Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

Sveikutes, maciau kad kalbat apie Peugeot 206, deja neaptikau nei vieno komentaro apie si modeli tik su nuimamu stogu. Seimos dar nekuriam, vaikuciu dar bent 2 metus nebus verysad.gif (nors noretusi) tai galvoju man visai tiktu, o beto jos buna tooookiu superiniu ryskiu spalvu. Mmmm... wub.gif Bet kazkaip baisoka, kainuoja tai nepigiai, bijau kad paskui reikes kisti i ja litu be proto. Nes dabar turiu Hyundai coupe, tai jau tiek sukisau kad baisu pagalvoti, nors masinyte tikrai tokia moteriska, tikras saldainiukas. 2.gif
Atsakyti
negi niekas nieko negalit pasakyti?? verysad.gif
gaila. Bet suprantu, nedaug tu masiniukukal kas pas mu! lens.gif
Atsakyti
Man tai ir sis peziukas patinka, tik dar su nuimamu stogu geriau.
Atsakyti
aS irgi 3 menesiai kaip isigyjau si masiniuka. man jis labai labai patinka! esu juo suzaveta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2006 09 09, 23:01)
aS irgi 3 menesiai kaip isigyjau si masiniuka. man jis labai labai patinka! esu juo suzaveta 4u.gif


o koki nusipirkai paprasta ar kabrioleta? kelintu metu? ir jei nepaslaptis kiek pinigeliu kainavo? 4u.gif
Atsakyti
Na va, aš irgi artimiausiu metu planuoju pirkti naują 206-ą pežiuką, smile.gif va tik dar neapsisprendžiu kokį
Atsakyti
Galiu tik pagirti šį automobilį. Nusipirkau prieš 2,5 metų, rinkausi iš daugelio šitos klasės mažų automobilių ir išbandžiau ir Citroen C3, ir Hiundai Getz, ir Renault Clio, ir Ford focus...tačiau išsirinkau - Peogeot 206 ir nesigailiu, smagi mašina.
Atsakyti
QUOTE(Justincikas @ 2006 09 12, 17:53)
o koki nusipirkai paprasta ar kabrioleta? kelintu metu? ir jei nepaslaptis kiek pinigeliu kainavo? 4u.gif

pirkau ne kabrioleta, 2003 metu, kainavo apie 5000 ar 6000EU tiklsiai nezinau nes gavau ji dovanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justincikas @ 2006 08 31, 17:01)
negi niekas nieko negalit pasakyti?? verysad.gif
gaila. Bet suprantu, nedaug tu masiniukukal kas pas mu! lens.gif

na tikrai puikus masiniukas,mano vyras turi toki,pardavineja.Beto spalva labai grazi.Masiniukas be priekaistu
Atsakyti
Pirkau naują 206ą 2000aisiais. Vis dar važinėju. Automatinė pavarų dėžė, 5ių durų. Pravažiavau jau 130tūkst km. Nieko neremontavom. NIEKO. Nereali mašinytė. Mėgstu palalkstyt, tai super ir galios užtenka, labai liuks.
Darėm tik techninę priežiūrą (tepalai ir pan.) ir keitėm du sykius stabdžių kaladėlės ir vieną sykį (tik dabar) visus amortizatorius. Jei ne vaikas, kuris su visa amunicija nebetelpa, t.y. telpa, bet vyras tada netelpa, naujos neieškočiau.
Atsakyti
Man vyras gimtadienio proga padovanojo pežuką 206 thumbup.gif Labai faina mašinytė.Nedidukė,manevringa,ekonomiška o priedo dar dyzeliukas biggrin.gif Ir tikrai ji ne skarbonkė.Esu ja labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
tikiuosi, kad neuzpyks niekas, nes noriu paklausti apie sio modelio sesute, Peugeot 207. Abi man jos patinka, ir nezinau kuo jos skiriasi, ir kuria issirinkti g.gif
Atsakyti