Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

4u.gif
QUOTE(Perlen @ 2009 05 06, 17:31)
Sveika 4u.gif ,o tavo kelintų metų? ax.gif ,gal naujas  wub.gif ,tokie mažučiai negali daug ryt nei salerkos,nei benzino,aš kai piluosi kolonėlėj,tai mėnesiui užtenka pilno bako unsure.gif ,mano tai jau pagyvenęs,1999m. verysad.gif

4u.gif maniskis 2003 metu hdi ar kaip ten vyras sako variklis 1,4l sako taupus, matai as labai daug kilometru prasuku per menesi, vazineju i kita miesta iekviena diena isskyrus sekmadieni tai man labai aktualu ekonomiskas masiniukas ir svarbu nedidelis visur priparkuot gali. nu va tuoj varysiu parsivaryti bus matyt kas do masinele tas peugot... vazineju su benzu su dyzeliu nepratus esu vaziavus kai laikiuosi teises nezinau kaip bus. kodel jus laikot masinas99metu senutemis yra ir daug senesniu vaziuoja ir gerai, o del praizymo tai man visu masinu gaila nesvarbu metai pvz as mokinausi vazineti su senute mazda vis jei kliudavo braizymai tai bordiurai ir visa laika buvo jos gaila smile.gif aisku be to neapseisi besimokindama mirksiukas.gif
Papildyta:
ryt isbandysiu ir pasakysiu ar prie dusios tie jusu pezukai
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdielaite @ 2009 05 08, 14:06)


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
juokinga, bet juk cia ne206, ar as sumaisiau foruma juk kalbama cia apie 206 ar netiesa
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2009 05 08, 17:18)
juokinga, bet juk cia ne206, ar as sumaisiau foruma juk kalbama cia apie 206 ar netiesa

irnesakyk.gif Gal ir 206 čia,nežinau blush2.gif ,bet gražus ir dantukai thumbup.gif hihihi.gif ,nuotraukikės tik puošia,gaila,kad aš nemoku foto įkelt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2009 05 08, 17:18)
juokinga, bet juk cia ne206, ar as sumaisiau foruma juk kalbama cia apie 206 ar netiesa


hihihi.gif svarbu juokinga
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Perlen @ 2009 05 09, 21:32)
irnesakyk.gif Gal ir 206 čia,nežinau blush2.gif ,bet gražus ir dantukai  thumbup.gif  hihihi.gif ,nuotraukikės tik puošia,gaila,kad aš nemoku foto įkelt blush2.gif

tongue.gif cia 107 peugot, mano svajoniu automobilis, gal kada turesiu...
Papildyta:
dabar tenkinuosi 206 jis irgi saunus masiniukas jau isbandziau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 05 09, 21:32)
irnesakyk.gif Gal ir 206 čia,nežinau blush2.gif ,bet gražus ir dantukai  thumbup.gif  hihihi.gif ,nuotraukikės tik puošia,gaila,kad aš nemoku foto įkelt blush2.gif

Kelk per radikal.ru
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdielaite @ 2009 05 11, 16:21)
Kelk per radikal.ru



user posted image

thumbup.gif Vakar kaip tik išmokau per IMG clap.gif yahoo.gif

Čia ne mano,bet toks pat,tik oranžinis mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 05 06, 12:19)
Nei vieno blogo zodzio negaleciau pasakyti  thumbup.gif na pas man 1,9 dyzelis, tai noretusi, kad geriau "trauktu"  blush2.gif  biggrin.gif


gal geriau nenorek blush2.gif as irgi norejau kad geriau trauktu, todel pirkau 2 l dyzeli hdi (2000 m. pas mane) Na del traukos, tai zveris lotuliukas.gif piestu stojas thumbup.gif BET...tokios lepios masinos dar per gyvenima nesu macius. Nesutvarkoma doh.gif O ir tvarkymas bei visos detales daug brangesnes nei tu su 1,9 l varikliais. verysad.gif
Kas turit tokius pat pezus, ar irgi turit kokiu problemu? Ar cia tik pas mane masinyte labai jau kaprizinga blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrriuke @ 2009 05 18, 15:50)
gal geriau nenorek blush2.gif as irgi norejau kad geriau trauktu, todel pirkau 2 l dyzeli hdi (2000 m. pas mane) Na del traukos, tai zveris lotuliukas.gif  piestu stojas thumbup.gif BET...tokios lepios masinos dar per gyvenima nesu macius. Nesutvarkoma doh.gif O ir tvarkymas bei visos detales daug brangesnes nei tu su 1,9 l varikliais. verysad.gif
Kas turit tokius pat pezus, ar irgi turit kokiu problemu? Ar cia tik pas mane masinyte labai jau kaprizinga blush2.gif  g.gif


Aga, su detalem tai kosmaras... doh.gif rasti- tai geriau jau 2 golfa nusipirkti biggrin.gif is tiesu, vakar guoli keite, tai sunkiai radom, o be to ir kainele - tai atsiprasau... Tas pats ir su sparnu buvo... Laukti teko, kol atves... Na bet ko tik nepadarysi del patogaus vaziavimo smile.gif Dar lempas vakar naujas priekines pakeite - tai is vis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 05 11, 20:42)
user posted image

thumbup.gif Vakar kaip tik išmokau per IMG clap.gif  yahoo.gif

Čia ne mano,bet toks pat,tik oranžinis mano ax.gif


O galines lempos kaip pas mane biggrin.gif
Atsakyti