Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

Na ir kaip, ar vietos nors kiek yra gaele, kokios kuro sanaudos? g.gif
Atsakyti
Mano sesuo tokia vairuoja,jai patinka patogi visur ilenda su ja,... bet nespeja remontuoti.
Atsakyti
Merginos, o kaip pravalot, kai užsikemša langų valiklio išpurškimo angelės? O gal pas jūsų pežukus nesikemša unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2008 12 23, 12:24)
Merginos, o kaip pravalot, kai užsikemša langų valiklio išpurškimo angelės? O gal pas jūsų pežukus nesikemša  unsure.gif ?


Geriausia oru prapusti smile.gif
Atsakyti
Kaip tai oru blink.gif ? Pro vieną purškia normaliai, o pro kitą skystis vos vos sunkiasi. Bandžiau tą skylutę adatėle pravalyt, šiek tiek geriau, bet nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2008 12 23, 14:34)
Kaip tai oru  blink.gif ? Pro vieną purškia normaliai, o pro kitą skystis vos vos sunkiasi. Bandžiau tą skylutę adatėle pravalyt, šiek tiek geriau, bet nelabai...


Todel ir sakau kad geriausia oru, nes bekrapstant dar giliau nesvarumus gali istumti ir viskas, o su oru prapusti galima nuvaziavus i degaline kur ratus putiesi, nuimti slangute ir prapusti.
Atsakyti
oi tai ačiū už patarimą thumbup.gif bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2008 12 23, 17:16)
oi tai ačiū už patarimą  thumbup.gif  bigsmile.gif  4u.gif

Nugis nera uz ka 4u.gif kad tik padetu mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu problemele smile.gif
turiu 206 ir ar pameciau ar ilgapirsciai pasidarbavo g.gif .... kairio soniniuo veidrodelio apdailos atejus neradau verysad.gif dabar tik ta juoda plasmase likusi verysad.gif
gal kas zinote kur ta plasmasele gauti????? nes tik jos man reikia.
Atsakyti
iveta05, aš tai siūlyčiau į autosavartynus nuvažiuot, manau, tikrai rastum.
Atsakyti
iveta05, aš tai siūlyčiau į autosavartynus nuvažiuot, manau, tikrai rastum.
Atsakyti
verysad.gif Pežukai vėl prapuolė doh.gif ,pavasaris lįskit lauk jau,o temą vos begalima rast ploja.gif ,mano pežukui glušas prakiuręs buvo,dabar kažko netraukia,tai antradienį važiuosim diagnozuotis ax.gif ,tik naujienų unsure.gif
Atsakyti