Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

As irgi perku savo pirmaji automobili ir nusiziurejau peugeot 206 smile.gif siandien vezu i servisa patikrinti (neturiu pazistamu kas nusimano masinose ir man pagelbetu, tai teks pasitiketi serviso meistrais) ir jei viskas ok, jau siandien vakare tikiuosi jis bus mano smile.gif aisku, dar tikiuosi, kad nebus kapryzingas ir neges, bet cia jau su bet kurio modelio masina gali buti. o siaip labai grazus masiniukas. uch, pamaciau ir isimylejau is karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2010 10 25, 16:27)
as neseniai teises issilaikiau, tai pirmos masinos norejau paprastos, maza ka biggrin.gif nusipirkau 2002 peugeot 206 melyna, benzinas 1.1, pirkau birzelio menesi, po pirkimo po mesesio reikejo taisyti, kazkas ten su vairo stiprintuvu buvo, o rugpjucio gale variklio lempute uzsidegusi buvo, bet dar kai garantinis galiojo, tai nekainavo man sitie taisymai, o dabar rieda gerai, tfu tfu tfu. Na nebent kad stabdziai cypia truputi g.gif kai taise, prasiau kad paziuretu, tai sake, kad sutvarke, viskas gerai, bet vis tiek siek tiek cypteli, bet jau nebekreipiu demesio. benzino uzsipilu ir jei nera tolimesnes keliones, tik po miesta, tai ir pamirst galiu kelia i degaline. Pripratau siaip, tai man patogi, pas mane 4 durys, vaikas dar nedidelis, tai telpa lengvai, o po metu ar poros vis tiek keisiu.



Labukas 4u.gif

As jau ketvirtus metus vazineju su peuqeot 206, 2006 metu.Kazkokiu rimtu gedimu neturejau,isskyrus pora mazu ir vena didele avarija. Bet va, stabdziai cypauja, as sitame nieko nesuprantu,bet nei mano vyras nei meistrai labai i tai demesio nekreipia g.gif Man tai nelabai patinka, gal kas galetu kokiu priezasciu paivardinti, o gal tai tikrai nieko bloga, kuo as abejoju.
Tiesa, pas mane automatas ir ryja si masina mieste 8,3 l i 100 km doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar yra mergaičių vairuojančių 206cc? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2010 12 22, 20:06)
Labukas  4u.gif

As jau ketvirtus metus vazineju su peuqeot 206, 2006 metu.Kazkokiu rimtu gedimu neturejau,isskyrus pora mazu ir vena didele avarija. Bet va, stabdziai cypauja, as sitame nieko nesuprantu,bet nei mano vyras nei meistrai labai i tai demesio nekreipia  g.gif Man tai nelabai patinka, gal kas galetu kokiu priezasciu paivardinti, o gal tai tikrai nieko bloga, kuo as abejoju.
Tiesa, pas mane automatas ir ryja si masina mieste 8,3 l i 100 km  doh.gif


mano irgi automatas ir ryja 8 l vaziuojant mieste. bet man vyras isaiskino, kad cia del to, kad automatas, jie daugiau ryja nei mechanines ...
Atsakyti
Gal kas zino kur kaune tvarko peugeot 206 skydelius? nerodo apsuku ir greicio
Atsakyti