Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

straipsniukas
Atsakyti
aš planuoju pirktis pegeout206, bet jų automatų nėra dyzeliukų turguje pirkti, noriu paklaust gal turit benzininę ir kokios kuro sąnaudos?
Atsakyti
QUOTE(Gintare=) @ 2008 04 21, 22:40)
aš planuoju pirktis pegeout206, bet jų automatų nėra dyzeliukų turguje pirkti, noriu paklaust gal turit benzininę ir kokios kuro sąnaudos?



aš turiu 1999 m. benzinine, 1.4 l variklis, tai periodiškai paskaičiuoju kuro sąnąudas, tai vidutiniškai mišrioj trasoj ima 6,2 l/100 km, o tai manau, visai gerai ir nėra daug smile.gif šiaip aš važinėju pakankamai daug, į savaitę nuriedu apie 600 km (autostrada, plius Vilniaus kamščiai) smile.gif ir tuiu savo mašiniuką daugiau nei metus, tai esu patenkinta smile.gif sėkmės išsirenkant savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantagirou @ 2008 04 23, 13:19)
aš turiu 1999 m. benzinine, 1.4 l variklis, tai periodiškai paskaičiuoju kuro sąnąudas, tai vidutiniškai mišrioj trasoj ima 6,2 l/100 km, o tai manau, visai gerai ir nėra daug smile.gif šiaip aš važinėju pakankamai daug, į savaitę nuriedu apie 600 km (autostrada, plius Vilniaus kamščiai) smile.gif ir tuiu savo mašiniuką daugiau nei metus, tai esu patenkinta smile.gif sėkmės išsirenkant savo smile.gif

jau išsirinkau... negaliu patikėti, kad jis stovi mano kieme ax.gif wub.gif
Papildyta:
vajej... grizom, pastatem, paskui vel uzvedem ir dega STOP zenkliukas blink.gif ka galetu reiksti... ir neuzgesta... sad.gif
Papildyta:
ka reiksia degantis STOP zenkliukas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare=) @ 2008 05 09, 21:41)
jau išsirinkau... negaliu patikėti, kad jis stovi mano kieme  ax.gif  wub.gif
Papildyta:
vajej... grizom, pastatem, paskui vel uzvedem ir dega STOP zenkliukas  blink.gif  ka galetu reiksti... ir neuzgesta... sad.gif
Papildyta:
ka reiksia degantis STOP zenkliukas? blink.gif

viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
ax.gif ryt bus savaitele kaip turiu peziuka 206...mmmm grazutelis masiniukas 4u.gif
Atsakyti
as jau irgi savaitele turiu sita masiniuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 06 17, 14:21)
as jau irgi savaitele turiu sita masiniuka  bigsmile.gif



sveikinu 4u.gif thumbup.gif
smagu vaziuot?
Atsakyti
QUOTE(tiksius @ 2008 06 18, 21:42)
sveikinu  4u.gif  thumbup.gif
smagu vaziuot?


Dekui, tave taip pat sveikinu 4u.gif
O vaziuoti tai tikrai thumbup.gif kazkaip labai maloniai vaziuoja bigsmile.gif o tokia grazute rolleyes.gif mmm kaip saldainis ax.gif lotuliukas.gif
Kelintu metu pas tau? O kiek jos kuro mazdaug naudoja? Nes pas man kazkaip rodykle labai letai krenta zemyn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2008 06 19, 11:48)
Dekui, tave taip pat sveikinu  4u.gif
O vaziuoti tai tikrai  thumbup.gif  kazkaip labai maloniai vaziuoja  bigsmile.gif o tokia grazute  rolleyes.gif  mmm kaip saldainis ax.gif  lotuliukas.gif
Kelintu metu pas tau? O kiek jos kuro mazdaug naudoja? Nes pas man kazkaip rodykle labai letai krenta zemyn  thumbup.gif


pas mane tai 2004 metu gruodzio pabaigos smile.gif o pas tave kelintu? dyzeliukas ar benzinas ? ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos Peugeot 206 vairuotojos/ai. Ziurineju dabar irgi toki masiniuka. Benziuka, 1,4 l.
Todel labai prasau parasykit, kas turit tokius, kokios realios ju kuro sanaudos mieste? Benzininiu! 4u.gif
Atsakyti
ir as noriu sio masiniuko,bet vyras sako ne doh.gif
kai sulus detales,brangios,tai pirks kita verysad.gif
Atsakyti