Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(Perlen @ 2009 04 03, 16:38)
verysad.gif Pežukai vėl prapuolė  doh.gif ,pavasaris lįskit lauk jau,o temą vos begalima rast  ploja.gif ,mano pežukui glušas prakiuręs buvo,dabar kažko netraukia,tai antradienį važiuosim diagnozuotis  ax.gif ,tik naujienų  unsure.gif


Sveikos 4u.gif
Maniskiui irgi buvo prakiures rudeni atrodo, tai vazinejau, kaip su traktorium biggrin.gif jau taip uze, kad net muzika nepadejo lotuliukas.gif
Na, ratus jau pasikeitet? As tai dar ne... tiek duobiu keliuose, tai gaila truputi lietnekus lankstyti.... unsure.gif
Atsakyti
sveikutes visos smile.gif na ir as turbut prie peziukininkiu jungsiuos-penktadieni jau teises atsiemu ir pradet reikes jau ieskot 206 peziuko-manau pati ta masinyte "zaliai" vairuotojai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 05 05, 15:24)
sveikutes visos smile.gif  na ir as turbut prie peziukininkiu jungsiuos-penktadieni jau teises atsiemu ir pradet reikes jau ieskot 206 peziuko-manau pati ta masinyte "zaliai" vairuotojai biggrin.gif


man 206 irgi pirmas masiniukas thumbup.gif
Atsakyti
user posted image Sveikos PEŽUKŲ turėtojos 4u.gif

Mano PEŽUKAS biški suvargęs sulaukė pavasario verysad.gif ,nors 2,5metų nieko nebuvo ir daryta rimto,pakeitė žvakes,purkštuką vieną,bet visvien jėgos nėra labai daug kažko verysad.gif ,dar degė oro pagalvių lemputė ir signalas prapuolė doh.gif ,tai šiandien pakeitė vairo juostą blink.gif ,tai dabar viskas tvarkoj thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif o man pagedo uzraktas vairuotojo dureliu...siaip su raktu uzsirakina, taciau su pulteliu ne..signalizacija isijungia, o uzrakint neuzrakinta....sake kad varikliukas pagedo, laukiu kol kas nors sutvarkys....labai jau kvaila su raktu rakineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 05 05, 17:44)
man 206 irgi pirmas masiniukas thumbup.gif

na ir kaip atsiliepimai apie ji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 05 06, 07:14)
na ir kaip atsiliepimai apie ji? smile.gif


Nei vieno blogo zodzio negaleciau pasakyti thumbup.gif na pas man 1,9 dyzelis, tai noretusi, kad geriau "trauktu" blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 05 06, 12:19)
Nei vieno blogo zodzio negaleciau pasakyti  thumbup.gif na pas man 1,9 dyzelis, tai noretusi, kad geriau "trauktu"  blush2.gif  biggrin.gif

as irgi 1.9 dyzeli planuoju pirkt thumbup.gif
Atsakyti
sveikos turbut ir as jungsiuos prie pezuku turetoju nupirko man vyrelis uzvakar ryt varysiu parsivaryti. dyzeliukas hdi ar kaip ten sako nezinau tik girdejau kad giriamas jis yra sako salerkos mazai ryja, pabandysiu. gal kas pirko neseniai pezuka ir pasakytu kiek mokejo labai bijau ar neapsisovem busiu dekinga.. o kaip seip atsiliepimai, kokie trukumai noreciau suzinot apie savo busima masiniuka aciu is anksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2009 05 06, 17:26)
sveikos turbut ir as jungsiuos prie pezuku turetoju nupirko man vyrelis uzvakar ryt varysiu parsivaryti. dyzeliukas hdi ar kaip ten sako nezinau tik girdejau kad giriamas jis yra sako salerkos mazai ryja, pabandysiu. gal kas pirko neseniai pezuka ir pasakytu kiek mokejo labai bijau ar neapsisovem busiu dekinga.. o kaip seip atsiliepimai, kokie trukumai noreciau suzinot apie savo busima masiniuka aciu is anksto biggrin.gif

Sveika 4u.gif ,o tavo kelintų metų? ax.gif ,gal naujas wub.gif ,tokie mažučiai negali daug ryt nei salerkos,nei benzino,aš kai piluosi kolonėlėj,tai mėnesiui užtenka pilno bako unsure.gif ,mano tai jau pagyvenęs,1999m. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 05 06, 15:06)
as irgi 1.9 dyzeli planuoju pirkt thumbup.gif


Siaip labai ekonomiskas zinok thumbup.gif ir telpa visur, nes nedidelis masiniukas thumbup.gif bet kazkaip pati jau noriu kazko didesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2009 05 06, 18:35)
Siaip labai ekonomiskas zinok thumbup.gif ir telpa visur, nes nedidelis masiniukas thumbup.gif  bet kazkaip pati jau noriu kazko didesnio ax.gif

nu kaip tik vakar teises gavusiai klevalapei tai to didumo manau uzteks, dar ir per daug bus lotuliukas.gif siaip pradziai senuka galvoju pirkt-kokiu 99-2001 m. kad jei apibraizysiu taip gaila nebutu blush2.gif
Atsakyti