleyes.gif bet kai sau ieskojau-tai vienas kitas naujas skelbimas pasirodydavo.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rasa*: 25 rugpjūčio 2008 - 17:48
QUOTE(*rasa* @ 2008 08 25, 19:47)
Niu grazute  bigsmile.gif  siaip autopliuse ziurejau-tai irgi nemazai yra rolleyes.gif  bet kai sau ieskojau-tai vienas kitas naujas skelbimas pasirodydavo.. unsure.gif

O aš savosios net neiškojau hihihi.gif ,atvažiavom į turgų šiaip pasidairyt ir pamačiau ją wub.gif ,sukom sukom ratus ir vis sugryždavom prie jos wub.gif ,nors norėjau kitokios ir buvo,bet senesnių metų ir nebebūtų likę ant pribombasų blush2.gif ,bet nesigailiu irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 08 25, 19:04)
O aš savosios net neiškojau  hihihi.gif ,atvažiavom į turgų šiaip pasidairyt ir pamačiau ją  wub.gif ,sukom sukom ratus ir vis sugryždavom prie jos  wub.gif ,nors norėjau kitokios ir buvo,bet senesnių metų ir nebebūtų likę ant pribombasų  blush2.gif ,bet nesigailiu  irnesakyk.gif


Svarbu tinka ir patinka masiniukas bigsmile.gif pas man tai ilgos paieskos buvo.... doh.gif galvojau niekad nerasiu masinytes.... doh.gif doh.gif doh.gif bet po ilgu ieskojimu-pasiseke ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=*rasa*,2008 08 25, 18:47]

biggrin.gif visai toks kaip pas mane wub.gif tik pas mane spalvyte tamsesne..bet jau toks perliukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiksius: 29 rugpjūčio 2008 - 22:23