Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

Mano pirma masina buva pezukas thumbup.gif bet va dabar jau gal puse metu su audi A4 vazineju, tai nera ko lyginti su pezuku schmoll.gif bet kaip sakoma prie gero greit priprantama, o kol tai buvo pirmas masiniukas tai buvo liux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurikee @ 2008 08 21, 23:47)
Mano pirma masina buva pezukas thumbup.gif  bet va dabar jau gal puse metu su audi A4 vazineju, tai nera ko lyginti su pezuku schmoll.gif bet kaip sakoma prie gero greit priprantama, o kol tai buvo pirmas masiniukas tai buvo liux 4u.gif


Na bent jau maniskis pezukas, galetu labiau "traukti" biggrin.gif na bet mieste-tai pats tas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 08 21, 21:23)
Manau ir vaikinams tokios masinytes tinka  mirksiukas.gif Juk jos tokios jaunatviskos (niu bent jau cia mano nuomone)  ax.gif Na neteko daugiau nei 120 vaziuoti vilniaus mieste, tai net neisivaizduoju kas tau didelis greitis  g.gif  biggrin.gif bet siaip stabili, labai manevringa, niu liux  thumbup.gif

Aš tokį greiti ir turiu omeny, nes teks važinėtis automagistralėmis tai 130 max nepažeidžiant, norisi stabilumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 22, 09:18)
Aš tokį greiti ir turiu omeny, nes teks važinėtis automagistralėmis tai 130 max nepažeidžiant, norisi stabilumo smile.gif



O kokiu varikliu nori noretum pezuko? smile.gif sakau, mano 1.9 - tai gal ir noretusi truputi galingesnio ax.gif taciau kai tik mieste vazineju-tai man liux - o svarbiausia ekonomiskas masiniukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 08 22, 09:22)
O kokiu varikliu nori noretum pezuko? smile.gif sakau, mano 1.9 - tai gal ir noretusi truputi galingesnio  ax.gif taciau kai tik mieste vazineju-tai man liux - o svarbiausia ekonomiskas masiniukas  thumbup.gif

Ekonomiškas automobilis, būsimam studentui labai svarbu smile.gif Norėčiau aišku ne mažesnio 2.0, bet nemačiau tokių, na bet gal užteks ir 1.9, daug mačiau 1.9 ir 1.4, bet tokio litražo nenoriu.Dar aišku norėtųsi juodo, kadangi kiti šiek tiek tikrai moteriški atrodo.Na bandysiu ieškoti, turbūt už 14 tūkst. įmanoma normalią nupirkti 2002-2004 metų?
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 22, 17:31)
Ekonomiškas automobilis, būsimam studentui labai svarbu smile.gif Norėčiau aišku ne mažesnio 2.0, bet nemačiau tokių, na bet gal užteks ir 1.9, daug mačiau 1.9 ir 1.4, bet tokio litražo nenoriu.Dar aišku norėtųsi juodo, kadangi kiti šiek tiek tikrai moteriški atrodo.Na bandysiu ieškoti, turbūt už 14 tūkst. įmanoma normalią nupirkti 2002-2004 metų?


Tai juk yra ir 2.0 litru smile.gif na uz tokia kaina tokiu metu abejoju ar gera nusipirksi tongue.gif niu nezinau, ieskok, gal rasi smile.gif
Atsakyti
O jūs pirkot kada ir kokių duomenų pežiuką?
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 23, 16:55)
O jūs pirkot kada ir kokių duomenų  pežiuką?


Mano 1.9, dyzelis, nors 99 metu, taciau jis "perdarytas" lyg butu 2004 metu ax.gif tai sumokejom 13300 lt. Stovis automobilio idealus, su visais privalumais smile.gif pirkome birzelio viduryje rolleyes.gif aisku, pasakysit tokiu metu galima ir uz 10000 lt paimti, taciau sakau, tokio, koki turiu as- niekas neturi biggrin.gif siaip tikrai nemazai laiko ieskojom masiniuko, nes visi "pagyvene" buvo... nei vieno neradom, kuris nebutu dauztas praeityje... tiai va 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man riektų imti nuo '99 , tik bijau, kad nebūtų labai nudrožta, sutvarkyta pardavimui ,o paskui subyrės, su didele rida, gal jūs parduodat? g.gif ax.gif
juokauju.Bandysiu ieškoti, dar neskubiai reikia, tai lauksiu tinkamo momento smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 23, 19:07)
Gal ir man riektų imti  nuo '99 , tik bijau, kad nebūtų labai nudrožta, sutvarkyta pardavimui ,o paskui subyrės, su didele rida, gal jūs parduodat? g.gif  ax.gif
juokauju.Bandysiu ieškoti, dar neskubiai reikia, tai lauksiu tinkamo momento smile.gif

Sveikos 4u.gif Ir mano 1999 pabaigos ir 1,4l ax.gif ,pirkau prieš 2 metus,mokėjau 12 000,bet buvo su variklio defektu verysad.gif ,pravažiavęs 90 000 tik,nes prancūzai tokių defektų nebetaiso,remontas kainavo apie 2000 lt,dar plius kilimuklai,valytuvai,vieno kalpoko trūko,tepalų keitimas ir t.t.,nusipirkus bet kokį mašiniuką,apie 2000 reikia dar turėt rezervui mastau.gif
Atsakyti
Ir dabar jokių problemų po remonto?
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 23, 22:20)
Ir dabar jokių problemų po remonto?

Po 2m. atsirado vėl problama su skale,reikės keist,nauja kainuoja apie 1000lt. doh.gif ,naudota tik 150 lt.,sevize sakė,gal kokias 3 esam pardavę naujas,kiti ieškosi naudotų.Reiks ir man ieškotis,nes apsukos normalios,o rodo nesąmones,su raktu galima jas vėl padaryt normaliom,bet man patinka,kai viskas tvarkinga,nes anksčiau ar vėliau,visvien reiks keist,nes ir važiavimo dabar mažiau. g.gif
Atsakyti