Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

Sveikos PEŽIUKŲ turėtojos ir norėtojos 4u.gif ,aš turiu jau 2 metus 1999 pabaigos 1,4l ,pirkau su variklio defektu,bet sutaisyta iškart buvo,važiuoju daug,manoji ima apie 5 l,nes įsipilu pilną baką ir thumbup.gif ,bet man ji buvo keistai mažutė iš po džipuko,kai nusipirkau ir įsėdau,nieko nematau doh.gif ,galvojau,kam aš ją pirkau fool.gif bet pora dienų ir pripratau thumbup.gif ,kol kas nieko nedariau,nes rida tik 95 000 km.,bet turim pažystamą meistriuką,kuris visas prancūziškas keikia ir manajam vis kartoja,kad aš ją greičiau parduočiau,kol dar nieko rimto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 06 23, 13:03)
Sveikos PEŽIUKŲ turėtojos ir norėtojos  4u.gif ,aš turiu jau 2 metus 1999 pabaigos 1,4l ,pirkau su variklio defektu,bet sutaisyta iškart buvo,važiuoju daug,manoji ima apie 5 l,nes įsipilu pilną baką ir  thumbup.gif ,bet man ji buvo keistai mažutė iš po džipuko,kai nusipirkau ir įsėdau,nieko nematau doh.gif ,galvojau,kam aš ją pirkau  fool.gif bet pora dienų ir pripratau thumbup.gif ,kol kas nieko nedariau,nes rida tik 95 000 km.,bet turim pažystamą meistriuką,kuris visas prancūziškas keikia ir manajam vis kartoja,kad aš ją greičiau parduočiau,kol dar nieko rimto  verysad.gif


PERLEN, tavoji matyt dyzeline, kad tiek mazai valgo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2008 06 23, 20:46)
PERLEN, tavoji matyt dyzeline, kad tiek mazai valgo?  mirksiukas.gif

Ne,benzinas ax.gif ,ką ji tokia mažutė gali daug suvalgyt hihihi.gif na kaip pavyzdys,tai iš Saulės miesto važiavau į Vilnių ir atgal, gryžau per Kauną,sunaudojau 25l benzinuko thumbup.gif
Atsakyti
planuoju pirkti mazesni automobili. sirdis linksta vistiek prie prancuzu.... turejau 3 Citroenus (turiu viena is ju dar ir dabar. C5 universalas), bet norisi mazesnio...
galvoju apie Peugeot 206. kas turit gal galit pasakyti i ka labiausia reikia kreipti demesi perkant? silpniausia vieta? geriau benzinas ar dyzelis?
Atsakyti
QUOTE(kamala666 @ 2008 06 27, 15:22)
planuoju pirkti mazesni automobili. sirdis linksta vistiek prie prancuzu.... turejau 3 Citroenus (turiu viena is ju dar ir dabar. C5 universalas), bet norisi mazesnio...
galvoju apie Peugeot 206. kas turit gal galit pasakyti i ka labiausia reikia kreipti demesi perkant? silpniausia vieta? geriau benzinas ar dyzelis?

apskritai detales brangios doh.gif kai kurie meistrai net taisyti nenori, keiciau variklio dirzeli, tai keli iskart atmete, kad pezukas! nu pasitaiko ciudu doh.gif o konkrecios silpnos vietos gal nuo pacios masinytes priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamala666 @ 2008 06 27, 17:22)
planuoju pirkti mazesni automobili. sirdis linksta vistiek prie prancuzu.... turejau 3 Citroenus (turiu viena is ju dar ir dabar. C5 universalas), bet norisi mazesnio...
galvoju apie Peugeot 206. kas turit gal galit pasakyti i ka labiausia reikia kreipti demesi perkant? silpniausia vieta? geriau benzinas ar dyzelis?



