Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(*rasa* @ 2009 05 19, 07:27)
Dar lempas vakar naujas priekines pakeite - tai is vis  wub.gif  wub.gif  wub.gif


O kam lempas keitėt? unsure.gif Pykšt buvo? verysad.gif

O mano va toks,radau clap.gif ,tik 4 durų ax.gif

user posted image
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 05 23, 17:26)
O kam lempas keitėt? unsure.gif Pykšt buvo? verysad.gif

O mano va toks,radau  clap.gif ,tik 4 durų  ax.gif

user posted image



Grazus 4u.gif nea, nebuvo pykst - skiadrias idejom wub.gif
O cia maniskis ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 05 24, 10:36)
Grazus  4u.gif nea, nebuvo pykst - skiadrias idejom  wub.gif
O cia maniskis  ax.gif
user posted image

wub.gif Koks gražuolis ir su kokia uodega hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 05 24, 11:22)
wub.gif  Koks gražuolis ir su kokia uodega hihihi.gif


aga, su uodega biggrin.gif dekui 4u.gif visi sako, galetu virsus tiesus buti, nors alaus buteli pastatyt galima butu, o daba jokios naudos biggrin.gif
Atsakyti
PEŽUKŲ turbūt nebėr gyvų verysad.gif ,jei po 3 mėn. čia niekas neateina verysad.gif .Mano PEŽUKAS rytoj važiuoja gražintis,biški palygins duobikes,padažys,bus gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 07 20, 15:38)
PEŽUKŲ turbūt nebėr gyvų  verysad.gif ,jei po 3 mėn. čia niekas neateina  verysad.gif .Mano PEŽUKAS rytoj važiuoja gražintis,biški palygins duobikes,padažys,bus gražus  wub.gif


maniskiui tai pries keleta dienu duslintuvas nukrito doh.gif biggrin.gif bet jau sutvarkytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 07 20, 16:31)
maniskiui tai pries keleta dienu duslintuvas nukrito  doh.gif  biggrin.gif bet jau sutvarkytas  thumbup.gif


lotuliukas.gif Man irgi prakiuręs buvo,bet nenukrito lotuliukas.gif ,suvirino,bet ateitį reiks naujo ax.gif
Atsakyti
smile.gif as kai po liuties paplaukiojau su savo peziuku, tai vos priekio nepameciau, viena puse atsoko...ai va dar per metus vazinejimo, gumu tarp bamperio ismeciau lotuliukas.gif o siaip didziausia beda tai per karscius, pas mane nors ir 2004 gruodzio masiniukas, bet nera kondicionieriaus... o vejelis tai ten kaip ir nieko nereiskia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagittarius @ 2009 07 23, 00:06)
smile.gif  as kai po liuties paplaukiojau su savo peziuku, tai vos priekio nepameciau, viena puse atsoko...ai va dar per metus vazinejimo, gumu tarp bamperio ismeciau  lotuliukas.gif  o siaip didziausia beda tai per karscius, pas mane nors ir 2004 gruodzio masiniukas, bet nera kondicionieriaus... o vejelis tai ten kaip ir nieko nereiskia  doh.gif


Pas mane irgi nera kondicionieriaus, tai vasara tikrai kosmaras doh.gif
Atsakyti
kazkokia nesamona , kad nera kondiskes. as saviski ruosiuos parduoti...
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2009 07 24, 18:08)
kazkokia nesamona , kad nera kondiskes. as saviski ruosiuos parduoti...

blink.gif Vien dėl to,kad nėra kondicionieriaus? g.gif O žiemą vėl pirksi? hihihi.gif Pas mane irgi nėra,aš net nesu dar turėjus automobilio su juom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perlen: 24 liepos 2009 - 17:14
ne taip supratai pas mane yra kondiske nesuprantu kaip pas masina kuri beveik nauja nera kondiskes, o parduodu visai ne del to... paprasciausiai turejau pasirinkti bmw ar peugot tad pasirinkau bmw tad pezuka turiu parduoti dvieju masinu man nereikia islaikyti irgi sunku
Papildyta:
ir dar as prie 40 laipniu karscio nejungiu kondiskes, nes gyvenu IT tad man ji ir nelabai jaudina.
Atsakyti