Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

o kiek dyzelio ima tie jusu peziukai..as ir galvoju apie ji, bet man kazkaip atrodo mazokas..
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2007 01 07, 19:04)
o kiek dyzelio ima tie jusu peziukai..as ir galvoju apie ji, bet man kazkaip atrodo mazokas..


nedaug valgo pezhukas, musu dyzeliukas mieste 5-6, o ligiam keli 4-5 litriukus, tej uzsipili dyzeliuko ir gali kuriam laikui pamirsti kad reiks vel piltis degalu wink.gif geras mashiniukas ir lb grazutis wink.gif
Atsakyti
galvojau maziau, nes mano senute fiesta valgo ziema mieste 6,5 o vasara uzmiesti 3,9...
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2007 01 08, 21:35)
galvojau maziau, nes mano senute fiesta valgo ziema mieste 6,5 o vasara uzmiesti 3,9...

Na as ne spece , bet tikriausiai tavo senute fiesta neturi klimato kontorles ar kondicionieriaus. O tas komfortas, kiek suprantu irgi papildomai ryja degalu smile.gif

Ir dar idomu, uzmiestyje, tai cia kaip skaitosi, kokiu greiciu vaziuoji ?
Atsakyti
QUOTE(KAPPA @ 2007 01 07, 21:13)
nedaug valgo pezhukas, musu dyzeliukas mieste 5-6, o ligiam keli 4-5 litriukus, tej uzsipili dyzeliuko ir gali kuriam laikui pamirsti kad reiks vel piltis degalu wink.gif geras mashiniukas ir lb grazutis wink.gif


Mano pezukas panasiai 5-6 mieste, 4-5 uz miesto. nera papildomu navarotu, bet as as esu labai patenkinta ir negalvoju, kad per daug "ryja" dyzelio. As labai ja dziaugiuosi, aisku ji mazute, bet man vienai merginai mieste vazinetis - pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Mano peziukui 5 men, pirkau is Zibinto visiskai nauja. Pas mane 1,4 hdi tai mano dyzeliukas rodo 5,3 kuro mieste (yra borto kompiuteris).

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Is isores ji atrodo maza, bet viduje tikrai erdvi, anksciau turejau Renault Clio, tai nera ka ir lyginti. Mano vaikinas, kurio ugis 2 metrai irgi gana patogiai isitaiso vairuoti. aisku, uz jo jau nelabai suauges atsises, bet as pvz vazineju viena dazniausiai, nes visi mano seimos nariai turi savo masinniukus. o kai gims beibis, manau dviese tikrai tilpsime, o ir parduoti problemu nebus, nes dyzeliukus su privalumais mielai perka!
Atsakyti
sveikos,
iskeliu tema i virsu nes ir as noriu pirkti pezuka, tik va man iskilo klausimas koks geriau benzinas ar dyzelis kaip manot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2007 03 25, 20:35)
sveikos,
iskeliu tema i virsu nes ir as noriu pirkti pezuka, tik va man iskilo klausimas koks geriau benzinas ar dyzelis kaip manot  g.gif


As turiu dyzeliuka. Kaip geriau? Atsakysiu moteriskai ax.gif ,bet is patirties - turejau ir benz, siuo metu dyzeliuka. Dyzelino motoriuko gausmas - didelis - burzgia kaip traktorius biggrin.gif , benzinines - tyliai, kaip laivas plaukia. Kiek supratau, dyzelino dazniau keiciamos detales ar ir jos brangesnes - kazkas i ta puse. Dyzelis pigiau tik 0.10 cnt dabar, bet prisipylus pilna baka vazineju daugiau nei menesi, su benzinu vazineciau tik siek tiek daugiau nei puse. Ir dar benzinines masinytes greiciau isibegeja ir greiciau "traukia" smile.gif Jei aiskiai paaiskinau smile.gif Dyzel. ziema greiciau uzsala. Tai tokie pliusai ir minusai kiek atsiminiau. Sekmes, vazinejant, parasyk ka issirinksi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2007 03 25, 21:35)
sveikos,
iskeliu tema i virsu nes ir as noriu pirkti pezuka, tik va man iskilo klausimas koks geriau benzinas ar dyzelis kaip manot  g.gif


Dyzelis ekonomiškesnis, nors pati mašina brangiau kainuoja dyzelinė. O jei norėsi parduot, labiau perkamos dyzelinės. jei pirksi apynauja, vargo žiemą dėl užvedimo tikrai nebus nei su benzinu, nei su dyzeliu. Remontas dyzelinės mašinos variklio daugiau kainuoja, taip kad spręsk pati.
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2007 03 26, 14:50)
vargo žiemą dėl užvedimo tikrai nebus nei su benzinu, nei su dyzeliu.


aha, sia ziema - jokiu problemu su dyzeliuku nebuvo, o gal todel, kad neitin salta ziema buvo, o gal kad apynaujis masiniukas.

Atsakyti
as norejau pirkti 2001 metu pezuke, bet vyras sako kad tai laikotarpis kai jau nebera garantijos ir masinytes pradeda gesti verysad.gif , senesnes nenoriu o naujesnes nebeleidzia pinigune, tai net nezinau ka daryt g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2007 03 27, 06:48)
as norejau pirkti 2001 metu pezuke, bet vyras sako kad tai laikotarpis kai jau nebera garantijos ir masinytes pradeda gesti  verysad.gif , senesnes nenoriu o naujesnes nebeleidzia pinigune, tai net nezinau ka daryt  g.gif  g.gif

as turiu butent tu metu, viskas thumbup.gif
Atsakyti