Na siaip kai pati ieskojau-tai beveik visos maisnytes buvo kaip vazinejantys lavonai... apdauzytos, apipuvusios... doh.gif nors ir keliu metu senumo... pati ieskojau apie 1.5 men, tai vos ne kiekviena diena vaziuodavom apziurineti masiniuku... tai sakau vaizdelis nekoks.. zinoma kitas reikalas-jei pirksi is salono biggrin.gif niu bent jau mano patirtis buvo tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2008 06 28, 00:44)
apskritai detales brangios  doh.gif kai kurie meistrai net taisyti nenori, keiciau variklio dirzeli, tai keli iskart atmete, kad pezukas! nu pasitaiko ciudu  doh.gif o konkrecios silpnos vietos gal nuo pacios masinytes priklauso  g.gif

as to dalyko nebijau jau ,kad meistrai nenori taisyti, nes Citroenu tai isviso visi baidosi. Klaipedoj tik du tetaiso. o jei dar kas su elektronika budavo tai isviso gali pats zmogus pradet tvarkytis smile.gif bet tai prideda zavesio smile.gif nemegstu tu tautomobiliu, nes vien del vagystes pagalvojant... kiek prancuzu , o kiek vokieciu auto pavogia per para... yra skirtumas...
as esu nusiziurejusi viena 206 , bet paskui pasiziurejau Citroen Saxo ir... sirdis labiau linksta prie citriuko unsure.gif unsure.gif
noreciau issigydyti ta citroliga, bet vargiai pavyks turbut sad.gif
Atsakyti
O aš savo pežuką nusipirkau visai netikėtai ax.gif ,atvažiavom į turgų šiaip pasidairyt ir pamačiau ant tralo ir iškart kažkaip įsimylėjau wub.gif ,apžiūrėjom su savuoju,o kaip tokios niekada neturėjus,tai signalas man neveikė,bet pasirodo jį išvis kažkas buvo išėmęs g.gif ,tai palikom rankpinigių,o po turgaus man jį atvežė į namus thumbup.gif ,nei supuvęs,nei daug pravažiavęs,tik kažkaip įdomiai įlenktas sparnas buvo doh.gif ,kaip su kokiu kamuoliu įvartis įmuštas doh.gif ,nežinau kaip taip sugebėt reikėjo ir apibūdint kaip kitaip nežinau doh.gif ,šiaip tai thumbup.gif ,o dėl meistrų,tai yra PEŽO centrai,ten taiso mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif Aš ir vairuoju ši mašiniuka, man labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
verysad.gif o as pameciau savo peziuko viena kalpoka..et... cray.gif
kaip dabar negraziai vienas soniukas atrodo cry.gif
nors jie ten ir laikosi tik ant garbes zodzio, pirsta uzkisau ir lengvai nuemiau, tai menka duobute ar krestelejimas ir krenta jie...bet vis tiek baisiai gaila cray.gif
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 07 08, 22:57)
verysad.gif  o as pameciau savo peziuko viena kalpoka..et... cray.gif
kaip dabar negraziai vienas soniukas atrodo  cry.gif 
nors jie ten ir laikosi tik ant garbes zodzio, pirsta uzkisau ir lengvai nuemiau, tai menka duobute ar krestelejimas ir krenta jie...bet vis tiek baisiai gaila  cray.gif


Nu man atrodo kad geriau jie turetu laikytis, juk kai dedi tai taip reikia padauzyt dar, kad ilystu ir uzsitvirtintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 07 08, 21:57)
verysad.gif  o as pameciau savo peziuko viena kalpoka..et... cray.gif
kaip dabar negraziai vienas soniukas atrodo  cry.gif 
nors jie ten ir laikosi tik ant garbes zodzio, pirsta uzkisau ir lengvai nuemiau, tai menka duobute ar krestelejimas ir krenta jie...bet vis tiek baisiai gaila  cray.gif

pametei tai pametei, o man nuvoge doh.gif net ne pirmos jaunystes buvo, ateinu viena grazu ryta - net aiktelejau, ot vagisiai, kad jiems pirstai nudziutu blink.gif teko pirkti paprastus, neorginalius - kam kazkam padovanoti...nors nuvoge ir tuos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 07 08, 22:04)
Nu man atrodo kad geriau jie turetu laikytis, juk kai dedi tai taip reikia padauzyt dar, kad ilystu ir uzsitvirtintu  4u.gif

gi buna specialiu laikykliu, tikrai ne kazi kiek kainuoja, o kartais ir nuo vagiu apsaugo
Atsakyti