Įkraunama...
Įkraunama...

Peugeot 206/206 cc

QUOTE(_caramele_ @ 2008 11 10, 09:40)
thumbup.gif saunuolis vyras  biggrin.gif as ir noreciau mazojo mano peziuko varianto  wub.gif
mano irgi jau su zieminukais new_russian.gif biggrin.gif


Aha, bet maciau pati kaip tu pezuku modeliuku nera, o jeigu yra tai dazniausiai buna sidabrinis, o manasis ryskus zydras wub.gif tai daze dar thumbup.gif dabar stovi garbingoj vietoj lentynelej biggrin.gif blush2.gif
Mano irgi jau su siltais batukais, tik baisoka truputi, nes pirma ziema mano bus, nors vairavimo stazas jau 6 metai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 10, 10:20)
Aha, bet maciau pati kaip tu pezuku modeliuku nera, o jeigu yra tai dazniausiai buna sidabrinis, o manasis ryskus zydras wub.gif  tai daze dar  thumbup.gif  dabar stovi garbingoj vietoj lentynelej  biggrin.gif  blush2.gif
Mano irgi jau su siltais batukais, tik baisoka truputi, nes pirma ziema mano bus, nors vairavimo stazas jau 6 metai  unsure.gif


o tai vyras dar ir dabavos prie mazojo peziuko bigsmile.gif thumbup.gif niu tada isvis saunuolis biggrin.gif

man antra ziemuzele bus, bet pirma atsiminsiu amzinai doh.gif lotuliukas.gif turejau senesne gerokai masina su universaliom padangom, tai jos nelabai stabde doh.gif unsure.gif pajutau ka reiskia kai pedalas stadbzio iki dugno nuspaustas, o masina ciuozia doh.gif scare.gif tai siais metais tikiuosi neslysiu biggrin.gif nes padangeles beveik naujos new_russian.gif biggrin.gif 4u.gif

Tau linkiu kad nebutu tokiu patyrimu kaip man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_caramele_ @ 2008 11 11, 13:51)
o tai vyras dar ir dabavos prie mazojo peziuko  bigsmile.gif  thumbup.gif niu tada isvis saunuolis biggrin.gif

Tau linkiu kad nebutu tokiu patyrimu kaip man  4u.gif


Pasidarbavo truputi, isarde visa ir nudaze pritaikes pagal mano masinos spalva bigsmile.gif
Aciu uz palinkejimus 4u.gif nesinoretu tokios patirties, nors dabar pas mus tokios ziemos neziemiskos, gal ir si bus siltesne ax.gif tai taip neciuozinesim.
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2008 11 10, 10:10)
Niekas neturit 206CC? smile.gif


pries pora metu gal sawaite wazinejomes smile.gif
Atsakyti
Na,mažuliukai kaip laikosi ? g.gif ,tarp sniego neberandat gal savo gražuoliukų,nes tema tai jau vos galima berast verysad.gif mirksiukas.gif ,manasis tai atostogauja šiuo metu šiltai garaže wub.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 11 23, 19:02)
Na,mažuliukai kaip laikosi ?  g.gif ,tarp sniego neberandat gal savo gražuoliukų,nes tema tai jau vos galima berast  verysad.gif  mirksiukas.gif ,manasis tai atostogauja šiuo metu šiltai garaže  wub.gif


manasis irgi turi vietele garaze...
tik va kiek baugoka man ryt bus i darba vaziuot - vis tik pirma ziema...dar ziema niekad neteko vaziuot, tai kazkaip neramu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagittarius @ 2008 11 23, 19:07)
manasis irgi turi vietele garaze...
tik va kiek baugoka man ryt bus i darba vaziuot - vis tik pirma ziema...dar ziema niekad neteko vaziuot, tai kazkaip neramu unsure.gif

irnesakyk.gif Visada būna pirmas kartas ,bet gatvėj nėra taip baisu,kaip žiūrint pro langą,kai sniegas krenta wub.gif ,tai atrodo,kad ir gatvėj jo kalnai,pas mus gatvės tai pabarstytos ir neslidžios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 11 23, 19:15)
irnesakyk.gif Visada būna pirmas kartas ,bet gatvėj nėra taip baisu,kaip žiūrint pro langą,kai sniegas krenta  wub.gif ,tai atrodo,kad ir gatvėj jo kalnai,pas mus gatvės tai pabarstytos ir neslidžios  thumbup.gif


na matai as rajone gyvenu ir kiekviena diena i miesta (Kauna) vaziuoju. tai mieste gal keliai ir normalus, bet rajone tai nelabai kas ir valo, dar siemet griovius gilius iskase palei kelia, tai jei nuriedetum tai jau nelabai sveikos vietos liktu unsure.gif tai vat ir neramu
vienaip ar kitaip ir suo kariamas pripranta hihihi.gif teks ir man pratintis...visa beda kad is ryto niekaip anksciau issikrapstyt neiseina doh.gif tai kol geras kelias buvo tai tekdavo paspausti, kad suspeciau darban...ryt bus matyt doh.gif
Atsakyti
Bet kaip smagu paciuozineti kai toks lengvas sluoksnis sniego bigsmile.gif aisku nerizikuoju rankiniu slidineti ten kur masinu eismas yra hihihi.gif bet labai patogu taip apsisukti biggrin.gif
Atsakyti
O kas jums labiau 206 ar 307 neapsisprendžiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2008 11 24, 14:53)
O kas jums labiau 206 ar 307 neapsisprendžiu biggrin.gif

Manau,kad 206 ,nes mes čia visos su 206 ax.gif didis.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2008 11 24, 15:53)
O kas jums labiau 206 ar 307 neapsisprendžiu biggrin.gif


Ziurint apie kuriuos metus kalbi siu abieju modeliu ax.gif jeigu naujesniu, tai 307 geresnis, jis ir talpesnis, didesnis, minkstesnis, garso izoliacija geresne, tik elektronika ju nelaiko kazkodel, silpna vieta unsure.gif airbag'us lupa ju, nes labai brangus, tada kasko draudimo iskart reikia, jeigu nenori moketi pati uz isdauzytus stiklus ir naujus airbag'us, o siaip labai fainas masiniukas, kaip ir 206 naujesniu metu, tik kad sis visai mazylis smile.gif bet man jis labai patinka biggrin.gif flirt.gif
Atsakyti