Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

O man nepavydetina situacija sestadieni ivyko... verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif ivaziavo kazkoks lochas man i gala... gun_bandana.gif gun_bandana.gif bash.gif bash.gif bash.gif gun_rifle.gif vaziuoju siandien i draudima...
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 07 09, 07:17)
O man nepavydetina situacija sestadieni ivyko... verysad.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif ivaziavo kazkoks lochas man i gala... gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  bash.gif  bash.gif  bash.gif  gun_rifle.gif vaziuoju siandien i draudima...



console.gif oi kaip as pati tokiu situaciju bijau, siaubas ..tas mano kalpokas palyginus su situo tai nulis..dar ne viena pamesiu
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 07 09, 11:56)
console.gif oi kaip as pati tokiu situaciju bijau, siaubas ..tas mano kalpokas palyginus su situo tai nulis..dar ne viena pamesiu


Aga.. Kazkaip pikta, kai stovi prie raudono sviesoforo ir tik jauti, ir girdi kaip i gala isirezia... verysad.gif gun_rifle.gif Pasiteisinimas buvo: as labai skubejau... blyn lochas.... pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 07 08, 22:57)
verysad.gif  o as pameciau savo peziuko viena kalpoka..et... cray.gif
kaip dabar negraziai vienas soniukas atrodo  cry.gif 
nors jie ten ir laikosi tik ant garbes zodzio, pirsta uzkisau ir lengvai nuemiau, tai menka duobute ar krestelejimas ir krenta jie...bet vis tiek baisiai gaila  cray.gif

juk yra specialus uzverztukai. kainuoja po 50 cnt vienas. ju reikia po 2 ant vieno kalpoko. prakisi , uzverzi ir laiko liuksiskai wink.gif
Atsakyti
Aš jau mėnesį važinėju su Pežuku, kolkas viskas thumbup.gif , ypač patinka kuro sąnaudos labai jau ekonomiškas mašiniukas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mersi @ 2008 07 18, 21:09)
Aš jau mėnesį važinėju su Pežuku, kolkas viskas  thumbup.gif , ypač patinka kuro sąnaudos labai jau ekonomiškas mašiniukas thumbup.gif  thumbup.gif

Tai smagu!

O koki turi? Metai/variklio turis/degalai? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
2002 metai, variklis 1,9, dyzelis, 100 km -nepilnai 5 litrai thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif Ir aš labai noriu pežuko kokių 2004 metų, bet vis nesiseka surast , jei tik atrandu, paskambinu, jau būna parduotas doh.gif
Atsakyti
Graži prancūziška mašinytė, pasidomėk pas vyrus ir viskas bus aišku, o šiaip tai minusas, kad super maža...
Atsakyti
QUOTE(mersi @ 2008 07 25, 19:00)
2002 metai, variklis 1,9, dyzelis, 100 km -nepilnai 5 litrai thumbup.gif



Pas man taip pat 1.9, dyzelis, tai uzpilu degalu ir pamirstu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai sakot, kad moteriška mašina, jaunam vaikinui nelabai tiktų?O dideliu greičiu važiuojant autostrada ji patikima, stabili?Nes iš išorės nelabai atrodo, gan mažytė.
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2008 08 21, 12:19)
Tai sakot, kad moteriška mašina, jaunam vaikinui nelabai tiktų?O dideliu greičiu važiuojant autostrada ji patikima, stabili?Nes iš išorės nelabai atrodo, gan mažytė.



Manau ir vaikinams tokios masinytes tinka mirksiukas.gif Juk jos tokios jaunatviskos (niu bent jau cia mano nuomone) ax.gif Na neteko daugiau nei 120 vaziuoti vilniaus mieste, tai net neisivaizduoju kas tau didelis greitis g.gif biggrin.gif bet siaip stabili, labai manevringa, niu liux thumbup.gif
Atsakyti