Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(dinaja @ 2007 03 27, 08:06)
as turiu butent tu metu, viskas  thumbup.gif



jo o turi dyzili ar benzina ir kiek ryja jis mieste litru???
Atsakyti
dyzelis, mieste atrodo apie 5
Atsakyti
Turiu 2004 metu pezuka su borto kompiuteriu, todel galiu pasakyti kuro sanaudas kurias jis parodo. Ziema, kai lauke buvo labai salta, tai mieste buvo apie 7,7 l, siuo metu 5-6 l, o autodtradoje vaziuojant 90 km/h 4,5 l .

Mano dyzeliukas, 2HDI, liuks masiniukas. As ji dievinu smile.gif
Atsakyti
turejau 206 peziuka 2000 metu pries kelis metus...viskas gan ciki, tik nepatiko kad labai kieta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airinuke_1 @ 2006 11 17, 17:47)
tikiuosi, kad neuzpyks niekas, nes noriu paklausti apie sio modelio sesute, Peugeot 207. Abi man jos patinka, ir nezinau kuo jos skiriasi, ir kuria issirinkti g.gif


Oi žinok skiriasi, planavau pirkti 206-ą, bet vos atsisėdau į 207-ą daugiau jokio kito pežiuko nebenorėjau. Jei jau rinktis tarp šių dviejų, tai aš balsuoju visom keturiom už 207-ą, jei aišku kišenė leidžia. Tiesa, 207-as dar labai naujas modelis, todėl NEnaują nusipirkt beveik jokių šansų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingeb: 30 kovo 2007 - 00:42
QUOTE(Ingeb @ 2007 03 30, 00:39)
Oi žinok skiriasi, planavau pirkti 206-ą, bet vos atsisėdau į 207-ą daugiau jokio kito pežiuko nebenorėjau. Jei jau rinktis tarp šių dviejų, tai aš balsuoju visom keturiom už 207-ą, jei aišku kišenė leidžia. Tiesa, 207-as dar labai naujas modelis, todėl NEnaują nusipirkt beveik jokių šansų.


Na tema yra peugeot 206 - tai visi pagyrimai, peikimai siam modeliukui. gal apie 207 galima sukurti askira tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2007 04 03, 09:45)
Na tema yra peugeot 206 - tai visi pagyrimai, peikimai siam modeliukui. gal apie 207 galima sukurti askira tema  g.gif


Abejoju, kad apsimoka, mašina, kaip jau minėjau, dar labai nauja (jei neklystu pirmoms mašinos vos metai), nedaug jų dar ir bevažinėja, minusai dar neišlindo. Žodžiu čia žmogus paklausė, aš, galėdama nors kažką pasakyt, atsakiau, o toliau kalbėkime apie 206-us pežiukus. smile.gif Taika? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingeb @ 2007 04 05, 23:59)
Abejoju, kad apsimoka, mašina, kaip jau minėjau, dar labai nauja (jei neklystu pirmoms mašinos vos metai), nedaug jų dar ir bevažinėja, minusai dar neišlindo. Žodžiu čia žmogus paklausė, aš, galėdama nors kažką pasakyt, atsakiau, o toliau kalbėkime apie 206-us pežiukus. smile.gif Taika?  drinks_cheers.gif


Tinka tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2007 03 25, 20:35)
sveikos,
iskeliu tema i virsu nes ir as noriu pirkti pezuka, tik va man iskilo klausimas koks geriau benzinas ar dyzelis kaip manot  g.gif


Kas renkasi peugeot automobili yra daug rimtu vyrisku nuomoniusiame forume - http://www.peugeot-klubas.lt/ - gal bus kas nors naudingo. Diskutuoja nuo iki. Sekmes renkantis!
Atsakyti
As irgi turiu si masiniuka...taciau ieskau kitos (noreciau sportines smile.gif...taciau galiu pasakyti kad likau patenkinta siuo masiniuku nes tai labai ekonomiska autostrados maniske ryja 5 l o mieste 6-7 beto mazyte ir manevringa ...traukia irgi nrm taip kad tikrai ja likau patenkinta:)
Atsakyti
Pažįstama turi, tai toks barškaliukas jis, kietas doh.gif
Atsakyti
Turėjau tarnybinius Peugeot 206 2004 ir 2006 m. Važinėjau pusę metu ir man labai nepatiko. Barškaliukas tikras. Garso izoliacija prasta. Lengvas - žiemą vėjas nešioja kaip pūkelį po kelią doh.gif Posūkių/šviesų svirtelė - amžina visų naujų Peugeot liga. Elektronika "grybauja"...
Ekonomija ekonomiškumu, bet komfortas ir saugumas irgi svarbu vairuojant, ypač ilgais atstumais. Niekada sau nepirkčiau šitos mašinos, ypač jei su ja vežiočiau mažus vaikus. Jau geriau senesnių metų, bet aukštesnės klasės mašina 4u.gif Pati sau turiu BMW, tai vairavimo komforto ir saugumo atžvilgiu nepalyginami dalykai.
Na, čia mano nuomonė ax.gif
Atsakyti